Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(dincek2006 @ 2014 01 12, 17:52)
Pas mus Vispool Solare vonia, labai patenkinti pasirinkimu. Pries tai turejome akriline vonia, nesulyginamos, akmens mases vonioj vanduo neatsala, patogesne ir lengvai valosi.  mirksiukas.gif


kiek laiko naudojat? niekur niekas nenutrupėję? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 01 14, 14:33)
plyteles jau nupirktos. koks skirtumas kam nepatinka.  Realiai tikrai bus sviesiau , paziurekit cia net skalbimo masina ir balta kriaukles spintele pilki. Tik va galvoju kam tas kvadratas violetiniu plyteliu virs wc  g.gif  nei ten uzbaigimas kazkokio rasto nei kas , nelabai suprantu prasmes to pratesimo

xe, mum taip norejosi, nes padarant ten baltai, labai jau nyku man pasirode. lyginant abu varinatus balta ir spalvota mum graziau ziurejosi spalvota, nors siule daryt baltai. ir man WC isryskeja graziau biggrin.gif (ten bakas bus issisokes, o neileistas i siena)
Baldai bus greiciausiai balti kazkada... o ir per veidrodi atsispindes balta siena tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 14, 14:44)
xe, mum taip norejosi, nes padarant ten baltai, labai jau nyku man pasirode. lyginant abu varinatus balta ir spalvota mum graziau ziurejosi spalvota, nors siule daryt baltai. ir man WC isryskeja graziau  biggrin.gif (ten bakas bus issisokes, o neileistas i siena)
Baldai bus greiciausiai balti kazkada... o ir per veidrodi atsispindes balta siena  tongue.gif


suprantu kad ten issisoke bus. na jei graziau tai graziau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 14, 13:44)
xe, mum taip norejosi, nes padarant ten baltai, labai jau nyku man pasirode. lyginant abu varinatus balta ir spalvota mum graziau ziurejosi spalvota, nors siule daryt baltai. ir man WC isryskeja graziau  biggrin.gif (ten bakas bus issisokes, o neileistas i siena)
Baldai bus greiciausiai balti kazkada... o ir per veidrodi atsispindes balta siena  tongue.gif


O jūs nenorėtumėte pilnos violetinės plytelės klijuoti už klozeto, o kairėje klijuoti pusė baltos? Man rodos, taip wc geriau išsiryškins ir neatrodys, kad tas violetinis pratęsimas ne vietoj.
Atsakyti
QUOTE(vinniepooh @ 2014 01 14, 15:08)
O jūs nenorėtumėte pilnos violetinės plytelės klijuoti už klozeto, o kairėje klijuoti pusė baltos? Man rodos, taip wc geriau išsiryškins ir neatrodys, kad tas violetinis pratęsimas ne vietoj.

Ten juk issikisimas, todel dalies violetines siuo rakursu nesimato.
Man pagal jus tai gautusi is viso puse skusto, puse lupto schmoll.gif

Manau, kad ir plyteles supirktos pagal ta brezini, tai tie musu patarimai jau nieko neikeis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2014 01 14, 14:37)
kiek laiko naudojat? niekur niekas nenutrupėję?  blush2.gif


Puse metu, bet net neisivaizduoju kurioj vietoj galetu trupeti mirksiukas.gif
Atsakyti


Ermitaže dabar akcija foto plytelėms su akmenukais nupieštais. Yra ir tokių žalsvų į turkio atspalvį. Bet vat baltoms akcijos nėr. Išmatavimai 27x60.
Atsakyti
QUOTE(dincek2006 @ 2014 01 14, 18:44)
Puse metu, bet net neisivaizduoju kurioj vietoj galetu trupeti  mirksiukas.gif


tai va, prieš porą metų yra komentuotos šios firmos vonios, kad trupa. Parduotuvėj dabar paklausus konsultanto, tai sakė, kad netrupa tikrai, nebent nešant išlaužt sugeba, jei ima už kraštų. Gal reikės surizikuot ir nusipirkt, nes visgi garantija netrumpa dar.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 01 14, 20:42)
Ermitaže dabar akcija foto plytelėms su akmenukais nupieštais. Yra ir tokių žalsvų į turkio atspalvį. Bet vat baltoms akcijos nėr. Išmatavimai 27x60.

aha ir to turkio viso labo 6 kvadratai tik like, kitu laukti 2 menesius reiktu. Baltos is vis uzsakinejamos, taip pat laukti 2 menesius...

Taip plyteliu skaicius jau pagal brezini suskaiciuotas ir uzsakytas smile.gif bet aciu vis tiek uz mintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 14, 20:46)
aha ir to turkio viso labo 6 kvadratai tik like, kitu laukti 2 menesius reiktu. Baltos is vis uzsakinejamos, taip pat laukti 2 menesius...

Taip plyteliu skaicius jau pagal brezini suskaiciuotas ir uzsakytas  smile.gif  bet aciu vis tiek uz mintis  4u.gif



Man plyteles graziai isdestytos. Tik spalvos noreciau sviesesnes. Bet cia juk skonio reikalas. Kada isklijuosit, pasirodyk.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 01 14, 21:02)
Man  plyteles graziai isdestytos. Tik spalvos noreciau sviesesnes. Bet cia juk skonio reikalas. Kada isklijuosit, pasirodyk.. 4u.gif


tai tas šviesumas dar priklausys nuo apšvietimo kokį darys. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2014 01 14, 21:50)
tai tas šviesumas dar priklausys nuo apšvietimo kokį darys.  mirksiukas.gif


Suprantu, bet man labiau patinka, kai sviesu nors ir su minimaliu apsvietimu. smile.gif Dabar gyvenam sviesioje vonioje, todel nenoreciau eiti i tamsesne.

Kuri jums vonia graziausia,kuri manot geriausia? Man labai grazi Magnolia, Ravak, bet labai jos talpa didele. Noris ekonomiskesnes vandens atzvilgiu.

ravak clasik

rosa 95 cm

laufen vonia

Gal kas turit Laufen vonia, idomu kaip jos kokybe? Vilproje maciau ju apie 2000-4000Lt. O cia keistai pigi, tik 1200 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 15 sausio 2014 - 09:37