Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

http://groceries.asd...ding/home.shtml noreciau prisijungt Klaipedoje arba pati prijungciau
Atsakyti
Labas rytas, renku uzsakyma, darysiu apie spalio 25 d., kvieciu jungtis.

http://www.violey.com/

As is Vilniaus, i kitus miestus galiu persiusti.
Savo pageidavimus siuskite: fukse.violey@gmail.com

Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2013 10 17, 07:58)
As is Vilniaus, i kitus miestus galiu persiusti.
Savo pageidavimus siuskite: fukse.violey@gmail.com

Kaip jus cia taip drasiai su tais persiuntimais zadat po lapkricio 1 d? unsure.gif
Atsakyti
ar kas saketes akcijiniu foto is fotfabrikas.lt? g.gif raso kad atsiskaitant sving sistema kiekvienas registruotas vartotojas gali uzsisakyti iki 50 vnt foto po 0,09 Lt. uzsakiau vyro vardu 50vnt ir paskui savo vardu bandziau uzsakyt ir neleido, maniau kad del to kad IP adresas tas pats tai variau i buvusia darboviete bet irgi neleidzia, meta ta pati uzrasa "Įvyko klaida atliekant apmokėjimą". sakau gal ten pas juos kas uzluzo, bet ir siandien dar neledzia. idomu kodel g.gif sving uzsiregistravau, leido, viskas ok, o va per fotofabrikas.lt neledzia apmoket g.gif
Atsakyti
QUOTE(mijana @ 2013 10 16, 23:47)
Sveiki,

Gal kas yra pirke is cia http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/ kazin buna kokiu nuolaidu kodu, labai reikia batu  ax.gif  ar greit atsiuncia?


As nemazai kartu is cia pirkau, uzregistravus turiu aps juos meila, bet jokiu nuolaidos kodu nesiuncia schmoll.gif ir internete ne karto neteko matyt, bet aisku paieskokit, gal rasit wink.gif atsiuncia labai greit, gal per 4 dienas, tik viena karta buvo ne tuos batus ideje, rasiau ne karta, reakcijos 0
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 10 17, 08:26)
Kaip jus cia taip drasiai su tais persiuntimais zadat po lapkricio 1 d? unsure.gif

pastomatai ivairias akcijas atrakcijas skelbia 4u.gif
o ir pagalvojau kad per autobusu siuntas turbut pigiau bus siusti po lapkricio 1d. nei pastu biggrin.gif bent jau iki 100 km atstumas tikrai pigiau turetu kainuot: Siunta iki 1 kg - 6 Lt, Siunta 1-5 kg - 8 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 17, 09:15)
pastomatai ivairias akcijas atrakcijas skelbia 4u.gif
o ir pagalvojau kad per autobusu siuntas turbut pigiau bus siusti po lapkricio 1d. nei pastu biggrin.gif bent jau iki 100 km atstumas tikrai pigiau turetu kainuot: Siunta iki 1 kg - 6 Lt, Siunta 1-5 kg - 8 Lt ax.gif

tik ne visiem šalia uatobusu stotis sad.gif man iki jos 20min su mašina be kamščių...tai kai pagalvoji apie kurą doh.gif plius parkingas mokamas prie autobusų stoties biggrin.gif Na bet aišku paštomatai kol kas su akcijosm..tik aišku ir akcijos kažkada baigsis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 17, 09:11)
ar kas saketes akcijiniu foto is fotfabrikas.lt? g.gif raso kad atsiskaitant sving sistema kiekvienas registruotas vartotojas gali uzsisakyti iki 50 vnt foto po 0,09 Lt. uzsakiau vyro vardu 50vnt ir paskui savo vardu bandziau uzsakyt ir neleido, maniau kad del to kad IP adresas tas pats tai variau i buvusia darboviete bet irgi neleidzia, meta ta pati uzrasa "Įvyko klaida atliekant apmokėjimą". sakau gal ten pas juos kas uzluzo, bet ir siandien dar neledzia. idomu kodel g.gif sving uzsiregistravau, leido, viskas ok, o va per fotofabrikas.lt neledzia apmoket g.gif

Ojezusmarija, vis neprisiruošiu, mat neseniai buvau darius nuotraukas, bet kai už tokią kainą reiks 50 užsakyt. O čia iki 20 d ar nusipirkt kuponą reikia, ar nuotraukas sukelt, ar viskas viename, jau kai apmokėjimą darai swing pasirenki?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 10 17, 09:35)
tik ne visiem šalia uatobusu stotis sad.gif man iki jos 20min su mašina be kamščių...tai kai pagalvoji apie kurą  doh.gif  plius parkingas mokamas prie autobusų stoties  biggrin.gif  Na bet aišku paštomatai kol kas su akcijosm..tik aišku ir akcijos kažkada baigsis sad.gif

man iki jos apie 7-8km bet kai dukra i darzeli eina tai kasdien vaziuoju i miesta tai ir pro ja prasukt nebeda, bet aisku patogiau kai i namus viska atnesa ir nereikia vaziuot pasiimt biggrin.gif
o pastomatu pas mus tik lpexpres yra vienas, o to post24 nera.

QUOTE(Maja Di @ 2013 10 17, 09:39)
Ojezusmarija, vis neprisiruošiu, mat neseniai buvau darius nuotraukas, bet kai už tokią kainą reiks 50 užsakyt. O čia iki 20 d ar nusipirkt kuponą reikia, ar nuotraukas sukelt, ar viskas viename, jau kai apmokėjimą darai swing pasirenki?

iki 20 turi pasiust foto fotofabrikui 4u.gif jo pasirenki sving nes kitu atveju 29,50 kainuos doh.gif
ir jau issiaiskinau kodel man neleidzia ir bent si ir kita menesi dar tikrai neleis doh.gif verysad.gif gaila 50 pigiu foto prarastu verysad.gif
Papildyta:
kas jau pirkot per sving, tai atlikus pavedima jiems uz prekes ateina kazkoks patvirtinimas i pasta ar ne? vakar vyro vardu sumokejau uz tas foto ir negaunu jokio patvirtinimo. tikiuos kad gaus pinigus ir vietoj 4,50 Lt nereiks moket 35 Lt blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 17, 09:50)
ir jau issiaiskinau kodel man neleidzia ir bent si ir kita menesi dar tikrai neleis doh.gif  verysad.gif gaila 50 pigiu foto prarastu verysad.gif

Kodėl? Gal ir man neverta bandyt ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 10 17, 08:26)
Kaip jus cia taip drasiai su tais persiuntimais zadat po lapkricio 1 d? unsure.gif

O kas čia bus nuo lapkričio 1-os? blush2.gif Kažką pražiūrėjau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 17, 09:51)
Kodėl? Gal ir man neverta bandyt ax.gif .

jei skolu neturi tai verta biggrin.gif PZU as skoloj 100 Lt dar, po 50 Lt kas menesi moku tai del to ir neduoda matyt. nepasake tiksliai del ko. tik sako nesuteiktas jums sving limitas. klausiu kodel tai sako nuo daug faktoriu priklauso: neturit but isikolines ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(deltadu @ 2013 10 17, 10:00)
O kas čia bus nuo lapkričio 1-os? blush2.gif Kažką pražiūrėjau? blush2.gif

http://www.15min.lt/...63-376994?cf=df 4u.gif
Atsakyti