Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Kadija, specialiai Tau wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Flirt, lotuliukas.gif thumbup.gif
i ta pacia tema(tingiu paveiksliuka kelti) blush2.gif http://www.novavn.co...shower-curtain/

Atsakyti

Esme ne kad uzuolaidos negrazu apskritai, o kad dazniausiai jos buna pigios ir nekokybiskos perkamos, uztai ir atrodo atitinkamai mirksiukas.gif Esu maciusi, kai net su medziaginem derina thumbup.gif
uzuolaida man atrodo paprastesnis variantas ax.gif
[/quote]

mums uzuolaida visiskai pasiteisino del daugelio priezasciu)patogiau.nebijai sudauzyt kuo nors.juolab kad namie yra suniukas virs 40kg ir greit bus belakstantis mazas vaikas)tai su stiklu jauciu butu ir problemu) smile.gif omums musu uzuolaidele patinka) lotuliukas.gif kam nepatinka neziurekit)))))neprateka neplysta ant jos atsistojus.nekeicia formos)))) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif maciau pigesniu bet jauciu jos butu brangiau apsejusios del privalomo dazno keitimo)
Atsakyti
Nebijokit duso kabinu mirksiukas.gif . Pas mus Baltijos brastos, bereme, stiklas toks grubletas. Bet grubletas tik is isores, is vidaus lygus, tad valyt jokiu bedu. O ir pravalom i savaite ar dvi - karta 4u.gif . Jokiu nubegimu nesimato ir jokiu minusu ar nusiskundimu neturiu.
Sode uzuolaida, beje labai kokybiska, pirkta ermitaze, kuria galima skalbti masinoje, maloni, minksta medziagyte thumbup.gif . Bet vistiek prisitasko uz duso ribu, tai neuzsitraukia tvarkingai, tai dar kas. Nors dusas pakankamai didelis, bet namie uzuolaidos net nesvarstem det.

As uz kokybiska duso kabina mirksiukas.gif . Pas mus be jokio pado, valymas minimalus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vliublennaja @ 2014 01 24, 09:09)
mums uzuolaida visiskai pasiteisino del daugelio priezasciu)patogiau.nebijai sudauzyt kuo nors.juolab kad namie yra suniukas virs 40kg ir greit bus belakstantis mazas vaikas)tai su stiklu jauciu butu ir problemu) smile.gif  omums musu uzuolaidele patinka) lotuliukas.gif  kam nepatinka neziurekit)))))neprateka neplysta ant jos atsistojus.nekeicia formos)))) biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif maciau pigesniu bet jauciu jos butu brangiau apsejusios del privalomo dazno keitimo)

Nesupratau... Jūs čia dušo kabiną bijot sudaužyt? g.gif Ar čia šuniukas įskels, ar pradėjęs laksyti vaikas unsure.gif ...? Užuolaida nekeičia formos?... O stiklas keičia? unsure.gif Nieko nesuprantu doh.gif ...
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2014 01 24, 07:45)
Nebijokit duso kabinu  mirksiukas.gif . Pas mus Baltijos brastos, bereme, stiklas toks grubletas. Bet grubletas tik is isores, is vidaus lygus, tad valyt jokiu bedu. O ir pravalom i savaite ar dvi - karta  4u.gif . Jokiu nubegimu nesimato ir jokiu minusu ar nusiskundimu neturiu.
Sode uzuolaida, beje labai kokybiska, pirkta ermitaze, kuria galima skalbti masinoje, maloni, minksta medziagyte  thumbup.gif . Bet vistiek prisitasko uz duso ribu, tai neuzsitraukia tvarkingai, tai dar kas. Nors dusas pakankamai didelis, bet namie uzuolaidos net nesvarstem det.

As uz kokybiska duso kabina  mirksiukas.gif . Pas mus be jokio pado, valymas minimalus  thumbup.gif

Kokia kabina pirkot? Mes ir is Baltijos Brastos uzsisakem ax.gif Tikiuosi ir as dziaugsiuos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 23, 22:25)
mano zodziai, tos plastmasines kabinos daugiau ne uz ka   schmoll.gif



pas mus stikline bepade kabina dabar


QUOTE(JViktorija @ 2014 01 24, 09:45)
Nebijokit duso kabinu  mirksiukas.gif . Pas mus Baltijos brastos, bereme, stiklas toks grubletas. Bet grubletas tik is isores, is vidaus lygus, tad valyt jokiu bedu.

As uz kokybiska duso kabina  mirksiukas.gif . Pas mus be jokio pado, valymas minimalus  thumbup.gif


pas mus irgi be pado, stiklas, tik ne grubletas o skaidrus lygus kaip langas. jeigu kazkoks uzmatintas fakrutinis stiklas gal ir nesimato taip, bet man tokie nelabai. Tas minimalus valymas tai budavo ilindus i vidu isveist is isores nuvalyt bent jau stiklu valikliu irgi reikia, nes pasitasko nuo slapiu ranku prie rankeneliu dureles.
Nu sakau, per 5 m as jos tiek atsikandau, tiek visokiu valikliu isbandziau, kad jau svajoju kada jos neturesiu biggrin.gif

o su plastmasinem arba su plastmasiniais remais tai isivaizduoju dar daugiau vargo doh.gif
Papildyta:
norint kad kabina spoindetu ir puostu vonios kambari reikia prie jos padirbeti, o kai apsitaskius stovi tai as nekenciu, man akis bado ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 24 sausio 2014 - 11:05
radau neblogą sprendimą mažai ervei, kai normaliai durys negali būti atidaromos dušo, nes neįsitenka. Sudomino mane šitas pirkinys.
http://www.baltijosb...n...t&Itemid=54
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 24, 09:02)
Nesupratau... Jūs čia dušo kabiną bijot sudaužyt? g.gif Ar čia šuniukas įskels, ar pradėjęs laksyti vaikas  unsure.gif ...? Užuolaida nekeičia formos?... O stiklas keičia? unsure.gif Nieko nesuprantu  doh.gif ...
smile.gif

dureles) o ne duso kabina)suniukas?)laisvai)sitas suniukas yra priziurimas ir maudomas.o kad ji ismaudyt reikia su juo lipt)kabinute 1ant1jus.turbut nelabai isisvaizduojat musu suniuka?)jis kambario duris ar masinos dureles isnestu..jei kas nepatiktu) smile.gif todel mum variantu kitokiu kaip ir nebeliko) doh.gif
Papildyta:

ir prie ko cia stiklas keicia?yra uzuolaidu..kurios isplautos praranda pirmutini vaizda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vliublennaja: 24 sausio 2014 - 12:53
Man patinkanti kriauklė http://www.medziobal...ambario-baldai/
Įdomu kur tokią galima rasti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agorėa @ 2014 01 24, 13:00)
Man patinkanti kriauklė http://www.medziobal...ambario-baldai/
Įdomu kur tokią galima rasti? g.gif


matem senukuose panasia.ukmerges gatvej ar banginis... neprisimenu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vliublennaja @ 2014 01 24, 08:09)
mums uzuolaida visiskai pasiteisino del daugelio priezasciu)patogiau.nebijai sudauzyt kuo nors.juolab kad namie yra suniukas virs 40kg ir greit bus belakstantis mazas vaikas)tai su stiklu jauciu butu ir problemu) smile.gif  omums musu uzuolaidele patinka) lotuliukas.gif  kam nepatinka neziurekit)))))neprateka neplysta ant jos atsistojus.nekeicia formos)))) biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif maciau pigesniu bet jauciu jos butu brangiau apsejusios del privalomo dazno keitimo)

Kokia uzuolaida esate isigije?

QUOTE(JViktorija @ 2014 01 24, 08:45)
Nebijokit duso kabinu  mirksiukas.gif . Pas mus Baltijos brastos, bereme, stiklas toks grubletas. Bet grubletas tik is isores, is vidaus lygus, tad valyt jokiu bedu. O ir pravalom i savaite ar dvi - karta  4u.gif . Jokiu nubegimu nesimato ir jokiu minusu ar nusiskundimu neturiu.
Sode uzuolaida, beje labai kokybiska, pirkta ermitaze, kuria galima skalbti masinoje, maloni, minksta medziagyte  thumbup.gif . Bet vistiek prisitasko uz duso ribu, tai neuzsitraukia tvarkingai, tai dar kas. Nors dusas pakankamai didelis, bet namie uzuolaidos net nesvarstem det.

As uz kokybiska duso kabina  mirksiukas.gif . Pas mus be jokio pado, valymas minimalus  thumbup.gif

Gerai, akd MB cia neskaito lotuliukas.gif As pirma pasidziaugsiu uzuolaida, gal kada sugalvosim ir kabina.. ax.gif Man baisu del kieto vandens, nuo jo kalkes lieka ant stiklo, kai nudziuva g.gif
Atsakyti