Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Flirt @ 2014 01 22, 22:51)
Pas mane jau Nano ant stalo stovi, nors kabinos dar nera biggrin.gif  Taip, bus vien stiklas, is Baltijos Brastos emem. Tikiuosi liksiu patenkinta ax.gif 
O siaip as ir norejau uzuolaidos del valymo, nes teko ir taip, ir taip gyvent. Maniskis ir prie stiklu linko, o dar tie vamzdynai doh.gif  Nors dabar kuo toliau tuo labiau dziaugiuosi pasirinkimu, kai susidarau vizija galveleje thumbup.gif  Nezinau, kaip. Bus is tikro, bet vaizdas bus tikrai grazesnis ir estetiskesnis nei uzuolaida  ax.gif  O dar duso kabina turet but dekinga valymo atzvilgiu mirksiukas.gif


Gal galit pasidalint kaip tas valiklis atrodo ir kur pirkot?
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 01 23, 00:09)
as jau svajoju kaip naujam bute neturesiu duso kabinos  bigsmile.gif  prasikankinau tiek su tais valikliais ir jos blizginimu kad nenoriu net pagalvot apie ja  schmoll.gif

o ką darysit vietoj jos? Aš kaip tik svajoju kuo greičiau vonią išmesti doh.gif

Pirmą syk girdžiu apie tokį nano. Kas kiek laiko reikia juo purkšti? Apsaugo ir nuo kalkių? Nes pas mus beprotiškai kalkėtas vanduo, palaikai stiklinėj vandenį ir po kiek laiko jau matosi ant sienelių doh.gif
Atsakyti
Kaip būtų įdomu pamatyti kaip atrodo dušo patalpos, na jūsų rengiamos dušo kabinos be pado, nes vis dar svarstymuose esam. Reikia realių pavyzdžių, kad būtų galima įsivaizduoti kaip būtų. Nenorim tų standartinių dušų kabinų schmoll.gif
Atsakyti
Pas skandinavus labai populiaru dusu kabinas issausinti nusiprausus. Manau pasiteisina - taip greitai neapsinesa kalkemis ir nereikia po to daznai sveisti.
Atsakyti
QUOTE(Tizide @ 2014 01 22, 23:23)
Gal galit pasidalint kaip tas valiklis atrodo ir kur pirkot?


http://www.nanofutur...nd-ceramics.htm
QUOTE(Agorėa @ 2014 01 23, 06:41)
Kaip būtų įdomu pamatyti kaip atrodo dušo patalpos, na jūsų rengiamos dušo kabinos be pado, nes vis dar svarstymuose esam. Reikia realių pavyzdžių, kad būtų galima įsivaizduoti kaip būtų. Nenorim tų standartinių dušų kabinų  schmoll.gif


uz poros savaiciu galesiu parodyt 4u.gif
QUOTE(Smilla @ 2014 01 23, 07:11)
Pas skandinavus labai populiaru dusu kabinas issausinti nusiprausus. Manau pasiteisina - taip greitai neapsinesa kalkemis ir nereikia po to daznai sveisti.


mes visada nuvalom/nusausinam. yra specialiai toks ant koto, kaip ir langam valyt, tik duso kabinai dailesnis ax.gif tada i savaite karta as profilaktiskai pravalau ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agorėa @ 2014 01 23, 08:41)
Kaip būtų įdomu pamatyti kaip atrodo dušo patalpos, na jūsų rengiamos dušo kabinos be pado, nes vis dar svarstymuose esam. Reikia realių pavyzdžių, kad būtų galima įsivaizduoti kaip būtų. Nenorim tų standartinių dušų kabinų  schmoll.gif

Pašau 4u.gif
user posted image
Buvau kėlus anksčiau šitoj temoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 23 sausio 2014 - 08:51
http://www.manonamai...a.d?id=63814140

Taiklus straipsniukas apie dusu tipus.

As beabejones rinkciausi toki kuri idejo Juodai. Man zymiai graziau, is plyteliu gali padaryti ka nori. Pas mano anyta toks dusas tik su vienom stiklinem durim, kitos trys plyteles, dar "suoliukas" is plyteliu padarytas, labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
Architektes patarimai:
http://www.delfi.lt/...i.d?id=63821674
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 01 23, 02:15)
o ką darysit vietoj jos? Aš kaip tik svajoju kuo greičiau vonią išmesti doh.gif



vonia su sienele. Sienele bus stiklo, ja valyt irgi reiks, bet nepalyginamai maziau darbo negu su duso kabina. Be to esu jautri valikliams, tai ilindus ten i ja pastoviai koseti nuo chemijos irgi menkas malonumas
Atsakyti
QUOTE(Agorėa @ 2014 01 23, 07:41)
Kaip būtų įdomu pamatyti kaip atrodo dušo patalpos, na jūsų rengiamos dušo kabinos be pado, nes vis dar svarstymuose esam. Reikia realių pavyzdžių, kad būtų galima įsivaizduoti kaip būtų. Nenorim tų standartinių dušų kabinų  schmoll.gif

prasom 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2014 01 22, 21:51)
Pas mane jau Nano ant stalo stovi, nors kabinos dar nera biggrin.gif  Taip, bus vien stiklas, is Baltijos Brastos emem. Tikiuosi liksiu patenkinta ax.gif 
O siaip as ir norejau uzuolaidos del valymo, nes teko ir taip, ir taip gyvent. Maniskis ir prie stiklu linko, o dar tie vamzdynai doh.gif  Nors dabar kuo toliau tuo labiau dziaugiuosi pasirinkimu, kai susidarau vizija galveleje thumbup.gif  Nezinau, kaip. Bus is tikro, bet vaizdas bus tikrai grazesnis ir estetiskesnis nei uzuolaida  ax.gif  O dar duso kabina turet but dekinga valymo atzvilgiu mirksiukas.gif

Prasau papasakoti kaip tas nano pasiteisins 4u.gif ... Na ok, pripazistu, kad masinai pasiteisina, bet vonioj juk kietas, o ne minkstas vanduo bega, del to as juo truputi abejoju.. g.gif
Esme ne kad uzuolaidos negrazu apskritai, o kad dazniausiai jos buna pigios ir nekokybiskos perkamos, uztai ir atrodo atitinkamai mirksiukas.gif Esu maciusi, kai net su medziaginem derina thumbup.gif


QUOTE(@leja @ 2014 01 22, 23:09)
as jau svajoju kaip naujam bute neturesiu duso kabinos  bigsmile.gif  prasikankinau tiek su tais valikliais ir jos blizginimu kad nenoriu net pagalvot apie ja  schmoll.gif

mano zodziai, tos plastmasines kabinos daugiau ne uz ka schmoll.gif

QUOTE(Smilla @ 2014 01 23, 08:11)
Pas skandinavus labai populiaru dusu kabinas issausinti nusiprausus. Manau pasiteisina - taip greitai neapsinesa kalkemis ir nereikia po to daznai sveisti.

As nusausinti kiekviena karta nenoresiu ir laiko neturesiu, apie MB net nekalbu- todel isirenginedama galvoju, kad reiketu kuo maziau tarnauti namams doh.gif uzuolaida man atrodo paprastesnis variantas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 23, 20:25)
Prasau papasakoti kaip tas nano pasiteisins 4u.gif ... Na ok, pripazistu, kad masinai pasiteisina, bet vonioj juk kietas, o ne minkstas vanduo bega, del to as juo truputi abejoju..  g.gif

Butinai, pradzioj kai pastatys stiklus nieko nedarysiu, nes sake ir taip kazkokiom nesamonem dengti, o veliau jau pabandysiu ir tuo istrint, kad pajausciau skirtuma, aisku jei pajausiu lotuliukas.gif
Atsakyti