Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 10 16, 17:30)
nesisaipyk biggrin.gif



aha thumbup.gif
Atsakyti
kas jungtusi prie TBS? viena uzsakyma padariau bet atsirado pavelavusiu biggrin.gif Klaipeda
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 10 16, 15:54)
Primenu, kad renku užsakymą iš vokiškos vaistinės www.ventalis-shop.de - dalinsimės siuntimą į LT.
Perkame UMCKALOR (Umckaloabo),
Isla Moos ir kitokias islandiškų kerpenų pastiles, ir t.t.
Yra ir Maria Treben žolelių produktų, o tarp jų Maria Treben koncentratas be alkoholio (vaikams).
Vilnius
, bet jei reiktų, galiu ir persiųst.
Rašykit į eglynas@gmail.com

Sveiki, domintu mus umcaloro lasiukai. Ar jie pigiau su visais parsiuntimais kazin gaunas?
aciu
Atsakyti
Gal rytoj butu norinciu prisijungti prie Everything5pounds.com ?
Vilnius
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 10 16, 19:58)
o kiek tas siuntimas?
ir kada planuojat pirkt?

O kad aš pati žinočiau biggrin.gif Čia prieš tai rašė, kad mokėjo už siuntimą į LT 10,90 eurų. Bet ar ir man taip bus, negaliu užtikrinti, nes vokiečiai atrašė, kad į kitas ES šalis jie siunčia, bet kaina priklauso nuo atstumo ir svorio. Tai kai turėsiu visą krepšelį, siųsiu jiems ir lauksiu paskaičiavimo, kiek reiks mokėt už siuntimą. Tokia sistema rolleyes.gif Bet tikiuos, kad kiekvienai tai bus apie eurą su centais.
Ryt iš ryto jau noriu siųsti jiems galutinį krepšelį, tad jei norėtumėt jungtis, lauksiu laiškų dar šįvakar mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Naira @ 2013 10 16, 20:24)
Sveiki, domintu mus umcaloro lasiukai. Ar jie pigiau su visais parsiuntimais kazin gaunas?
aciu

Pigiau 4u.gif Ypač perkant didelį 100 ml buteliuką (mažų po 20 ml jau ir nepriimu, nes tik 3 vnt leidžia įsidėt)
Atsakyti
ar realu suvartoti 100ml, jei jis pradarytas tik 3-4 men naudojamas gali buti, tas umskaloras g.gif mes ir mazo niekad neisnadojame doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 16, 20:48)
ar realu suvartoti 100ml, jei jis pradarytas tik 3-4 men naudojamas gali buti, tas umskaloras  g.gif  mes ir mazo niekad neisnadojame  doh.gif

nu kartais keli seimos nariai iskart serga
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 16, 20:48)
ar realu suvartoti 100ml, jei jis pradarytas tik 3-4 men naudojamas gali buti, tas umskaloras  g.gif  mes ir mazo niekad neisnadojame  doh.gif


pirmas dienas vaistininkes pataria vartoti kas valanda po 5 lasiukus, tai nezinau, praktiskai vos ne vienam susirgimui uztenka jeigu duodi visa laika, o mazas buteliukas vaistineje apie 29 lt. stoveti gali 6 menesius, +-dar viena pora, reikia ziureti ar nuosedu neatsiranda
Papildyta:
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 10 16, 20:47)
O kad aš pati žinočiau biggrin.gif Čia prieš tai rašė, kad mokėjo už siuntimą į LT 10,90 eurų. Bet ar ir man taip bus, negaliu užtikrinti, nes vokiečiai atrašė, kad į kitas ES šalis jie siunčia, bet kaina priklauso nuo atstumo ir svorio. Tai kai turėsiu visą krepšelį, siųsiu jiems ir lauksiu paskaičiavimo, kiek reiks mokėt už siuntimą. Tokia sistema rolleyes.gif Bet tikiuos, kad kiekvienai tai bus apie eurą su centais.
Ryt iš ryto jau noriu siųsti jiems galutinį krepšelį, tad jei norėtumėt jungtis, lauksiu laiškų dar šįvakar mirksiukas.gif
Papildyta:

Pigiau 4u.gif Ypač perkant didelį 100 ml buteliuką (mažų po 20 ml jau ir nepriimu, nes tik 3 vnt leidžia įsidėt)


o is kurio Vilniaus rajono reikes paimti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirele: 16 spalio 2013 - 19:58
QUOTE(mirele @ 2013 10 16, 20:57)
o mazas buteliukas vaistineje apie 29 lt.


drinks_cheers.gif prieš savaite sumokėjau 29,98 doh.gif
Atsakyti
o kiek mazdaug lituku iseis vienam pirkejui preliminariai uz siuntima?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 16, 20:48)
ar realu suvartoti 100ml, jei jis pradarytas tik 3-4 men naudojamas gali buti, tas umskaloras  g.gif  mes ir mazo niekad neisnadojame  doh.gif

Žiemos sezono metu, manau, visiškai realu ax.gif
Man irgi to mažo 20 ml buteliuko užtenka maždaug savaitei - t.y., vienam susirgimui - jei vartojam jį pagal rekomendacijas anotacijoje (vaikams pagal amžių po 10-20 lašiukų 3 kartus per dieną, suaugusiems po 30 lašiukų *3).

QUOTE(mirele @ 2013 10 16, 20:57)
o is kurio Vilniaus rajono reikes paimti?

Antakalnis arba Centras.
O dėl siuntimo kainos, jau gi rašiau - nuoširdžiai kol kas nieko garantuoto pasakyti negaliu, bet tikiuos, kad suma vienam žmogui bus apie 1 eurą su centais (max iki 2 eurų).
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2013 10 16, 18:07)
Kaune is vokieciu vaistines niekas nerenkat kaip supratau  g.gif

ziurint is kokios norit? as darysiu is http://www.unserekleineapotheke.de/
esu Marijampolej, bet galiu perduot i Kauna.
Atsakyti