Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Sveiki, norėjau paklausti kuo valote tarpus tarp vonios ir plytelių? nes pastebėjau, kad anksčiau buvę balti dabar pradėjo gelsti, taip pat nesinorėtų, kad koks grybelis ten įsiveistųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 01 19, 15:07)
Sveiki, norėjau paklausti kuo valote tarpus tarp vonios ir plytelių? nes pastebėjau, kad anksčiau buvę balti dabar pradėjo gelsti, taip pat nesinorėtų, kad koks grybelis ten įsiveistųsmile.gif

Juokaujat lotuliukas.gif Neisivaizduoju, kaip reikia gyventi, kas isimestu grybelis g.gif
Atsakyti
Cia pats silikonas gelsta.Reikia lupti ji ir silikonuoti is naujo.Pageidautina su brangesniu silikonu.
Atsakyti
Į baltų plytelių temą - man gerai žiūrisi ir mažos, pas save klijuoju 7,5x15 cm ir pasirinkau matines, nes grindys matinės, bet antrą kartą darydama rinkčiausi blizgias, kažkaip vonioj norisi to blizgumo kažkiek ant sienų.
Tik man labai skiriasi kai blizgios yra didelės plytelės, ir kai mažos. Didelių aš nelabai mėgstu ir patarčiau galvoti, kas apskritai patinka, o ne kas madinga šiuo metu smile.gif vonią juk ilgam laikui įsirenginėjam.
Labai džiaugiuosi, kad plyteles klijavau ne ant visų sienų ir 1,2 m aukštyje (tik dušo zonoje 2,4 m), atsibodus sienų spalvai ne itin didelės investicijos ją pakeisti.
Atsakyti
Man dideles graziau, plius, maziau tu tarpu susidaro rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 01 19, 14:07)
Sveiki, norėjau paklausti kuo valote tarpus tarp vonios ir plytelių? nes pastebėjau, kad anksčiau buvę balti dabar pradėjo gelsti, taip pat nesinorėtų, kad koks grybelis ten įsiveistųsmile.gif

As neradau kuo juos isbalinti, pas mus nuo kieto vandens labai greitai jie pagelsvejo doh.gif sveiciau su visokiais chemikalais, net danu pasta lotuliukas.gif todel dabar ne uz ka svieisu plyteliu su baltais tarpeliais nebenorejau.. schmoll.gif

QUOTE(Carpe diem @ 2014 01 19, 16:22)
Tik man labai skiriasi kai blizgios yra didelės plytelės, ir kai mažos. Didelių aš nelabai mėgstu ir patarčiau galvoti, kas apskritai patinka, o ne kas madinga šiuo metu smile.gif vonią juk ilgam laikui įsirenginėjam.


Labai didelis skirtumas ne tik dėl plyteles dydzio, bet ir kokios spalvos, marginomo tos plyteles yra. Pas mus dideles blizgios, bet jos tamsios ir nevienspalves- todel vaizdas visai kitoks, nei tokios pat butu buve baltos mirksiukas.gif be to, kai plyteles ne vienspalves, kai kurie rastai, liejimai tiesiog reikalauja didesnio ploto..
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Sveiki, norėčiau paklausti, gal kuri iš šios temos žinote kaip būtų galima paprojektuoti vonios kambarį g.gif Kambarys ilgas ir siauras verysad.gif naujas namas dar niekas neišvedžiota, tai norisi neprašauti pro šalį ax.gif Jei žinote kokių nuorodų pasidalinkite ax.gif
Atsakyti
nerandu vonios baldu temos, ta paklausiu cia blush2.gif kokius renkates? g.gif as dabar galvoju apie Raguvos ir Ravak g.gif Ravakas brangesnis aisku, bet ar verta permoket apie 1000lt? g.gif o gal kazka kita pasiulysit? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnekk @ 2014 01 20, 10:51)
Sveiki, norėčiau paklausti, gal kuri iš šios temos žinote  kaip būtų galima paprojektuoti vonios kambarį  g.gif  Kambarys ilgas ir siauras  verysad.gif  naujas namas dar niekas neišvedžiota, tai norisi neprašauti pro šalį  ax.gif Jei žinote kokių nuorodų pasidalinkite  ax.gif

man labiausia padejo popieriaus lapas ir piestukas mirksiukas.gif


Atsakyti
QUOTE(Flirt @ 2014 01 20, 19:42)
nerandu vonios baldu temos, ta paklausiu cia  blush2.gif  kokius renkates?  g.gif  as dabar galvoju apie Raguvos ir Ravak g.gif  Ravakas brangesnis aisku, bet ar verta permoket apie 1000lt? g.gif  o gal kazka kita pasiulysit? g.gif


mes planuojam gamintis 4u.gif

Gal kuri turite Laufen vonia, idomu kaip kokybe? Vyras ragina ravak rinktis, bet man Laufen kazkaip labiau patinka ax.gif Praustuvus irgi sios firmos issirinkau smile.gif
Atsakyti