Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Andze1a @ 2014 01 17, 16:30)
Man kazkaip tos dideles plyteles
20x60 gaunasi per dideles ir ju kaina daug didesne lyginant su mazesnemis plytelemis  g.gif
Irise pasiule dar 25x40cm gera kaina;
zodziu ir vel pasimetimas  blink.gif

Man tokioj didelej erdvej nebutu per dideles 20x60.
Siaip dabar dideles madoj cool.gif Todel ir kaina didesnes. PLIUS, didesnes plyteles pagaminti gali tik geresni gamintojai, ju sunkesne technologija, todel ju kaina ir yra didesne. 25x40, net as svarstau, ar man nebus per mazos, nors vonia uz jusu mazesne. Pas mus dabar vonioj tokio dydzio ir tikrai neatrodo dideles schmoll.gif
Jusu vietoj dar galima pagalvoti dali sienu nedaryti plytelemis.

Beje, o kas yra gera kaina Irise? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 sausio 2014 - 17:24
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 17, 18:23)
Man tokioj didelej erdvej nebutu per dideles 20x60.
Siaip dabar dideles madoj cool.gif Todel ir kaina didesnes. PLIUS, didesnes plyteles pagaminti gali tik geresni gamintojai, ju sunkesne technologija, todel ju kaina ir yra didesne. 25x40, net as svarstau, ar man nebus per mazos, nors vonia uz jusu mazesne. Pas mus dabar vonioj tokio dydzio ir tikrai neatrodo dideles schmoll.gif
Jusu vietoj dar galima pagalvoti dali sienu nedaryti plytelemis.

Beje, o kas yra gera kaina Irise? rolleyes.gif


pas mus vonia mansardoje t.y. viena siena 2.5m o kita tik 1.5m. Tai atrodo kvadratu daug, bet kazkaip maza vonia atrodo del tu lubu unsure.gif

Aparici 25x50 baltas matines siulo uz 27lt kv.m
Iris 25x40 balta blizgias - 28Lt kv.m

Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2014 01 17, 19:08)
pas mus vonia mansardoje t.y. viena siena 2.5m o kita tik 1.5m. Tai atrodo kvadratu daug, bet kazkaip maza vonia atrodo del tu lubu  unsure.gif

Aparici 25x50 baltas matines siulo uz 27lt kv.m
Iris 25x40 balta blizgias - 28Lt kv.m

o tai viska vien is baltu darysite?

man tai abydakas moketi uz baltas daug, bet jauciu teks, nes norisi vienos kolekcijos unsure.gif
Atsakyti
O sakykite jus vonioje klijuojate visas sienas plytelem ar ne?
paskutineje ikeltoje foto matau tik iki puse plytelem, man grazu wub.gif gal net graziau nei iki lubu butu, tai irgi galvoju gal daryt ne visas sienas plytelem, jau bent ten kur nera vonios g.gif gal puse dekoru reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2014 01 17, 14:41)
Mes kalbam ir apie sienines pl.?  biggrin.gif
Nusausinam, nes tada dar pradziuvus nelieka visai jokiu kalkiu nuosedu.
O vien juosta margos, vysnines, tokios nei matines, nei blizgios tai jei nenusausinus, tai matosi kalkiu nuosedos... po poros metu butu ne kos vaizdelis. ax.gif  O tu baltu blizgiu tai manau galima ir nesausint  g.gif



Aisku, kad apie sienines plyteles. smile.gif smile.gif



Man praktiskiausia, kai sienines plyteles yra iki lubu.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 17, 20:16)
o tai viska vien is baltu darysite?

man tai abydakas moketi uz baltas daug, bet jauciu teks, nes norisi vienos kolekcijos unsure.gif




mes derinsim mozaika su balta blizgia plytele:
dusas , pakabinamo klozeto nisa , virs kriaukles apie veidrodi ir vonios virsus (apie vonia 10cm) mozaika 2.5x2.5cm

tai mums kaip ir jokio skirtumo is kokios kolekcijos g.gif
tik va galva sukam ar bus grazu tokio ismatavimo 25x40cm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2014 01 17, 22:04)
tik va galva sukam ar bus grazu tokio ismatavimo  25x40cm?  g.gif

O kokias jus planavot, ty ismatavimu kokiu?
Mano asmenine nuomone 25x40 gan neisaukiantis nekrintatis i akis formatas.Jus padeliokite parduotuvej is tu plyteliu didesni plota ir bus aiskiau mirksiukas.gif

As tai lb metaus, ar dali sienu dazyti, ar ne. Nes kiek pvz ziuriu, tai visaip dabar daroma ir nesuprantu, kaip noriu as doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 17 sausio 2014 - 22:41
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:

Bathrooms designs 2014

Kokios grindys bigsmile.gif

user posted image

Mazos vonios pvz:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 17, 22:39)

As tai lb metaus, ar dali sienu dazyti, ar ne. Nes kiek pvz ziuriu, tai visaip dabar daroma ir nesuprantu, kaip noriu as doh.gif

As ilgai su vonia kankinausi.. ir galiausiai nusprendziau duso zona ir prie kriaukles deti plytelemis didelemis, o visur kitur dazyti. Argumentai buvo tokie: neradau man 100% patikusiu ir netepliu plyteliu; sienas galima dazyti bet kokia spalva, po keletos metu jas perdazyti ir daug neinvestujant pakeisi atsibodusia vonia; dazymas kainuoja pigiau, nei plyteliu klojimas iki lubu; norejau jaukesnes vonios, man vien plyteles jaukumo nesukuria.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 18, 03:36)
As ilgai su vonia kankinausi.. ir galiausiai nusprendziau duso zona ir prie kriaukles deti plytelemis didelemis, o visur kitur dazyti. Argumentai buvo tokie: neradau man 100% patikusiu ir netepliu plyteliu;  sienas galima dazyti bet kokia spalva, po keletos metu jas perdazyti ir daug neinvestujant pakeisi atsibodusia vonia; dazymas kainuoja pigiau, nei plyteliu klojimas iki lubu; norejau jaukesnes vonios, man vien plyteles jaukumo nesukuria..  mirksiukas.gif

Labai gerai susakyta ax.gif pas mus abiejuose san mazguose yra po 1 dazyta siena. Vienam plyteles margos, tai dazyta siena labai gerai balansuoja, nes jei ir ten dar butu tos margos plyteles suklijuotos, jau butu ju per daug.
Atsakyti
Aš irgi dažysiu vonią. Dėsiu plyteles vietose kur liesis vanduo, visur kitur dažysiu. Labai pigiai ir greitai gali pasikeisti kai tik užsimanysi, tik persidažai ir vėl kaip nauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juvi @ 2014 01 09, 15:05)
Sveiki, gal kas gali paaiskinti kuo skiriasi porcelianine keramika nuo santechnines ir nuo lieto akmens. Renkuosi praustuva, vonia, wc ir pasimeciau, googlas nepadeda sad.gif

Kermikines kriaukles ir tualetai gaminami is molio ir dengiami glazura. Kuo kokybiskesne galzura, tuo aukstesnes kokybes, lygiasnis, baltesnis ya gaminys. Kai kurie gamintojai pvz:GALASSIA, HATRIA naudoja labai geros kokybes glazura,kuria kai kurie vadina pocelenine keramika. Nesitikekite poceliano ten nerasite smile.gif Akmens mases vonios, praustuvai, padeklai gaminami naudojant naturalia marmuro arba granito mase ir risančias, kompozitines medziagas. Kuo maziau risanciu medziagu, tuo gaminys kokybiskesnis, zinoma ir sunkesnis. Akmens masės kriaukliu privalumas – jas, net ir pažeidus pavirsiu, galima restauruoti, poliruojant ar slifuojant.Keraminių kriaukliu pazeidimai dažniausiai būna duziai, taigi, ju restauravimas problematiškas. Perspejimas mamytems-akmes mases gaminai neatsparus plauku dazams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina Taus: 18 sausio 2014 - 12:49