Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 12, 13:51)
Tai zinoma, cia jau plika akim matosi, kad tai esminis skirtumas. Sakau, gal be tu vizualiu dalyku yra ir dar kazkokiu subtilybiu g.gif Bet manau, kad imsiu is vieno gamintojo, kam tie papildomi rupesciai blush2.gif

Mes mozaika emem is kito gamintojo, nes ten didesnis pasirinkimas buvo.
Atsakyti
Sveikos, zlugo mano norai tureti turkio vonia... ax.gif bet labai nenusimenu, pati kalta, reikejo anksciau susigriebti doh.gif
taigi, vakar buvom lenkuose, o plyteliu gausa doh.gif visko daug, bet visose parduotuvese beveik viskas kartojasi... ir praktiskai visu plyteliu reikia laukti bent jau 3d. Radau turki, ale toje parduotuveje nesugebejo pardavejai susikalbeti nei rusiskai, nei angliskai. As jiem viena, o jie man savo kalba kitka doh.gif kadangi likom nesusikalbeje, nepavyko vizualizacijos pasidaryti, tai persimetem ant kitu plyteliu. Visiska priesingybe doh.gif biggrin.gif Visose kitose parduotuvese buvo galima susikalbeti lietuviskai thumbup.gif
taigi, jusu teismui:
user posted image

naudosim nuo virsaus 2 sviesia, mozaika ir ta violetine. Realiai ji ne tokia tamsi, kaip cia nuotraukoje atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 12, 15:59)
Sveikos, zlugo mano norai tureti turkio vonia... ax.gif  bet labai nenusimenu, pati kalta, reikejo anksciau susigriebti  doh.gif


Tai nusipirkot tas, kur ikelet foto? Man grozi sunku vertinti, nes nesu sios spalvos gerbeja blush2.gif

O kas lenkuose yra, tik lenkiska produkcija? Ar galima rasti ir italiskos keramikos?
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 12, 16:18)
Tai nusipirkot tas, kur ikelet foto? Man grozi sunku vertinti, nes nesu sios spalvos gerbeja blush2.gif

O kas lenkuose yra, tik lenkiska produkcija? Ar galima rasti ir italiskos keramikos?

taip, nusipirkom sias. As irgi nesu sios spalvos gerbeja, bet kazkaip visumoj jos lipo man smile.gif Manau dideli veidrodi geriau isryskins sios tamsesnes plyteles nei turkis. Siaip pagrinde man rodos lenkiska produkcija.
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2013 12 31, 18:39)
o gal kas naudojatės Vispool voniom? Įdomu kokie atsiliepimai... Domina pastatomos akmens masės.


Pas mus Vispool Solare vonia, labai patenkinti pasirinkimu. Pries tai turejome akriline vonia, nesulyginamos, akmens mases vonioj vanduo neatsala, patogesne ir lengvai valosi. mirksiukas.gif

Diskutavote del bide, tai pritariu, kad labai reikalinga ir palengvina buiti mirksiukas.gif
Atsakyti
musu vizualizacija
user posted image
Atsakyti
Su kokia programa braizet? Bet bus sviesiau, nei cia, manau.
Bus idomu pamatyti baigta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 14, 00:24)
Su kokia programa braizet? Bet bus sviesiau, nei cia, manau.
Bus idomu pamatyti baigta  bigsmile.gif

Cia jau mum nubraize perkant plyteles :-) aga as irgi manau,kad bus sviesiau. Kompas neparodo tijruju spalvu.
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 14, 09:53)
Cia jau mum nubraize perkant plyteles :-) aga as irgi manau,kad bus sviesiau. Kompas neparodo tijruju spalvu.

Galiu pasakyti dar ko truksta breziny - vietinio apsvietimo virs kriaukles, ty veidrodzio.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 14, 10:44)
Galiu pasakyti dar ko truksta breziny - vietinio apsvietimo virs kriaukles, ty veidrodzio.

Apsvietimas bus :-) ir gyvatukas bus :-)
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 13, 22:59)
musu vizualizacija
user posted image



Man tamsoka, noretus sviesesniu spalvu. 4u.gif
Atsakyti
plyteles jau nupirktos. koks skirtumas kam nepatinka. Realiai tikrai bus sviesiau , paziurekit cia net skalbimo masina ir balta kriaukles spintele pilki. Tik va galvoju kam tas kvadratas violetiniu plyteliu virs wc g.gif nei ten uzbaigimas kazkokio rasto nei kas , nelabai suprantu prasmes to pratesimo
Atsakyti