Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 11, 22:29)
Gal kas isirenginejo vonia APE plytelemis?

Mes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 11, 22:37)

Vo kaip bigsmile.gif O kur pirkot? Man norisi pigiau, nei randu Medzio centre. Ir jame nemaciau lyg dideliu, bet senokai buvau, gal neatkreipiau demesio unsure.gif
Dar domina, ar galima suvedima daryti beveik be tarpu? ax.gif

Papasakokit, ar patenkinti? rolleyes.gif

Siandien Iris maciau is Mapisos kolekcijos banguotas ir dar banguotais krastais, bet gal pabijociau, nors idomiai atrodo, kad nebijo idomesniu sprendimu. Ir daugiau tokiu nemaciau kitur.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 11, 22:47)
Vo kaip bigsmile.gif O kur pirkot? Man norisi pigiau, nei randu Medzio centre. Ir jame nemaciau lyg dideliu, bet senokai buvau, gal neatkreipiau demesio unsure.gif
Dar domina, ar galima suvedima daryti beveik be tarpu? ax.gif

Papasakokit, ar patenkinti?  rolleyes.gif


Mes pirkom Vainetoj. Be tarpu klijuojamos kalibruotos, jei gerai issireiskiau, plyteles. Jos tokios lyg nupjautos atrodo, astriom briaunom. Tokias graziai suklijuoti - yra reikalu. Turetu buti labai geras meistras. Jei bus kiek nelygiai, tai, pati isivaizduojat, bus astrus issikisimas doh.gif . Tikiuosi nieko nesumaisiau... unsure.gif . Na, savo plytelem esam patenkinti bigsmile.gif . Darem dvi vonias, tiesa, naudojames kol kas tik viena, nes kitoj dar santechnika nesudeta. Bet rezultatas dziugina abieju bigsmile.gif . Kiek zinau, nebuvo ne vienos brokuotos plyteles- bent jau meistras nesiskunde schmoll.gif . Aisku, tik nuo rugsejo gyvenam naujam buste, bet neisivaizduoju, kaip laikas gali pakeisti plyteles unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 11 sausio 2014 - 22:25
QUOTE(Juodai @ 2014 01 11, 23:24)
Mes pirkom Vainetoj.

Ir kiek kainavo? Kokios pas jus sudetos?

As irgi parasiau siandien jiems uzklausa, ar neturi mano norimu, o gal gali uzsakyti, jei ir neturi.
As vis tik mastau dali sienu dazyti, nedaryti visu plytelemis.
Dar labai patiko siandien matytos burbuliuotu pavirsiumi dideles.. Gal su jom paderinti butu idomu g.gif Idomu, ar graziai susiderintu skirtingu gamintoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 12, 00:25)
Ir kiek kainavo? Kokios pas jus sudetos?

As irgi parasiau siandien jiems uzklausa, ar neturi mano norimu, o gal gali uzsakyti, jei ir neturi.

Kainavo kazkur nuo 59 iki 135lt/ m2. Grindines pigesnes, visokios margos brangenses. Galima viska uzsakinet, kas tik yra oficiliam tinklapy. Taip mes ir darem - pirma issirinkom i-nete, paskui pabraize kalis isdsstymo variantus ir uzsakinejom. Kai kurias plyteles turejo vietoj, kitu net nematem gyvai, bet viskas ok biggrin.gif . Vienos vonios plyteles buvau ikelus atrodo dar sioj temoj, kazkur pradzioj. Kitos ikelsiu nuorodas kita diena, jei idomu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 12, 00:50)
Kainavo kazkur nuo 59 iki 135lt/ m2. Grindines pigesnes, visokios margos brangenses. Galima viska uzsakinet, kas tik yra oficiliam tinklapy. Taip mes ir darem - pirma issirinkom i-nete, paskui pabraize kalis isdsstymo variantus ir uzsakinejom. Kai kurias plyteles turejo vietoj, kitu net nematem gyvai, bet viskas ok  biggrin.gif . Vienos vonios plyteles buvau ikelus atrodo dar sioj temoj, kazkur pradzioj. Kitos ikelsiu nuorodas kita diena, jei idomu smile.gif .

Aciu uz atsakyma. Kaip idomu, kokia bus mano norimu kaina, ka atrasys rolleyes.gif
Atsakyti
11 puslapy esu ikelus vienos vonios plyteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 12, 00:59)
11 puslapy esu ikelus vienos vonios plyteles 4u.gif

Koks man ju oficialus psl nepatogus. Kaip as ziuriu, kad nerandu jusu vertikaliu? g.gif Kur surast? Nes per jusu linka randu.

Geras, prie kontaktu nera Vilniaus, bet kazkur ju puslapy radau, kad ir Vilniuje yra. Ir dar mano darbo gatvej lotuliukas.gif Tik penktadieni paskutine diena dirbau, nes isejau labai ilgu atostogu lotuliukas.gif Nu niekis, tai vis tiek eisiu gal kita savaite pazymos biggrin.gif Bet tai panosej buvo lotuliukas.gif

Dar karta aciu, Juodai, apziuresiu gyvai dar greitu metu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 11, 23:25)
Idomu, ar graziai susiderintu skirtingu gamintoju g.gif


reikia žiūrėti, kad atitiktų plytelių storis, nes pvz jei klijuosit vienos firmos toj pačioj sienoj, paskui šalia kitos firmos, tai gali gautis nelygiai. Nes viena bus iškilus ir t.t. Na bent jau man taip aiškino, kad perkant plyteles žiūrėt storius. blush2.gif Nors jei geras meistras, sugebės sulygint. biggrin.gif
Atsakyti
Skirtingu gamintoju plyteles ne tik storis,bet ir dydis gali skirtis.O su siais parametrais geriau "nezaisti"-gali skaudziai atsiliepti kokybei..vyras klijuoja-zino.
Tiesa,"batsiuvys be batu":kol kas ir namie(daugiabutyje) ir sodyboje(name) dar vonios nedarem,tai bandysim "pasisemti" kokiu ideju is forumo.Kai ka nors suremontuosim-parodysim foto.
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2014 01 12, 13:34)
reikia žiūrėti, kad atitiktų plytelių storis, nes pvz jei klijuosit vienos firmos toj pačioj sienoj, paskui šalia kitos firmos, tai gali gautis nelygiai. Nes viena bus iškilus ir t.t. Na bent jau man taip aiškino, kad perkant plyteles žiūrėt storius.  blush2.gif Nors jei geras meistras, sugebės sulygint.  biggrin.gif

Tai zinoma, cia jau plika akim matosi, kad tai esminis skirtumas. Sakau, gal be tu vizualiu dalyku yra ir dar kazkokiu subtilybiu g.gif Bet manau, kad imsiu is vieno gamintojo, kam tie papildomi rupesciai blush2.gif
Atsakyti
Yra ir subtilybiu,tokiu kaip skirtingu gamintoju skirtingas plyteliu imirkis.Lietuviskai snekant,skirtingos plyteles skirtingai gali imirkti.Labai pigios plyteles net spalva gali pakeisti,kai buna suslapusios ir tik nuvalytos.. ,zodziu,geriau pirkti vieno gamintojo,bet jei pirksit su vadinamom dekoro plytelem-paziurekit ar dekoriniu plyteliu dydis toks pat kaip visu plyteliu..
Atsakyti