Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Amelita @ 2014 01 15, 10:36)

Kuri jums vonia graziausia,kuri manot geriausia?
laufen vonia

Gal kas turit Laufen vonia, idomu kaip jos kokybe? Vilproje maciau ju apie 2000-4000Lt. O cia keistai pigi, tik 1200 Lt.


man labiausiai patiko laufen. Gal kitu modeliai naujesni "sustresni", arba jos didesnes, nes si tai man asmeniskai mazoka
Atsakyti
Dar sita visai miela...laufen Nr. 2

Sunku rinktis tik is katalogo, paliesti noretus, apziuret..idomu kaip ju kokybe?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 15 sausio 2014 - 10:58
QUOTE(Amelita @ 2014 01 15, 10:36)

Man šita kažkaip visai schmoll.gif . Čia vizualiai, tik pažiūrėjus į ją mirksiukas.gif . Stengčiausi rinktis vonią, kur mažiau visokių išraitymų/griovelių, ar kaip juos pavadint... kad lengviau valyti būtų... ax.gif
Atsakyti
Prsinesiau siandien pro plyteliu pardes.
Tai vienas vyrukas juokesi, kad dabar lietuviai pereina ant spalvu, neva gana uz lango pilkumos. Tai tas turkis labai ateina i mada. Man tai nepatinka, nenoriu buti kaip visi doh.gif lotuliukas.gif Tai sake ir padese tuoj atsiras ivairesniu spalvu.
O as dabar laukiu nauju pavyzdziu is italijos bigsmile.gif Mes dar laiko turim. O jei ka, tai atsarginius variantus jau turiu, tik isedtymo truktu.. Dar nezinau unsure.gif
O del grindu, tai dabar topose medzio ir akmens imitacija. Kuo arciau gamtos (parodines tendencijos tokios).
Atsakyti
Reikia patarimo del baltu plyteliu i vonios kambari:
baltos matines ar baltos blizgios? g.gif

Blizgios -puosnesnes, bet labai bijau del valymo g.gif
Gal kas jau turite ir galite patarti is patirties?
Nes dabar turiu juodas blizgias virtuveje, tai didziausiam priesui tokiu plyteliu nelinkeciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 14, 08:53)
Cia jau mum nubraize perkant plyteles :-) aga as irgi manau,kad bus sviesiau. Kompas neparodo tijruju spalvu.


Kokiam mieste ir kokioj parduotuvėj pirkot? Ar gavos pigiau nei LT? IRIS irgi braižo. Aš irgi linkstu link violetinės spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 15, 16:41)

O del grindu, tai dabar topose medzio ir akmens imitacija. Kuo arciau gamtos (parodines tendencijos tokios).


ir aš grindim išsirinkau medžio imitaciją, kuri nueis ant sienos... Tik kaina nelabai jau graži. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2014 01 15, 17:59)
Kokiam mieste ir kokioj parduotuvėj pirkot? Ar gavos pigiau nei LT? IRIS irgi braižo. Aš irgi linkstu link violetinės spalvos.

Suvalkuose pirkom, parduotuve Chata, yra ir Importexe. Tai vizualizacija daro ir 1000 plyteliu. Nezinau ar butent sios pigiau, kazkaip LT as ju neuzmaciau, gal del to,. kad ieskojau butent tik turkio. O cia jau nebuvo kur dingti, neradus turkio emem tai, kas is pirmo zvilgsnio uzkabino smile.gif grindines plyteles, kurias issirinkom, pigesnes nei LT. tada kitas vonios dar buvom nusiziureje, tai irgi pigiau nei LT. Tarkim mozaikos kvadratas ant 50 lt pigiau nei LT.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 01 15, 10:50)
Dar sita visai miela...laufen Nr. 2

Sunku rinktis tik is katalogo, paliesti noretus, apziuret..idomu kaip ju kokybe?


Aš tai gal rinkčiausi akmens masės už tokią kainą, bet čia skonio reikalas ax.gif

Šiaip Laufen keramika nebloga, bet konkrečiai apie vonias nieko nežinau ir nemačiau gyvai.

QUOTE(Andze1a @ 2014 01 15, 16:45)
Reikia patarimo del baltu plyteliu i vonios kambari:
baltos matines ar baltos blizgios?  g.gif

Blizgios -puosnesnes, bet labai bijau del valymo  g.gif
Gal kas jau turite ir galite patarti is patirties?
Nes dabar turiu juodas blizgias virtuveje, tai didziausiam priesui tokiu plyteliu nelinkeciau  doh.gif



Lygiai toks pat galvos skausmas. Blizgios gražiau man, bet matinių priežiūra daug lengvesnė.
Atsakyti
Turiu parduot lietaus duso galva potinkinei sistemai, gal kam reikia? g.gif Nezinau kur geriau cia skelbima idet g.gif
Atsakyti
QUOTE(free angel @ 2014 01 11, 14:30)
Labai labai gražūs pasikeitimai!  thumbup.gif  Kaip suprantu viena siena klijuota stiklo plytelėm, ar aš klystu? Gal ne paslaptis kur jas pirkote ir kiek kainavo?  rolleyes.gif

Tikrai nezinau, foto is interneto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 01 15, 20:14)
Aš tai gal rinkčiausi akmens masės už tokią kainą, bet čia skonio reikalas  ax.gif

Šiaip Laufen keramika nebloga, bet konkrečiai apie vonias nieko nežinau ir nemačiau gyvai.
Lygiai toks pat galvos skausmas. Blizgios gražiau man, bet matinių priežiūra daug lengvesnė.

Pas mane vonioj blizgios, bet margos, tai liuksas, nieko nesimato, ir nusivalo lengvai. O va wc sviesios matines grindu plyteles, tai vienas vargas man jos doh.gif
Lygios spalvos turbut visokios nepraktiskos...
Atsakyti