Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(darlia25 @ 2013 10 15, 09:49)
gal galite atsakyti, per kiek laiko Sportsdirect siuntinys pasieks Lietuva, jei dabar Taline? tikejaus siandien gauti, nes vakar jau Vilniuje buvo, o siandien nuoroda atsidarau ir - Talinas vietoj Kauno doh.gif  g.gif


buna kad ne ten pakrauna biggrin.gif gryš ryt į vilnių manau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
startavo kasmetinis projektas, pradziuginkime vaikucius wub.gif

http://vaikusvajones.lt/
Atsakyti
Ar buvo kam taip? Vakar ieskojau siuntinuko is mytoys... siandien pasiziuriu-iteikta blink.gif Skambinu-taip iteikta, man blink.gif Nieko negavau, sedziu namie... susinervinau ziauriai verysad.gif doh.gif doh.gif Sake paskambins kurjeris... Reik mastyti ka daryti toliau..
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 10 15, 09:49)
gal galite atsakyti, per kiek laiko Sportsdirect siuntinys pasieks Lietuva, jei dabar Taline? tikejaus siandien gauti, nes vakar jau Vilniuje buvo, o siandien nuoroda atsidarau ir - Talinas vietoj Kauno doh.gif  g.gif

Mano situacija lotuliukas.gif lotuliukas.gif vakar Vilnius siandien Talinas doh.gif doh.gif man jau nepirma karta toks bajeriukas praejusi karta siunta papuole i Suomija ne i ta konteineri idejo doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 15, 10:40)
ka tik skambinau i pasta, tai pasake, kad sutartiniams klientams galioja sena tvarka, ir seni ikainiai, paprasiau, kad dar man pardavimu konsultante paskambintu ir papasakotu apie sutartinius klientus, bunant fiziniu asmeniu.


labai lauksim info mirksiukas.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2013 10 15, 11:08)
Ar buvo kam taip? Vakar ieskojau siuntinuko is mytoys... siandien pasiziuriu-iteikta blink.gif Skambinu-taip iteikta, man blink.gif  Nieko negavau, sedziu namie... susinervinau ziauriai verysad.gif  doh.gif  doh.gif Sake paskambins kurjeris... Reik mastyti ka daryti toliau..

blink.gif blink.gif nesinervinkit tegul parodo kur pasiraset smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 15, 10:14)
blink.gif  blink.gif   nesinervinkit tegul parodo kur pasiraset  smile.gif


Gal kuri pamena kaip pas juos pasiraso? Ant to el. aparatelio? Ar popierinio?

Sedziu kaip ant adatu... ziauriai susinervinau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 15 spalio 2013 - 10:19
QUOTE(jovitukee @ 2013 10 15, 07:30)
uzsakymai seniai padaryti dabar laukiam saskaiteliu ir prekiu ax.gif


A, as maniau padarys po pinigeliu pervedimo. Vadinas laukiam toliau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 15, 11:14)
blink.gif  blink.gif   nesinervinkit tegul parodo kur pasiraset  smile.gif

Man taip katrą buvo, paskambinau, pasirodo kaimynei atidavė bigsmile.gif .( Čia buvo atsakymas madmuzelei bigsmile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 15 spalio 2013 - 10:26
Oi... viskas gerai karsta.gif Skambino kurjeris... tiesiog viska suvede i sistema, bet pristatys dar... bet sunervino juodai gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 10 15, 11:27)
Oi... viskas gerai  karsta.gif  Skambino kurjeris... tiesiog viska suvede i sistema, bet pristatys dar... bet sunervino juodai  gun_bandana.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 10 15, 10:10)
as irgi tikiuosi kad jau rytoj vel bus LT ( viena mamyte is patirties atsake kad vel persiuncia i Vilniu mirksiukas.gif )

Manau jau siandien LT thumbup.gif nes mano jau matosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2013 10 14, 16:13)
Sveikos merginos reikia patarimo- iš Aliexpress , pats pardavejas nori gražinti pinigus už nekokybišką prekę, prašo mano paypalo, tačiau aš jau šimtas metų juo nesinaudoju doh.gif , norečiau, kad pervestų vel į Swedo banką. Sakykite, ar bus kokie nors mokesčiai man, nuo jo pavedimo?  g.gif  Ar imanomas tiesioginis pavedimas iš Kinijos į mano banką.Gal kuri turejote reikalų su grąžinimu iš Kinijos ne per paypalą? Dekui 4u.gif

Beje, neberandu temos apsipirkinejimų Aliexpresso... Ten būčiau pasiteiravusi, pas profes  tongue.gif

Sveika, esu turejus toki ne viena atveji, visada grazina i ta saskaita is kuriuos nuskaiciavo, lygiai tiek kiek buvo moketa usd wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 15, 10:40)
ka tik skambinau i pasta, tai pasake, kad sutartiniams klientams galioja sena tvarka, ir seni ikainiai, paprasiau, kad dar man pardavimu konsultante paskambintu ir papasakotu apie sutartinius klientus, bunant fiziniu asmeniu.

Ikainiai ir nesikeicia, keiciasi terminu samprata, todel nemanau, kad sutartys apsaugos.
Atsakyti