Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Sveikutės 4u.gif Galvojam apie klasikinio stiliaus vonios kambarį ir dairausi plytelių, labai patiko tokios
user posted image
Gal kas nors kur nors užmatėte panašių?
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2014 01 17, 10:22)
Sveikutės  4u.gif  Galvojam apie klasikinio stiliaus vonios kambarį ir dairausi plytelių, labai patiko tokios
user posted image
Gal kas nors kur nors  užmatėte panašių?



Daug plyteliu yra Irise. Paziurekit bent jau internete pradziai.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 01 17, 10:34)
Daug plyteliu yra Irise. Paziurekit bent jau internete pradziai.


Prajuokinot biggrin.gif Aš todėl ir klausiu, kad ieškojau, bet panašių niekur neradau biggrin.gif O kažkas gal ir užmatė kur netyčia.
Tikliau panašių - klasikinio stiliaus tai kiekvienoj parduotuvėje yra, tačiau man tie ornamentai ant sienų labai patiko ir va - nerandu nieko panašaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ringa: 17 sausio 2014 - 10:42
kaip keistai gyvatukas pakabintas prie pat zemes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2014 01 17, 10:39)
Prajuokinot  biggrin.gif  Aš todėl ir klausiu, kad ieškojau, bet panašių niekur neradau  biggrin.gif  O kažkas gal ir užmatė kur netyčia.
Tikliau panašių - klasikinio stiliaus tai kiekvienoj parduotuvėje yra, tačiau man tie ornamentai ant sienų labai patiko ir va - nerandu nieko panašaus.



Paklauskite namu temose, kur yra klasikos, provanso stilio myletojai. Gal ten zinos?

Bandykite siusti plyteliu pardavejams ta foto, gal pades. 4u.gif

O juoktis - sveika. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 17 sausio 2014 - 11:16
Labai pavydžiu jus pas ką didelė vonia/vc. Pas mane mažytė ir vc/vonia bendrai....
Bijau,kad net netilps mano vonia,o dušo nelabai noriu,nebent dušas/vonia,bet tik ne dušas..Gal turite kokių idėjų mažoms vonioms/vc?Gal pas pačias maža erdvė,kaip įsirengėte??? 4u.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ringa @ 2014 01 17, 11:22)
Sveikutės  4u.gif  Galvojam apie klasikinio stiliaus vonios kambarį ir dairausi plytelių, labai patiko tokios
user posted image
Gal kas nors kur nors  užmatėte panašių?

Foto daryta Sanistal, plyteles Imola http://www.imolaceramica.com/
Gyvatukas Icaro(kermi). http://www.kermi.lt/...aro/index.phtml
WC Villeroy & boch Hommage http://www.villeroy-boch.com/
Gyvatukas zemai, nes aukstas.
Atsakyti
Na sitos kolekcijos neteko matyti nei Lietuvoje nei kitur,bandykit per google ieskoti plyteliu gamintoju pavadinimus ir ieskoti per ju katalogus.
Tik yra vienas pastebejimas:visuose kataloguose ir tokioje foto, kaip jusu viskas graziai pavaizduota,o realiai sudejus plyteles daznai buna dekorai skirtingo dydzio,ir dar,skirtingi dekorai buna skirtingo dydzio ,lyginant su pagrindines plytelem.
Nenoriu nieko mokyti ar gasdinti,bet n kartu teko matyti,kaip ant panasiu sienu suklijuota plyteles su kruva dekoru ir "siules begioja",t.y,nevienodi tarpai tarp plyteliu visur.Gal kai kam grazu,man ne.
Tai ka norejau parasyti,jog,jei yra galimybe nepirkti aklai is katalogo,o paimti, tarkim, parduotuveje ir sudeti tas plyteles nors po dvi salia viena kitos.Jei vienodos- valio,jei ne-bus nevienodi tarpai..vienos garsios kolekcijos(negaliu mineti) tarpu tarp plyteliu ir dekoro plotis skyresi nuo 1.5 mm iki 4.5 mm...
Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2014 01 15, 17:45)
Reikia patarimo del baltu plyteliu i vonios kambari:
baltos matines ar baltos blizgios?  g.gif

Blizgios -puosnesnes, bet labai bijau del valymo  g.gif
Gal kas jau turite ir galite patarti is patirties?
Nes dabar turiu juodas blizgias virtuveje, tai didziausiam priesui tokiu plyteliu nelinkeciau  doh.gif


As uz blizgias thumbup.gif , vonioje suteikia blizgumas erdves ir sterilumo pojuti. Tikrai nera teplios. Dabar isirenginejame naujam bute vonia, renkuosi tik blizgias 4u.gif

O vonios, kriaukles, duso zonoje, reikia rinktis sviesesnias plyteles, nes ant tamsiu matosi nubegusio vandens kalkes...
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2014 01 14, 21:40)
tai va, prieš porą metų yra komentuotos šios firmos vonios, kad trupa. Parduotuvėj dabar paklausus konsultanto, tai sakė, kad netrupa tikrai, nebent nešant išlaužt sugeba, jei ima už kraštų. Gal reikės surizikuot ir nusipirkt, nes visgi garantija netrumpa dar.


Bet, kad krastai labai stori smile.gif Mums tiko kaina, dydis, o visiems juk negali patikti, kiekvienam pagal savo kisene ir poreikius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 01 16, 16:27)
O as plyteles tik 2 kartus  per 7 metus nuploviau su kaz kokiu plovikliu. Kiekviena karta  ju tikrai neplaunu, nei valau. O atrodo kaip naujos. Nors ir nera blizgios.  Ar tos blizgios labiau reikalauja prieziuros? Kam jas sausinti? Juk ir taip isdziutu.

Mes kalbam ir apie sienines pl.? biggrin.gif
Nusausinam, nes tada dar pradziuvus nelieka visai jokiu kalkiu nuosedu.
O vien juosta margos, vysnines, tokios nei matines, nei blizgios tai jei nenusausinus, tai matosi kalkiu nuosedos... po poros metu butu ne kos vaizdelis. ax.gif O tu baltu blizgiu tai manau galima ir nesausint g.gif
Atsakyti
Aciu visiems uz nuomuone del baltu blizgiu plyteliu 4u.gif
Desim ir mes baltas blizgias.
Pasizvalgiau jau ir po parduotuves ir kilo kitas klausimas:
kokie ismatavimai dabar madingi? g.gif
musu vonios kambarys- 10kv.m- mansarda. Man kazkaip tos dideles plyteles
20x60 gaunasi per dideles ir ju kaina daug didesne lyginant su mazesnemis plytelemis g.gif
Irise pasiule dar 25x40cm gera kaina;
zodziu ir vel pasimetimas blink.gif
Atsakyti