Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Andze1a @ 2014 01 15, 17:45)
Reikia patarimo del baltu plyteliu i vonios kambari:
baltos matines ar baltos blizgios?  g.gif

Blizgios -puosnesnes, bet labai bijau del valymo  g.gif
Gal kas jau turite ir galite patarti is patirties?
Nes dabar turiu juodas blizgias virtuveje, tai didziausiam priesui tokiu plyteliu nelinkeciau  doh.gif

As dejau tik blizgias ir tikrai del valymo nera nieko sudetinga thumbup.gif . Pas mano mama vonia matine, tai as buvau pasakius, kad pas mane bus tik blizgi, nes kaip tik matiniu man rodos daug siunkiau nuvalyt, o blizgias po visko (t.y. po remonto) gerai nuvaliau ir nublizginau (valiau su langu skysciu), tai dar nieko nesimato, nors jau nuo lapkricio men neblizginau ax.gif , o kur taskosi, taip pat nesimato, tik kad dulkes nuvalau nuo pavirsiu ir tiek thumbup.gif. Manau toks baltu privalumas ir yra, kad nieko nesimato thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūkis: 15 sausio 2014 - 21:15
QUOTE(Pūkis @ 2014 01 15, 22:14)
As dejau tik blizgias ir tikrai del valymo nera nieko sudetinga  thumbup.gif . Pas mano mama vonia matine, tai as buvau pasakius, kad pas mane bus tik blizgi, nes kaip tik matiniu man rodos daug siunkiau nuvalyt, o blizgias po visko (t.y. po remonto) gerai nuvaliau ir nublizginau (valiau su langu skysciu), tai dar nieko nesimato, nors jau nuo lapkricio men neblizginau  ax.gif , o kur taskosi, taip pat nesimato, tik kad dulkes nuvalau nuo pavirsiu ir tiek  thumbup.gif. Manau toks baltu privalumas ir yra, kad nieko nesimato  thumbup.gif


Aciu 4u.gif

o grindis irgi blizgias dejote? nes vyras rekia, kad bus blogai schmoll.gif : sako pereisi slapiom kojom ir stoves pedos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2014 01 16, 07:40)
Aciu  4u.gif

o grindis irgi blizgias dejote? nes vyras rekia, kad bus blogai  schmoll.gif : sako pereisi slapiom kojom ir stoves pedos  g.gif



Idomu ar tos blizgios grindu plyteles nera labai slidzios? O dar vonioje... g.gif
Atsakyti
Pas mus vienoj vonioj blizgios, kitoj neblizgios bet su raštu. Ant blizgių tikrai gerai matosi prisitaškymai, pripėdavimai, tačiau jos lengvai valosi. Vonios su neblizgiom dar nenaudojam pagal paskirtį, bet manau, kad jų esantis raštelis maskuos visokius pritaškymus. Dėl slidumo - nu nėr kur įsibėgėt vonioj hihihi.gif... Ir šiaip, stengiuosi šlapiom kojom nevaikščiot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2014 01 16, 08:40)
Aciu  4u.gif

o grindis irgi blizgias dejote? nes vyras rekia, kad bus blogai  schmoll.gif : sako pereisi slapiom kojom ir stoves pedos  g.gif

Dejau gringis blizgias, tik is pradziu ir baltu norejau, tai 2 men ieskojom, kol su drauge nepakalbejau biggrin.gif , pas ja baltos - tai sako nedek jokiu budu baltu grindu, tai tada susiradau paskutine minute sviesiai pilkas (vyrui tai buvo didziausias siaubas, nes sitiek laiko ieskojom, kol suradom ir per viena vakara staiga pasikeite mano nuomone blink.gif , tai gerai, kad nebuvom nusipirke dar lotuliukas.gif ), na tokias ale marmuras, blizgias. Nieko nesimato ir ant ju, labai labai praktiska thumbup.gif ir nera slidu tai tikrai, nes kilimelis pasitiesia ir teisingai pasake, kad nera kur ten isibeget, kad paslystum rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pūkis: 16 sausio 2014 - 12:26
laba,
plyteles plytelem, o dar patarkit del maisytuvo voniai. Kokius esat issirinke?
As buvau Iris, tai irgi pabraizo, jei perki plyteles. As irgi nusiziurejau violetine vonia. Pradzioj galvojau rusva ar geltona, bet gavos violetine. Dar nepirkau, tik pamastymuos esu. Norejau kazko sviesaus.
Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2014 01 15, 17:45)
Reikia patarimo del baltu plyteliu i vonios kambari:
baltos matines ar baltos blizgios?  g.gif


As blizgiom baltom patenkinta.
Nusiprausus po dusu nusausinam su sausintuvu (kur langam valyt tokiu) ir toje vietoje, kur daugiausia apsitasko, tai jos kaip naujos, o kitur tik dulkes reikia nubraukt, kaip ir nuo bet kokiu pavirsiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2014 01 16, 15:19)
As blizgiom baltom patenkinta.
Nusiprausus po dusu nusausinam su sausintuvu (kur langam valyt tokiu) ir toje vietoje, kur daugiausia apsitasko, tai jos kaip naujos, o kitur tik dulkes reikia nubraukt, kaip ir nuo bet kokiu pavirsiu  thumbup.gif



O as plyteles tik 2 kartus per 7 metus nuploviau su kaz kokiu plovikliu. Kiekviena karta ju tikrai neplaunu, nei valau. O atrodo kaip naujos. Nors ir nera blizgios. Ar tos blizgios labiau reikalauja prieziuros? Kam jas sausinti? Juk ir taip isdziutu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 16 sausio 2014 - 15:29
Vonioj slapiom kojom man baisu paslisti ir siaip, todel visai slidziu - nesirinkciau. Bet gi yra labai graziu variantu, kaip ne visai iki galo nuslifuotos, kur padaryta kazkiek matiskumo, kad neslisti. Tai as butent tokias rinksiuos. Atrodo jos graziai ax.gif
Atsakyti
mes jau beveik issirinom matines ir ne su visai lygiu pavirsium. del slidumo nepergyvenu, nezinau ar praktiskos tokios.
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 01 16, 20:58)
mes jau beveik issirinom matines ir ne su visai lygiu pavirsium. del slidumo nepergyvenu, nezinau ar praktiskos tokios.

Su grubletais pavirsiais reikia irgi atsargiai, nes kai visokiu tarpuku, nelygumiuku ir kitu iuku prideta - sunkiai valosi. Dar vonioj tai vonioj, to gal purvo tiek nebuna, aisku, bet vat koridoriuj tai uj, vis girdziu, kaip mama pyksta, kad issirinko nelygias biggrin.gif
Tai as net tas pacias medzio imitacijos ziuriu, kad butu kuo lygesnis pavirsius.
*****, tureciau as tarnaite... lotuliukas.gif
Atsakyti
pas draugus virtuvej tokios siek tiek nelygios, tai sake neturi priekaistu g.gif
Atsakyti