Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

QUOTE(Bluntė @ 2013 10 14, 20:48)
aš tai nelabai radau įkainių...pvz 500gr-2kg LT siuntimo kokia kaina bus  g.gif

beje apie tuos kalbančius Tom ir Ben smile.gif

Planuoju jų nusipirkti iš Amazon.co.uk smile.gif ir būtų idealu tiesiai į LT smile.gif siuntimą pabandžiau 4vnt ir 10vnt, tai skirtumas tik 2 svarai  ax.gif  tai sakau gal kas norėtų prisijungti? smile.gif

http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
http://www.amazon.co...=A3P5ROKL5A1OLE
Paskaičiavau,kad grubiai 69lt jis turėtų gautis. Na bet bus aišku,kai aiškus bus siuntimo galutinis įkainis  4u.gif  Vilnius grieta6 eta gmail.com smile.gif
Bankas seb,swed. galėsiu ir persiųst per post24 wink.gif


o cia tie kur atkartoja ka vaikas sako ar ne? as gal prisijunciau jei tokie
Atsakyti
lindex.com seilas 4u.gif
http://www.lindex.com/lt/sale/kids/
Atsakyti
QUOTE(archeologe @ 2013 10 14, 22:29)
o cia tie kur atkartoja ka vaikas sako ar ne? as gal prisijunciau jei tokie

taip, atkartojantys smile.gif šuniukas gyvai daug gražesnis, bet sako jo balsas labai žemas smile.gif
Atsakyti
Gal kam ko reikia iš TBS? Trūksta kelių prekių, kad galiotų 50 proc. nuolaida. Bandyčiau pirkti rytoj apie 10 val. Vilnius, galiu persiųsti.

tinaby.uzsakymai[eta]gmail.com
Atsakyti
Aciu visoms, bet tada klausimas, kodel pries tai visos taip vieningai kartojo, kad MAN nieko nekainuos. doh.gif O juk aiskiai parasiau, kad pervesti zada kitaicas tongue.gif i Swedo banka. Gerai, kad nepatikejau, juk realiai, Lietuvoje nuskaito, o kaip gali is kinieciu nenuskaityti. O va 20 lituku, tai tikiu, kad as turesiu susimoketi, o gal ir jis tiek... Matyt kita varianta su juo teks apsvarstyti, juk zmogui irgi skriauda unsure.gif
Bet kokiu atveju, labai aciu visoms , gal ateityje kam bus aktualu. Ir del saves dziaugiuosi, kad pataikiau ant padoraus pardavejo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo japoniuke1: 14 spalio 2013 - 21:34
QUOTE(japoniuke1 @ 2013 10 14, 20:38)
Aiskiau nepasidare, nes apie Kinija nei zodzio, matyt teks i banka skambintis... g.gif


na man tai jau ne karta yra pagrazine
jokiu mokesciu nenuskaiciuoja
ir ne tik Kinai yra grazine, bet ir Uk parduotuves
nezinau, kaip jie daro tuos refundus, bet mokesciu uz ieinanti pavedima nebuna
Papildyta:
QUOTE(japoniuke1 @ 2013 10 14, 21:33)
Aciu visoms, bet tada klausimas, kodel pries tai visos taip vieningai kartojo, kad MAN nieko nekainuos. doh.gif  O juk aiskiai parasiau, kad pervesti zada kitaicas tongue.gif  i Swedo banka. Gerai, kad nepatikejau, juk realiai, Lietuvoje nuskaito, o kaip gali is kinieciu nenuskaityti. O va 20 lituku, tai tikiu, kad as turesiu susimoketi, o gal ir jis tiek...  Matyt kita varianta su juo teks apsvarstyti, juk zmogui irgi skriauda unsure.gif
Bet kokiu atveju, labai aciu visoms , gal ateityje kam bus aktualu. Ir del saves dziaugiuosi, kad  pataikiau ant padoraus pardavejo blush2.gif


jiems per paypala labiau apsimoka del to, kad tada ali ju istorija svari buna:)
o jei jie per ali pagrazina, vadinasi su preke kazkas ne taip mirksiukas.gif

nesigilinau, bet ten kazkokia ju sistema yra
grazina pinigus kaip ir kinietukas, bet jie pareina is ali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2013 10 14, 22:33)
Aciu visoms, bet tada klausimas, kodel pries tai visos taip vieningai kartojo, kad MAN nieko nekainuos. doh.gif  O juk aiskiai parasiau, kad pervesti zada kitaicas tongue.gif  i Swedo banka. Gerai, kad nepatikejau, juk realiai, Lietuvoje nuskaito, o kaip gali is kinieciu nenuskaityti. O va 20 lituku, tai tikiu, kad as turesiu susimoketi, o gal ir jis tiek...  Matyt kita varianta su juo teks apsvarstyti, juk zmogui irgi skriauda unsure.gif
Bet kokiu atveju, labai aciu visoms , gal ateityje kam bus aktualu. Ir del saves dziaugiuosi, kad  pataikiau ant padoraus pardavejo blush2.gif

Nes visos manė, kad kinietis tiesiog darys grazinimą per ali uz negautą/brokuotą prekę.
Atsakyti
Sveikos merginos. Laukiu is mytoys.de siuntinuko ir kiek supratau is pasisakymu jog galima sekti. Bet nerandu kuris butu siuntos numeris? Dekui kas atsakys.

Dat klausimas del javari.de gavau batukus su broku ar jiems galiu rasyt angliskai?
Atsakyti
man ir lyg grąžino be jokių mokesčių g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iete @ 2013 10 14, 21:41)

Dar klausimas del javari.de gavau batukus su broku ar jiems galiu rasyt angliskai?


Taip, galit
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 14, 19:45)
niu va atejau as is pasto, dave toki lankstinuka, kad matmenys neturi virsyti 350x260x20mm, tai tilps nebent plonas rubelis nesulankstytas


Kadangi as i pasta keliauju daznai ir siunciu nuolat siuntinukus, kurie netelpa i pasto dezutes, tad ir ateity mano siuntimai nenutruks del to, mano gerietes pastininkes paaiskino ir patare padaryti toki dalyka (tad jus, mergaites, irgi pasidomekit savo pastuose wink.gif )

centriniame paste reikia sudaryti sutarti su pastu (gali tai padaryti ir juridinis asmuo, ir fizinis), kad galiotu ankstesnis siuntimo budas wink.gif vuolia smile.gif thumbup.gif
pati tikrai zingsniuosiu i centrini, tad butinai pasidalinsiu, jeigu pavyks greitai tai padaryti smile.gif



Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2013 10 14, 23:30)


Nesu čia pirkus. Jei gerai supratau, atsiimant parduotuvėj atsiunčia nemokamai? g.gif

Beje, apmokėt galima turbūt tik kreditinėm kortelėm?... Neturiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oliv: 14 spalio 2013 - 22:08