Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(smalyziuke @ 2014 01 09, 15:52)
mes vonioje dejome glaista sviesiai pilka, nes grindu pliteles baltos ir truputis plyteliu tamsiai pilku, tai dabar gailiuosi, kad nedejau tamsesnio, nes labai greitai jos palieka nebe sviesios ir jau reikia sveisti sepeciu  verysad.gif gyvenime nedeciau as asmeniskai balto glaisto daugiau, nes anksciau turejau, bet dabar ir ta sviesiai pilka ne ka mane dziugina, bent jau grindims, tampi vonios grindu sveiteja  schmoll.gif


drinks_cheers.gif

Rusyje, pirtyje ir priešpirtyje sudejom jazmine spalvos tarpus, košmaras doh.gif Nu dar ant sienų pusė bėdos, bet grindų šveičiau ir šveičiau šepečiu rankomis (20 kvadratų doh.gif ), dabar tiesiog išmokau nebekreipt dėmesio ir susitaikiau, kad tamsėja, tepasi ir t.t. Geriau įsijungiu mažiau šviesos ir rami galva biggrin.gif Vinioje dėsiu tik kuo tamsesnį glaistą.
Atsakyti
Pries ir po smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
super pasikeitimas 4u.gif tikrai tikrai,,, bigsmile.gif

QUOTE(Tiga @ 2014 01 10, 22:19)
Pries ir po smile.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2014 01 10, 21:19)
Pries ir po smile.gif


Super duper. Labai gražu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2014 01 10, 23:19)
Pries ir po smile.gif
user posted image

user posted image



o kokia cia spalva? balta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2014 01 10, 23:19)
Pries ir po smile.gif



Labai labai gražūs pasikeitimai! thumbup.gif Kaip suprantu viena siena klijuota stiklo plytelėm, ar aš klystu? Gal ne paslaptis kur jas pirkote ir kiek kainavo? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos. Kad jau mačiau buvo kalba apie iklijuojamus veidrodžius... gal kuri buvot susidūrus... Man toks įklijuotas įskilo. ir tas įskilimas vis didėjo, dabar jau pusę veidrodžio doh.gif Gal įsivaizduojat ar įmanoma jį pakeisti nesugadinus plytelių. Aišku voniai jau 13 metų, tarpeliai jau nebe kaip nauji biggrin.gif bet man visai dar patinka ir šiaip tikrai nenorėčiau dar užsiimti rimtais vonios remontais, bet su skilusiu veidrodžiu būt irgi nesinori biggrin.gif Kai plyteles ir veidrodžius vonioj klijavo meistrai irgi buvo vieną įskėlę, bet sakė, kad neišeis jo išimt nesugadinus aplink reikalo, geriausia kitą veidrodį klijuot ant viršaus. Taip ir padarė biggrin.gif dabar ten kur tas skilėsis yra dviem eilėm veidrodžiai biggrin.gif Ir.. kad jau tada jie taip darė, mane graužia mintis, kad jaučiu nelabai man tik jį pakeis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2014 01 10, 23:19)
Pries ir po smile.gif



labai labai patiko wub.gif is kur plyteles pirkote? kriaukles spintele gaminotes ar pirkote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2014 01 11, 16:53)
Sveikos. Kad jau mačiau buvo kalba apie iklijuojamus veidrodžius... gal kuri buvot susidūrus... Man toks įklijuotas įskilo.


Gal gada bandyti ji dauzti ir isrankioti po gabala, kad plyteliu salia nepaliest g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute:) @ 2014 01 11, 17:53)
labai labai patiko  wub.gif  is kur plyteles pirkote? kriaukles spintele gaminotes ar pirkote?  ax.gif


kiek matau, tai nuotraukos iš švediško puslapio ax.gif
http://www.styleroom.se/album/32755
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2014 01 11, 16:53)
Sveikos. Kad jau mačiau buvo kalba apie iklijuojamus veidrodžius... gal kuri buvot susidūrus... Man toks įklijuotas įskilo. ir tas įskilimas vis didėjo, dabar jau pusę veidrodžio  doh.gif  Gal įsivaizduojat ar įmanoma jį pakeisti nesugadinus plytelių.

Laba 4u.gif . Pas mane yra iklijuotas veidrodis, naujai, buvau kelus nuotraukas 2 ar 3 sios temos puslapy, neseniai dar kartojau. Reikalas tame, kad iklijaves pirma karta meistras sugadino veidrodi - pribraize viena briauna, tad pirko nauja ir sekimingai ji pakeite. Nemaciau, kaip islupo senaji, bet tikrai nemanau, kad skalde schmoll.gif . Pirmasis jau buvo visiskai isdziuves, prilipes, nes ne is karto pastebejom nubraizyma, o ir naujaji gamino gal kokias 2-3 savaites, paskui dar kazkiek laiko praejo, kol susiruose pakeisti. Taip kad darau isvada, jog imanoma pakeist nieko nesugadinus. Bet, aisku, kiekviena situacija skirtinga.
QUOTE(*Juka* @ 2014 01 11, 19:36)
kiek matau, tai nuotraukos iš švediško puslapio  ax.gif
http://www.styleroom.se/album/32755

lotuliukas.gif
Na, ikelusioji tas nuotraukas juk nesake, kad tai jos wc... biggrin.gif . Aisku, geriau butu paminejus... Bet merginos, juk nebutina cituoti kelis kartus nuotrauku esanciu tam paciam puslapy, a ax.gif . Juk tersiat tema doh.gif
Atsakyti
Gal kas isirenginejo vonia APE plytelemis?
Atsakyti