Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 10 17, 12:57)
aciu reiks skambintis. cia kaip suprantu iki spalio pabaigos reik spet pasirasyt>?

Tai pasirasai forma ir nesi i savo pasta? g.gif
Atsakyti
Prireikė inhaliatoriaus. g.gif Iš kur siunčiatės/ėtės ?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 10 17, 10:43)
"Apibendrinant: pasirašot sutartis ir siunčiat tokiomis pat sąlygomis kaip ir ankščiau ...''

bandysiu vykti i centrini pasta savaitgali ir pasirasyt:)

O kažin, kokia garantija, kad po mėnesio kito ir sutartiniams klientams nebus pakeistos sąvokos - kas yra korespondencija, kas siuntinys g.gif
Jei avanso nereiktų iš anksto sumokėt, tai kaip ir galvos labai neskaudėtų, bet jei reikia dar kokį 100 Lt iš anksto sumokėt, tai ką aš žinau... g.gif

Beje, Murčikai, kad jau sutartį turi, ar ten rašoma kas apie avansą ir sutarties galiojimo laiką? 4u.gif


O aš galiu pasidalinti, kad man ta vokiečių vaistinė www.ventalis-shop.de paskaičiavo 22 eurų siuntimo mokestį cool.gif Matyt, užsakymo dydis ir svoris gavosi kur kas didesni, nei kas čia prieš tai užsakinėjo ir sakė, kad 10,90 sumokėjo už suntimą...
Tai pradžioj kiek susinervinau, bet paskui palyginau kainas su unserekleineapotheke.de ir supratau, kad net ir su dvigubai didesniu siuntimo mokesčiu, vis tiek labiau apsimokėjo iš ventalis-shop pirkti rolleyes.gif Aišku, su lietuviškom vaistinių kainom nelyginau, bet įtariu, kad nueit į kitą gatvės pusę būtų dar gerokai brangiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(motinele6 @ 2013 10 17, 12:41)
sveikos, merginos, bandau uzsakineti nuotraukas is fotofabriko ir pasirenku savo miesta, o toje ilgoje eiluteje, kur tureciau pasirinki adresa partnerio neleidzia man jos net atidaryti, bandau spausti toliau ir raso, kad pasirinkciau adresa. tai ka man daryti, kodel taip pastrigo?  ax.gif

o tai gal jusu mieste nera ju bustines ir nera ka rinktis. pasiskaitykit kur yra foto fabriko parduotuves. dar pristato i maximas tai gal i maxima pas jus pristato, o jei ne tai i namus siuncia uz 9 Lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 10 17, 11:57)
aciu reiks skambintis. cia kaip suprantu iki spalio pabaigos reik spet pasirasyt>?

Rašykite tiesiai vadybininkei,el. paštu kurį ir nurodo paskambinus bendruoju numeriu
a.paulaviciute@post.lt

QUOTE(Eglynas9 @ 2013 10 17, 12:09)
O kažin, kokia garantija, kad po mėnesio kito ir sutartiniams klientams nebus pakeistos sąvokos - kas yra korespondencija, kas siuntinys g.gif
Jei avanso nereiktų iš anksto sumokėt, tai kaip ir galvos labai neskaudėtų, bet jei reikia dar kokį 100 Lt  iš anksto sumokėt, tai ką aš žinau... g.gif


Bent jau atsiųstame projekte nėra nieko užsiminta apie jokį avansą g.gif .
Sutartis neterminuota ir neįpareigojanti konkretiems kiekiams. Jokių papildomų mokesčių bei finansinių įsipareigojimų pasirašius sutartį – pašto paslaugų įkainiai lieka tie patys.
Atsakyti
sutarties as neturiu dar, man tik atsiunte ikainiu, blanka kontaktiniems duomenims ir t.t. beto sutarti galima nutraukti, jei nepatiks kazkas.

nors as irgi galvoju, jei dabar visi taps sutartiniais, tai koks tolkas jiems tada bus, pakeitus privatiems tas savokas, jei visi prades kitaip siusti, asiku +pvm kainas pakelia, vistiek islos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 10 17, 13:18)
Rašykite tiesiai vadybininkei,el. paštu kurį ir nurodo paskambinus bendruoju numeriu
a.paulaviciute@post.lt
Bent jau atsiųstame projekte nėra nieko užsiminta apie jokį avansą  g.gif .
Sutartis neterminuota ir neįpareigojanti konkretiems kiekiams. Jokių papildomų mokesčių bei finansinių įsipareigojimų pasirašius sutartį – pašto paslaugų įkainiai lieka tie patys.

Jei sutartis neterminuota, tai pastas ispejes gali irgi bet kada nutraukti. Koks jiems tolkas sutartiniams daryti isimtis? g.gif
kaip gali buti dvigubi tarifai, juolab, neterminuotom sutartim. Visiska nesamone gaunasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 10 17, 13:09)
Aišku, su lietuviškom vaistinių kainom nelyginau, bet įtariu, kad nueit į kitą gatvės pusę būtų dar gerokai brangiau biggrin.gif


su lietuviskom kainom nera ka lyginti doh.gif man 100ml perkant - 20ml kainuoja 14lt. kai Lt beveik 30lt rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, priminkite, jei virsiji 75 lt. is kinu, tai uzdeda PVM? Ar dar ka daugiau? Mano balansuoja ties ta riba.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2013 10 17, 13:46)
Merginos, priminkite, jei virsiji 75 lt. is kinu, tai uzdeda PVM? Ar dar ka daugiau? Mano balansuoja ties ta riba.. blush2.gif

Kinai visada mažesnę kainą rašo mirksiukas.gif .
Atsakyti
Sakykit, kur galėčiau rasti elektroninį bekontaktį termometrą (per atstumą matuoti temperatūrai)? Gal apsimoka siųstis iš kur nors, kad būtų pigiau nei LT? ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
SOS help.gif
QUOTE(elizieja @ 2013 10 17, 12:51)
Mergaitės, bandysiu pirmą kartą daryti užsakymą iš mytoys.de - gal galite pasakyti kada ir kurioje vietoje reikia įrašyti nuolaidų kodą?  4u.gif  blush2.gif

Atsakyti