Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 197 tema

norfoje jie tikrai baisesni, ir neturi funkcijos musimo per galva ir pilva. aisku, gal ir gerai, moko humanizmo, bet jei kas nori tokio, kaip is zaidimo, tai tuomet tik is uk imti.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 14, 14:44)
o kuom cia netinka? is cia ir pirkome.

tai, kad nesiuncia i LT blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 14, 14:44)

Norrfoj kinietiski rolleyes.gif reali ju kaina 10 usd biggrin.gif
noretume to is uk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgyte666 @ 2013 10 14, 14:49)
tai, kad nesiuncia i LT  blush2.gif
Papildyta:

Norrfoj kinietiski  rolleyes.gif reali ju kaina 10 usd  biggrin.gif
noretume to is uk  ax.gif


pirkite per uk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tinaby @ 2013 10 14, 10:21)
LP EXPRESS skelbia akciją:
užsiregistravus jų puslapyje, nuolaida siuntimui iki 50 proc. (S 3,99 Lt, M 4,99 Lt, L 5,99 Lt) iki 2013.11.25  thumbup.gif

O XL dydžio siuntinį per šį terminalą galima siūsti už 6,49 Lt užsiregistravus http://tarpmergaiciu.lt/siuntos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgyte666 @ 2013 10 14, 15:49)
tai, kad nesiuncia i LT  blush2.gif
Papildyta:

Norrfoj kinietiski  rolleyes.gif reali ju kaina 10 usd  biggrin.gif
noretume to is uk  ax.gif

amazon.co.uk siuo metu kaina ju 15 svaru, bet reiktu greitai pirkti, kartais nukrenta iki 15, kartais ir keliais svarais maziau kainuoja, paprastai po 18 su kapeikom lengvai galima nupirkti smile.gif
Atsakyti
Gal kam ko reikia is Fragrance direct? Uzsakineciau UK adresu. Turiu koduka, kuris nuo 30svaru minusuoja 1.99svaro siuntima. Bet rinkciaus greitesni pristatyma, tai dalintumemes 1svaru mokestuka. Truksta 11svaru 4u.gif
Atvezimas is UK 1.50GBP/Kg
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 10 14, 17:10)
Gal kam ko reikia is Fragrance direct?

Buvo diskusija del sios parduotuves siuntimo i LT. Gavau viska be problemu ir gana greitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2013 10 14, 17:11)
Buvo diskusija del sios parduotuves siuntimo i LT. Gavau viska be problemu ir gana greitai  4u.gif

As kvepalu noriu smile.gif Todel greit tikrai negausiu, o ir rizikuot nesinori smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos reikia patarimo- iš Aliexpress , pats pardavejas nori gražinti pinigus už nekokybišką prekę, prašo mano paypalo, tačiau aš jau šimtas metų juo nesinaudoju doh.gif , norečiau, kad pervestų vel į Swedo banką. Sakykite, ar bus kokie nors mokesčiai man, nuo jo pavedimo? g.gif Ar imanomas tiesioginis pavedimas iš Kinijos į mano banką.Gal kuri turejote reikalų su grąžinimu iš Kinijos ne per paypalą? Dekui 4u.gif

Beje, neberandu temos apsipirkinejimų Aliexpresso... Ten būčiau pasiteiravusi, pas profes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2013 10 14, 17:12)
As kvepalu noriu smile.gif Todel greit tikrai negausiu, o ir rizikuot nesinori smile.gif

Siunciau ne viena kvepalu buteliuka, gavau per savaite nuo issiuntimo ax.gif
Aisku kiekvienas renkasi kaip jam geriau siustis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asstule: 14 spalio 2013 - 16:16
QUOTE(japoniuke1 @ 2013 10 14, 17:13)
S
Beje, neberandu temos apsipirkinejimų Aliexpresso... Ten būčiau pasiteiravusi, pas profes  tongue.gif

cia

http://www.supermama...;#entry64316388
Atsakyti
Sveikos visos smile.gif Va tik praleidau porą dienų be kompo, o čia jau į naują temą nukeliavot biggrin.gif Šiaip nežinau, ar kas kūrė naują temą patvarkė sąrašą parduotuvių, bet aš buvau pradėjusi tikrinti ir tikslinti info apie siuntimą, kai kurias parduotuves aptikau nebeveikiančias, bet šiuo metu sutvarkyta apie pusė sąrašo. Ateinančiai temai jei bus pritariančiu galėsiu topic starteriui persiųsti atnaujinimus.
Atsakyti