Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

Pašto tinklapyje nurodyta:

Pasitikrinkite, ką siunčiate – laiškus ar siuntinius

2013-10-15
Lietuvos paštas kviečia visus gyventojus, prieš siunčiant laišką, pasitikrinti, ar jis atitinka laiškams taikomus išmatavimus.

Siekdamas užtikrinti kokybišką siuntų pristatymą, nuo lapkričio 1 dienos Lietuvos paštas aiškiai apibrėš, kas yra laiškas ir kas – siuntinys.

Laiškais bus laikomos siuntos iki 2 kg ir ne didesnių išmatavimų nei 350×260×20 mm. Siuntiniais bus laikomos siuntos, kurių svoris didesnis nei 2 kg ir / arba išmatavimai viršys laiško matmenis (350×260×20 mm). Šie išmatavimai galios tiek Lietuvoje, tiek į užsienio šalis siunčiamoms siuntoms.

Sutartiniams klientams siuntų pristatymo sąlygos nesikeičia.

Daugiau informacijos telefonu 8 700 55400.
http://www.post.lt/l...s-ar-siuntinius

Tačiau, reikia gilintis į pašto taisykles. neaišku, ką jie turi omeny apibūdindami "siuntas". Ar čia ir pašto korespondencija ir siuntiniai, ar tik siuntiniai. Nuo to ir priklausytų, ar sutartiniams klientams keisis įkainiai ar ne. Nors logiška būtų, kad neturėtų keistis, nes sutartys tam ir sudaromos, kad abi pusės jos laikytųsi ir nekeistų sąlygų. Žodžiu reik skaityt taisykles, o aš jų nerandu sad.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 10 17, 11:44)
Ikainiai nesikeite, keitesi savoku samprata, todel jokios sutartys nepades, ka cia snekat nesamones doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 17 spalio 2013 - 11:19
o pasirasyt galima tik centriniuose pastuose?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 10 17, 11:15)
o pasirasyt galima tik centriniuose pastuose?



man atsiunte el. pastu ir sutarti reikes issiusti paprastu pastu voke jiems.
Atsakyti
sveikos,gal kas is ASDA cloting zadat uzsakynet,prisijungciau su keliais rubeliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 17, 12:18)
man atsiunte el. pastu ir sutarti reikes issiusti paprastu pastu voke jiems.

kur uzklausa duot kad atsiustu pastu sutarti?
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 10 17, 11:35)
kur uzklausa duot kad atsiustu pastu sutarti?



as skambinau telefonu bendru, ir paprasiau, kad man paskambintu vadybinke, nes noriu gauti info del sutartiniu klientu, ji man paskambino, siek tiek pakalbejome, paklause el pasto ir atsiunte duomenys ir info 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri susidūrėte? Užregistarvau nextdirect pirmo apsipirkimo koduką tuo metu, kai registravausi. Dabar rašo, kad kodą reikia vesti kai apsiperki. Bet nebepriima, nors jis galioja iki 2013 pabaigos.
Parašiusi jiems, gavau atsakymą, kad mato, jog kodas tikrai mano, bet kodėl neleidžia naudoti, nežino. Atseit pirkti ir tada pranešti, o pinigus gražins... g.gif
Atsakyti
sveikos, merginos, bandau uzsakineti nuotraukas is fotofabriko ir pasirenku savo miesta, o toje ilgoje eiluteje, kur tureciau pasirinki adresa partnerio neleidzia man jos net atidaryti, bandau spausti toliau ir raso, kad pasirinkciau adresa. tai ka man daryti, kodel taip pastrigo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 17, 12:41)
as skambinau telefonu bendru, ir paprasiau, kad man paskambintu vadybinke, nes noriu gauti info del sutartiniu klientu, ji man paskambino, siek tiek pakalbejome, paklause el pasto ir atsiunte duomenys ir info  4u.gif

gal galima bendra tel? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 10 17, 11:45)
gal galima bendra tel? smile.gif


yra gi svetainej ju biggrin.gif 8 700 55 400
Atsakyti
Mergaitės, bandysiu pirmą kartą daryti užsakymą iš mytoys.de - gal galite pasakyti kada ir kurioje vietoje reikia įrašyti nuolaidų kodą? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 17, 12:50)
yra gi svetainej ju  biggrin.gif  8 700 55 400

aciu reiks skambintis. cia kaip suprantu iki spalio pabaigos reik spet pasirasyt>?
Atsakyti