Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(linaj @ 2013 10 17, 15:57)
gal kuri esat pirkusios is allegro.pl, noriu nusipirkti keleta prekiu bet nieko nesuprantu ten  doh.gif

Ten geriau nelįskit nono.gif
nes siuntimo kainos doh.gif panašios kaip pas mus bus nuo lapkričio verysad.gif
susimokėjau 95 zl už siuntimą,nes trauktis atgal jau nebebuvo kur,pinigų atgal kaip kitur jie negrąžina už pirkinius,jei nupirkai,tai būk malonus ir susimokėk už siuntimą,ir visai nesvarbu,kad krepšelyje rodo 0,00
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo supermamce: 17 spalio 2013 - 16:14
na kaip man paste sake,kainos nesikeicia, tik ismatavimai keiciasi. tai ar nebus tie ismatavimai nauji ir sutartiniams klientams taikomi? nu kad skaitysis kaip siuntinys vis tiek jei storesnis nei 20mm.? g.gif
Papildyta:
QUOTE(linute_klp @ 2013 10 17, 13:10)
O gal kuri zinote (kurios nagrinejotes tas sutartis) ar galioja sitos taisykles sudarius sutarti ir siunciant siuntinius i uzsieni? Nes kai pagalvoju, kad vietoj keletos litu reiks moket 60lt ar daugiau tai siurpas net ima..  unsure.gif

mane irgi labiausiai domina siuntimas i uzsieni... reiks eit jauciu i pasta issiaiskint...
Papildyta:
ir isvis kokia pastui nauda is sutartiniu klientu? nu jei neterminuota sutartis, jei kiekio nera, kiek siust reikia ir pan. tai kokia prasme jiems tos sutarties?
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 10 17, 15:40)
merginos, kas daugiau skraidot,(as niekad neskridau), ar galim i lektuva zuvu taukus?


Jei kapsulese galima, o jei skysti, tai buteliukas turi buti ne daugiau 100 ml
Atsakyti
LANDSEND.CO.UK

user posted image

Siuntimas i Lietuva 7.50 gbp. Gal kas noretu jungtis? Renku 4u.gif anira12@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 10 17, 17:39)
na kaip man paste sake,kainos nesikeicia, tik ismatavimai keiciasi. tai ar nebus tie ismatavimai nauji ir sutartiniams klientams taikomi? nu kad skaitysis kaip siuntinys vis tiek jei storesnis nei 20mm.? g.gif
Papildyta:

mane irgi labiausiai domina siuntimas i uzsieni... reiks eit jauciu i pasta issiaiskint...
Papildyta:
ir isvis kokia pastui nauda is sutartiniu klientu? nu jei neterminuota sutartis, jei kiekio nera, kiek siust reikia ir pan. tai kokia prasme jiems tos sutarties?

Man kazkox absurdas su tuo pastu doh.gif Kalbu apie siuntima i uzsieni, nes LT ir taip galima kazka sumastyt (terminalai, autobusu stotis). Siandien mama buvo Klaipedos centriniame paste, tai jie sako, mes nieko nezinom, nes mama klause kiek kainuos siuntimas i uzsieni nuo lapkricio 1d. kaip tik siunte siuntinuka, tai prasiau, kad paklaustu kiek paskui jis kainuos... zodziu atsakymo jokio!!! Tik sake baisiai nusiminusi pastininke buvo (dazniausiai ji buna linksma) sakau, gal jau ir is darbo teks joms keliaut lauk, juk nebebus ka veikt, nes as asmeniskai nebesiusiu nieko i uzsieni, na nebent jau butu ziiiiauriai extra atvejis... rolleyes.gif
Atsakyti
ei. visa tema paštui skirta . doh.gif doh.gif nu ateis ta lapkričio 1 ir pamatysim ax.gif biggrin.gif atrodo lyg kitoje temoje būčiau doh.gif
Atsakyti
Gal kas esat apsipirkinėję MandM Direct parduotuvėje UK? Ar leidžia atsiskaityti lietuviškomis kortelėmis ir ar siunčia į LT? g.gif 4u.gif
Būčiau dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 10 17, 16:43)
ei. visa tema paštui skirta .  doh.gif  doh.gif  nu ateis ta lapkričio 1 ir pamatysim  ax.gif  biggrin.gif  atrodo lyg kitoje temoje būčiau  doh.gif

Tai kad aktualu wink.gif ypac grazinant i uzsieni prekes arba koopetuojantis kelioms ir paskui issiuntinejant lt.
Atsakyti
Merginos, aptikau man labai graziu italisku drabuzeliu internetini puslapi ax.gif Gal,kuri zino kaip parsisiusti is sios parduotuves www.rinascimento.com, ar gal zinote kur galima isigyti siu rubeliu... Dekoju atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnest: 17 spalio 2013 - 17:59
QUOTE(Agnest @ 2013 10 17, 17:58)
Merginos, aptikau man labai graziu italisku drabuzeliu internetini puslapi ax.gif Gal,kuri zino kaip parsisiusti is sios parduotuves www.rinascimento.com, ar gal zinote kur galima isigyti siu rubeliu... Dekoju atsakiusioms 4u.gif

Esu mačiusi Aprangoje ir Aprangos išparduotuvėje šios firmos rūbų.
Atsakyti
Nu manau padaugejus sutarciu pakeis ir sutartiniams klientams salygas biggrin.gif Nes dauguma sutartiniu klientu siuncia tik laiskus, tai jiems jokius problemu tai nesudarytu, tik va naujoms klientems, kuriu sutarciu sudarymas ar nutraukimas dideles itakos tikrai netures, nes juk vistiek jus kasdien tu paketu nesiunciat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astonja: 17 spalio 2013 - 18:42
QUOTE(Agnest @ 2013 10 17, 18:58)
Merginos, aptikau man labai graziu italisku drabuzeliu internetini puslapi ax.gif Gal,kuri zino kaip parsisiusti is sios parduotuves www.rinascimento.com, ar gal zinote kur galima isigyti siu rubeliu... Dekoju atsakiusioms 4u.gif

Nzn, man nelabai siu drabuziu kokybe.. pries kelis metus pamenu matavausi kazka, atrodo vetrinoj grazu, bet paciupinejus marskinukai buvo kieti kieti.. na nzn gal cia tik man taip pasirode, na bet kokiu atveju neinu i ju parduotuve, kazko netraukia.. O del apsipirkimo, tai bent jau italiskam puslapyje kiek matau galima uzsisakyti rubeliu ir jie juos pristato i artimiausia parduotuve Italijoj, gali pasimatuot ir nusprest pirkt ar ne.. o tokios kaip tiesiogines internetines prekybos nematau g.gif bet gal kur ir yra koks europinis puslapiukas.. as bent jau nematau 4u.gif
Atsakyti