Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(bambyze @ 2013 11 12, 14:11)
tai praustuvė po veidrodžiu numatyta, toliau gali tęstis stalviršis po langu ir spintelė po juo. Priešais ant sienos noriu spintelių , kad visi chalatai, drabužiai persirengimui turėtų savo vietą (kiekvienam asmeninė spintelė) smile.gif Bet ar jos gerai ten atrodys  g.gif

siūlau pasiplanuoti, ką konkrečiai dėsit į tas spinteles, kas netilps po praustuve ar spintutėje po langu, jei tokia bus. Man kažkaip nelabai tos pakabinamos g.gif bet vėlgi - koks stilius ir t.t. neaišku.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 11 12, 15:48)
siūlau pasiplanuoti, ką konkrečiai dėsit į tas spinteles, kas netilps po praustuve ar spintutėje po langu, jei tokia bus. Man kažkaip nelabai tos pakabinamos  g.gif bet vėlgi - koks stilius ir t.t. neaišku.

į jas planuoju, kad kiekvienas pasikabins savo chalatą ir kt. naminius drabužius, persirengdamas. Dabar tokiems dalykams neturim vietos ir labai pasigendam. Po praustuve laikysim vonios priemones, rankšluosčius.
Kabliukų ant sienų nenoriu, ner paskui jie apkabinėjami didžiausiais kupstais, reikia nereikia ir įėjus atrodo netvarkingai...
Ai dar pagalvojau, gal vietoj tų pakabinamų spintelių daryti žemą ilgą komodą su stalčiai, kuri pasitarnautų ir kaip suoliukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2013 11 12, 14:54)
į jas planuoju, kad kiekvienas pasikabins savo chalatą ir kt. naminius drabužius, persirengdamas. Dabar tokiems dalykams neturim vietos ir labai pasigendam. Po praustuve laikysim vonios priemones, rankšluosčius.
Kabliukų ant sienų nenoriu, ner paskui jie apkabinėjami didžiausiais kupstais, reikia nereikia ir įėjus atrodo netvarkingai...
Ai dar pagalvojau, gal vietoj tų pakabinamų spintelių daryti žemą ilgą komodą su stalčiai, kuri pasitarnautų ir kaip suoliukas  g.gif


Manau, kad žema spintelė-suoliuas būtų geriau, bet tada nelieka vietos chalatams. Aukštą spintelę galima būtų daryti už klozeto - vietoje antro praustuvo.
Atsakyti
Mergaites, noriu nuomones, kuris variantas geresnis? man labiau patinka 1, nes noriu, kad skalbianke butu paisislepusi, o visu likusiu nuomone, kad visos papildomos sieneles labai isdarko vonios kambari....

user posted image
user posted image
Atsakyti
Abu jie labai panasus. Bet man gal 1 labiau patinka.
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2013 11 12, 14:54)
į jas planuoju, kad kiekvienas pasikabins savo chalatą ir kt. naminius drabužius, persirengdamas. Dabar tokiems dalykams neturim vietos ir labai pasigendam. Po praustuve laikysim vonios priemones, rankšluosčius.
Kabliukų ant sienų nenoriu, ner paskui jie apkabinėjami didžiausiais kupstais, reikia nereikia ir įėjus atrodo netvarkingai...
...

drinks_cheers.gif
Gera ideja 4u.gif
QUOTE(coco5 @ 2013 11 12, 18:49)
Mergaites, noriu nuomones, kuris variantas geresnis? man labiau patinka 1...


Balsuoju uz 1 biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Pirmas variantas ir man, bet tą sienelę juk galit ir ne iki lubų daryti, o šiek tiek aukštesnę už skalbimo mašiną
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 11 12, 23:17)
Pirmas variantas ir man, bet tą sienelę juk galit ir ne iki lubų daryti, o šiek tiek aukštesnę už skalbimo mašiną

Visos kaip matau pritariat mano planeliui smile.gif Aciu uz nuomones 4u.gif

Matot sienele galvoju deti iki lubu, nes galbut ant skalbyklės dar deti dziovykle... Tik tos sieneles noretusi kokios negriozdiskos, kad graziai isipaisytu....galbut matinio stiklo..
Nors man ir toks variantas labai grazus: wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2013 11 12, 23:15)
Visos kaip matau pritariat mano planeliui smile.gif  Aciu uz nuomones 4u.gif

Matot sienele galvoju deti iki lubu, nes galbut ant skalbyklės dar deti dziovykle... Tik tos sieneles noretusi kokios negriozdiskos, kad graziai isipaisytu....galbut matinio stiklo..



O pas jus jau yra išvedžiotas vanduo ir kanalizacija ar dar ne? Jei rinktis iš dviejų variantų, pirmasis geresnis, bet .. labai viskas sgrūsta ten: ir dušas, ir skalbimo mašina. Nėra tikslių išmtavimų, tad neaišku, ar pakankamai vietos palikta praėjimui.

Matau, kad galvojate statyti ir aukštesnę spintelę, todėl siūlau geriau skalbimo mašiną (numatant virš jos ir vietą džiovyklei) slėpti spintoje, prijungtoje prie kitų vonios baldų. Pvz:

user posted image

Ir čia dar keli variantai: http://www.atticmag....laundry-spaces/

O sienele jau geriau atskirčiau kokį wc, jei jis nelabai prie viso išplanavimo derėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2013 11 12, 19:49)
Mergaites, noriu nuomones, kuris variantas geresnis? man labiau patinka 1, nes noriu, kad skalbianke butu paisislepusi, o visu likusiu nuomone, kad visos papildomos sieneles labai isdarko vonios kambari....



Man labiau 2 variantas. As geriau tada irgi imontuojama skalbykle statyciau. Galima ir kazkokia auksta- apacioj skalbykle, virs jos lentynos, uzdara spintele... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vinniepooh @ 2013 11 13, 01:41)
O pas jus jau yra išvedžiotas vanduo ir kanalizacija ar dar ne? Jei rinktis iš dviejų variantų, pirmasis geresnis, bet .. labai viskas sgrūsta ten: ir dušas, ir skalbimo mašina. Nėra tikslių išmtavimų, tad neaišku, ar pakankamai vietos palikta praėjimui.

Matau, kad galvojate statyti ir aukštesnę spintelę, todėl siūlau geriau skalbimo mašiną (numatant virš jos ir vietą džiovyklei) slėpti spintoje, prijungtoje prie kitų vonios baldų. Pvz:

Ir čia dar keli variantai: http://www.atticmag....laundry-spaces/
O sienele jau geriau atskirčiau kokį wc, jei jis nelabai prie viso išplanavimo derėtų  g.gif


Ne kol kas dar neisvedziota, bet jau reikia apsispresti del tasku, todel dabar jau reik numatyti i kuri kampa kisti skalbimo masina.
kaip jus siulot montuoti i baldus, tai cia ir yra mano 2 variantas, tik programoje nepavyko to parodyt. Is tikruju tai praktiska, galbut ir graziau, taciau mane stabdo tai kad prie visu kremuku, kosmetikos ir svariu ranksluosciu salia spintuteje bus skalbimo masina ir zinoma skalbimo milteliai, balikliai ir kita buitine chemija unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 11 13, 08:02)
Man labiau 2 variantas. As geriau tada irgi imontuojama skalbykle statyciau. Galima ir kazkokia auksta- apacioj skalbykle, virs jos lentynos, uzdara spintele...  4u.gif


Dar kartą pažiūrėjau ir 2 variantas pasirodė logiškesnis: maudynių vieta (dušas ir vonia) vienoje pusėje, o daiktų laikymo - kitoje. O kur bus kopetėlės (gyvatukas), jei tokios bus?

Jei atstumai leidžia, wc galima statyti ir kairėje pusėje nuo durų, tada dar kitų variantų būtų.


Aš dar siūlau pagalvoti, kas bus akcentuojama vonios patalpoje: praustuvai, vonia, ar dušo kabina ir surasti tam geriausią vietą. Atkreipkite dėmesį, kokių išmatavimų daiktus dėliojote plane ir kokius planuojate statyti savo vonioje.
Atsakyti