Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Smilla @ 2013 10 25, 12:40)

Jeigu pavyks islupti ir susigadins tik ta siaura juostele, o vonios aukstis atitiks, tai kam jums klijuoti kitas... O dar man irgi pirma mintis, ka as daryciau, tai viena juosta virs vonios nuimciau ir dasipirkciaau kazkokiu dekoratyviniu arba kitos spalvos tokio pat dydzio plyteliu ir paklijuociau. Butu vonios pagyvinimas  thumbup.gif


va šita idėja ir man buvo kilus smile.gif nu reiks ką nors bandyt, nes taip nesinori visko lupt g.gif
Atsakyti
user posted image

Sveikos smile.gif

gal kuri esat pasidarius/planuojat daryt tokį apšvietimą po spintele virš kriauklės. Man taip gražu ir tikrai norėčiau, tai įdomu, kas per lempos čia dedas (LED juostelės, ar kažkas kito?) g.gif
ir ar čia meistrų reikia prašyt padaryt, ar ir patiems nebūtų sunku?

P.s. Labai žavi ta vonia balta su žaliu ruoželiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Eridė* @ 2013 10 25, 13:14)
gal kuri esat pasidarius/planuojat daryt tokį apšvietimą po spintele virš kriauklės. Man taip gražu ir tikrai norėčiau, tai įdomu, kas per lempos čia dedas (LED juostelės, ar kažkas kito?)  g.gif

Tikrai gražu, tačiau vonioje man atrodo reikėtų apšviesti ne plautuvę, o veidrodį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 10 25, 13:20)
Tikrai gražu, tačiau vonioje man atrodo reikėtų apšviesti ne plautuvę, o veidrodį  unsure.gif



Sutinku. 4u.gif

Kur jus pirkote veidrodi? Kokia jo kaina? Pasirinkimas ten didelis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 25 spalio 2013 - 12:24
QUOTE(Juodai @ 2013 10 25, 13:20)
Tikrai gražu, tačiau vonioje man atrodo reikėtų apšviesti ne plautuvę, o veidrodį  unsure.gif

mirksiukas.gif Be jokios abejonės bus iš abiejų pusių, bet galvoju ir apie šį variantą. Dar kažkur mačiau tą spintelę po kriauklę panašiu principu apšviestą, tai domiuosi, ar sudėtinga šitai padaryt.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2013 10 25, 13:22)
Kur jus pirkote veidrodi? Kokia jo kaina? Pasirinkimas ten didelis?

Stiklitoje užsakinėjom, pagal išmatavimus padarė. 230Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 10 22, 13:41)
Gloom, man atrodo visai nieko variantas  4u.gif Neturetu matytis ir nudziuves vanduo, ir sviesu bus  thumbup.gif

O musu plyteles bus baltos visiskai, su raudona juosta.
Pirkom buta ir seimininkai jau buvo nusipirke brangias plyteles (1 vnt apie 80 Lt)  doh.gif Tai kadangi plotas nedidelis, o jie issikrauste i naujos statybos buta, kur viskas jau padaryta, tai paliko mums tas plyteles...
Labai bijojau praplesti pakuotes, nes neisivaizdavom, ka ten rasim  biggrin.gif Plyteles dideles 95*30 cm, patalpa maza... Nezinau, nezinau, kas mums gausis, parodysiu rezultata... Siaip, pacios jos grazios labai, bet manau labiau tiktu tokio dydzio dideleje patalpoje.



Pas mane vonioje sudetos baltos plyteles 60*30 cm ir tikrai nemazina patalpos. Aisku pas jus jos dar didesnes, bet ne manau kad mazins patalpa 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ugne*: 25 spalio 2013 - 14:10
QUOTE(*Eridė* @ 2013 10 21, 10:39)
Sveikos merginos smile.gif
ieškau žmonių, kurie turi patirties su juodom grindų plytelėm vonioje.
Planuojam juodai baltą (daugiau baltą) vonią ir vyras žiauriai nori juodų plytelių. Na, man irgi visai gražu, tik girdėjau, kad priežiūra jų siaubinga.
Renkamės blizgias.
Gal kas turi patirčių/nuomonių/pastebėjimų?? Viskas naudinga šiu metu.

O gal ir apie visai baltas grindų plyteles kažkas turi ką pasakyt? Nes jeigu ne juodos, tai bus baltos. Nežinau ką ir daryt, kad paskuj nebūtų nuo vilko ant meškos ir tektų vonioj prasitrint pusę dienos.  doh.gif  g.gif

Jeigu dar auktualu.
Pas mus visas wc kambarys isklijuotas juodom plytelem (tik jos pjaustytos, ivairaus plocio), plius mozaikos intarpai. Tos pacios plyteles ir ant sienu, ir ant grindu. Jos turi blizgumo, bet lyg nevienodai isblizgintos, kazkiek primena tokias plyteles, kaip su rudijusios kazkada budavo ant bangos. Tik pas mus juodos. Tai prieziura nera labai sudetinga, bet turiu palyginima, kai koridoriuje susidejom juodas (lopato/pusiau blizgias) plyteles, tai sitos pusiau bligios labai gerai valosi. Tik smelis ant tokiu matosi gerai smile.gif
O kitoj vonioj sviesios balksvos grindys, tai tamsus plaukai labai matosi. Bet jei jus sviesiaplauke-tai nesimatys;)


QUOTE(Carpe diem @ 2013 10 25, 10:26)
Gal kas turit susiklijavę plyteles ties kriaule ir ties vonia ne iki lubų, o pvz. 1,20 m uakštyje, o likusią sienos dalį dažėte? Įdomu, ar praktiška ar geriau plyteles klijuoti visame vonios kambary iki lubų  g.gif


Mums siule dizainere taip daryt, bet vaiku vonioj pasilikau pri varianto, kad iki lubu ir nesigailiu. Nes vaikams sauna ivairiu minciu pasitaskyt ir pan. Bet savo vonioj viena siena taip darem, bet kolkas nepasakysiu del praktiskumo, dar nesinaudojam ta vonia.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 10 25, 09:36)
Mes irgi klijavom veidrodį ir nedėjom jokių profiliukų schmoll.gif . Veidrodis nuožulniais kraštais, tiesiog iklijuotas paliktame plote, o kraštai užglaistyti, ar užsilikoninti  unsure.gif ... smile.gif
Sakėm, jei kada sugalvosim, kad trūksta grožio, užklijuosim kokį dailų rėmą  rolleyes.gif ...

Pas mus dabar bute irgi taip, tai manau taip ir paliksim...
O cia jusu vonia? Labai grazi mozaika bigsmile.gif

QUOTE(Smilla @ 2013 10 25, 12:40)
Nesunku, tik reikia atsargiai nuardyti, arba jeigu like plyteliu, tai isklot tom likusiom is naujo... Viska imanoma, bet matyt meistrai tingi.
Apskritai pastebejom, paskutiniu laiku prie kiekvieno meistro reikia stovet uz nugaros


drinks_cheers.gif
Sake tos nemate, viena pataise, o tos nepastebejo doh.gif tai sake pataisys.
QUOTE(Juodai @ 2013 10 25, 13:31)
Stiklitoje užsakinėjom, pagal išmatavimus padarė. 230Lt  4u.gif

Greitai padare? Turi jie kokiu pavyzdziu vietoj? Pati nezinau is kur imt tuos veidrodzius..
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 10 25, 18:09)
O cia jusu vonia? Labai grazi mozaika bigsmile.gif

Aha, mūsų ax.gif . Ačiū 4u.gif .Man ji irgi labai labai wub.gif
QUOTE(slyva @ 2013 10 25, 18:09)
Greitai padare? Turi jie kokiu pavyzdziu vietoj? Pati nezinau is kur imt tuos veidrodzius..

Tiesą sakant nežinau unsure.gif . Vyras užsakinėjo, kadangi dar nesam santechnikos vonioj susidėję, tai nėra labai aktualu tas pagaminimo greitis. Bet ilgai laukti tikrai nereikėjo schmoll.gif . Vieną veidrodį apdailininkas mums apgadino, tai lupo lauk, užsakinėjom kitą. Toj nuotraukoj jau tas antrasis. Gal per kokias tris savaites, o gal ir greičiau padaro unsure.gif . Pasižiūrėkit jų tinklapy, gal ką gero atrasit. Pati pas juos nuvažiavus nebuvau - nežinau, ar laiko kokį asortimentą. Bet, manyčiau, pavyzdžius turėtų turėt unsure.gif . Reikia veidrodžio dabar prieškambary, bet jau su puošniu rėmu, tai net nežinau, ar jie pagamintų tokį... jaučiu ne. Jų sritis - stiklas smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 25 spalio 2013 - 19:11
pas mus plytelės gal virš metro, o daugiau dažyta kažkokiais plaunamais dažais, Jau gal 10 metų, bet labai patenkinta, nei pagelto, nei ruduoja, mpalima kuo nori plaut. Svarbu kokybiški dažai.
Atsakyti
Kokiame aukštyje turėtų būti praustuvės spintelė, t.y. stalviršis? g.gif 80 cm? jeigu žmonės, kurie naudosis, normalių standartinių ūgių, t.y. 170-185 cm.
Nebesusigaudau kaip daryti, jei praustuvė tokia
user posted image
Tarp stalviršio ir praustuvės viršaus susidaro apie 15 cm.
Jei stalviršis bus 80 cm, tai tuomet praustuvė lyg ir per aukštai (95 cm), o jeigu praustuvę daryti žemiau, tuomet stalviršis labai žemai ir nepatogiai išeina.
Gal kas susidūrėt? kaip darėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 26 spalio 2013 - 16:09