Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(ladybird4 @ 2013 10 14, 21:58)
Kadangi as i pasta keliauju daznai ir siunciu nuolat siuntinukus, kurie netelpa i pasto dezutes, tad ir ateity mano siuntimai nenutruks del to, mano gerietes pastininkes paaiskino ir patare padaryti toki dalyka (tad jus, mergaites, irgi pasidomekit savo pastuose wink.gif )

centriniame paste reikia sudaryti sutarti su pastu (gali tai padaryti ir juridinis asmuo, ir fizinis), kad galiotu ankstesnis siuntimo budas wink.gif vuolia smile.gif  thumbup.gif 
pati tikrai zingsniuosiu i centrini, tad butinai pasidalinsiu, jeigu pavyks greitai tai padaryti smile.gif



man irgi patare sudaryti sutarti, tik jiems vistiek dar prideda pvm, kainos biski didesnes bus, nei buvo dabar. ir tik dar ko nezinojo mano pastininkes, ar nereiks dar uz iteikima primoketi 2,94 berods. na, ar nera privaloma sutartiniams klientams to.
Atsakyti
kas per sutartys paste? pirma karta girdziu
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2013 10 14, 22:15)
kas per sutartys paste? pirma karta girdziu



pasirasai sutarti su pastu, ir tampi sutartiniu klientu. tuomet, kaip suprantu nereikia stoveti eileje, galima atnesti siuntinius ir palikti, po to pasiimti faktura ir susimoketi. ale jau cia duomenys gal ir kazkur kitus gali plaukti, neaisku, ar irgi neprikibs kas, del tu siuntimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 14, 23:18)
pasirasai sutarti su pastu, ir tampi sutartiniu klientu. tuomet, kaip suprantu nereikia stoveti eileje, galima atnesti siuntinius ir palikti, po to pasiimti faktura ir susimoketi. ale jau cia duomenys gal ir kazkur kitus gali plaukti, neaisku, ar irgi neprikibs kas, del tu siuntimu  g.gif

o kainos siuntimu kokios bus? taikys mazesnes?
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 14, 22:11)
man irgi patare sudaryti sutarti, tik jiems vistiek dar prideda pvm, kainos biski didesnes bus, nei buvo dabar. ir tik dar ko nezinojo mano pastininkes, ar nereiks dar uz iteikima primoketi 2,94 berods. na, ar nera privaloma sutartiniams klientams to.


mane patikino, kad ir tie, kas turi markuciu, taip pat gali sudaryti sia sutarti, tad visi primokejimai negalioja (aisku, cia aktualu tiems, kas turi uzsipirke markuciu is anksciau).
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 10 14, 22:33)
mane patikino, kad ir tie, kas turi markuciu, taip pat gali sudaryti sia sutarti, tad visi primokejimai negalioja (aisku, cia aktualu tiems, kas turi uzsipirke markuciu is anksciau).



na, reiks pasidometi, bet pvm pas juos ir svetaineje nurodyta. manau, kadangi mes ne pvm moketojos, damoketi reikes.

http://www.post.lt/l...rifai-Lietuvoje

bet ir dzin, jei tik tas pvm dasides, tai galima bus ir sutarti pasirasyti.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 14, 22:36)
na, reiks pasidometi, bet pvm pas juos ir svetaineje nurodyta. manau, kadangi mes ne pvm moketojos, damoketi reikes.

http://www.post.lt/l...rifai-Lietuvoje

bet ir dzin, jei tik tas pvm dasides, tai galima bus ir sutarti pasirasyti.



na reikes aisku issiaiskinti. Esme, kad reiskia reikia tureti markuciu, kad ir PVM'ai neprisiskaiciuotu, na o jei prisiskaiciuos, tai cia tikrai maza beda, negu ta, apie kuria kalba visi ziniu kanalai ir apie kokius grand tarifus kalba "ekspertai" smile.gif
Atsakyti
tai cia bet koks eilinis zmogus gali sutarti pasirasyt?
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 10 14, 22:58)
Kadangi as i pasta keliauju daznai ir siunciu nuolat siuntinukus, kurie netelpa i pasto dezutes, tad ir ateity mano siuntimai nenutruks del to, mano gerietes pastininkes paaiskino ir patare padaryti toki dalyka (tad jus, mergaites, irgi pasidomekit savo pastuose wink.gif )

centriniame paste reikia sudaryti sutarti su pastu (gali tai padaryti ir juridinis asmuo, ir fizinis), kad galiotu ankstesnis siuntimo budas wink.gif vuolia smile.gif  thumbup.gif 
pati tikrai zingsniuosiu i centrini, tad butinai pasidalinsiu, jeigu pavyks greitai tai padaryti smile.gif

aš vis tiek nesupratau... esmė,kad jie keičia korespondencijos sąvoką g.gif tai jeigu mano siuntinys neatitiks korespondencijos nustatytų matmenų, jie vis tiek privalės siųsti,kaip korespondenciją, jeigu būsiu pasirašiusi sutartį? g.gif g.gif nes nuorodoj pašto visa info yra apie korespondenciją....
Atsakyti
Kol mano Kaledu Senis neišsidūrė su dovanom - cia ne Furbis, cia kazkasss?
Atsakyti
Laba ryta.
Skaitau skaitau ir galvoju ar nepastebejau kaip del DEMAR uzsakymo g.gif su patvirtinumu ir prekiu pakeitimu viskas ok, o kada bus daromas uzsakymas? bigsmile.gif gal tiesiog nepastebejau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 10 15, 08:19)
Laba ryta.
Skaitau skaitau ir galvoju ar nepastebejau kaip del DEMAR uzsakymo g.gif su patvirtinumu ir prekiu pakeitimu viskas ok, o kada bus daromas uzsakymas? bigsmile.gif gal tiesiog nepastebejau? ax.gif

uzsakymai seniai padaryti dabar laukiam saskaiteliu ir prekiu ax.gif
Atsakyti