Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

Juodai, kiek mokejot uz mozaika?

Kaip jums tokios plyteles, tik neissigaskite, ten man per daug dekoro tame pvz. intenjere. Bet jei jo daryt su protu.. g.gif

egzotika

meisha
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 08 sausio 2014 - 10:05
QUOTE(Amelita @ 2014 01 08, 11:00)
Juodai, kiek mokejot uz mozaika?

Brangiai doh.gif . Kainavo jos 300lt/m2, tačiau mokėjom berods ~230Lt/m2 unsure.gif .
Kita vertus - kokybė gera, laiko daug nesugaišom ieškodami, padarė plytelių išdėstymo planus-po kelis variantus, aišku, buvau kryptį nurodžius kaip turėtų atrodyti spalviškai.
Atsakyti
QUOTE(fatimoosia @ 2014 01 07, 23:26)
Man irgi patiko šios vonios, tačiau pasidomėjus tai jų kokybė prasta (super mamas pasiskaičiau buvo tema apie jas) ir kalbėjau viename salone. Kodėl? Net ekpozicijoje stovint skyla joms krastai (didziausia ju problema turbut) ir kita problema, kad neturi savo jokio zmogelio pasodinto Lietuvoje, tai kol is ju kazka gausi spesi prazilti  (garantijos ir kiti klausimas  "vdruk")

Todėl rekomendavo PAA vonias iš kurių manau ir rinksimės sau. Jie turi pasamdę čia žmogų Lietuvoje smile.gif (bent jau kiek man sake) smile.gif
Papildyta:
O ar įsirenginėjate potinkinė dušo sistemą? Man labai patinka ir stacionari galva ir visas vaizdas.. žinoma kaina atitinkama... (nelabai patinka) biggrin.gif


forume apie Vispool vonias radau kelių metų atsiliepimus, tad klausimas ar įmonė per tą laiką nieko ir nekeitė? Plius garantija yra nemaža. Tai vėl klausimas. O dėl garantinio aptarnavimo, tai privalo suteikt tai pardavinėjanti įmonė, nes jei ne, gali prarast licenziją prekiaut apskritai tom prekėm. Pvz draugės teta nusipirko kraną, jis per tarpines visas leido vandenį ir t.t. Tai draugė (ji gyvena Airijoj ir ten viskas šiek tiek kitaip nei pas mus biggrin.gif ), pati nuvarė į parduotuvę ir pradėjo aiškintis su jais. Jie aišku kaltino, kad blogas vanduo, kalkėtas užtai taip atsitiko. Garantinio aptarnavimo LT ale niekas neatlieka ir t.t. Na tai ką.... galiausiai jie priėmė seną kraną ir davė naują (nes pasakė, kad draugė kreipsis tiesiai į gamintoją).

O dėl potinklinės sistemos, tai įsirenginėsim. Kolkas nusižiūrėjus esu Hansgrohe Raindance select showerpipe 360. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 01 08, 09:23)
Ga galit imesti man ta nuoroda apie Vispool vonias? Kazkaip neuztikau.
Mes irgi svarstom apie Vispool (konkreciai Gemma). Kazkaip nei vienoje ekspozicineje vonioje nemaciau skilusiu krastu  unsure.gif Is esmes tai man tiek Vispool, tiek Paa nepatinka del storo akmens, kai maciau tas brangesnes ir ciupinejau, tai skirtumas akivaizdus, bet gaila man tiek tukst. investuoti i vonia  doh.gif Tada jau geriau burbuline statyciau.

Ir mes mastome apie potinkine. Kol kas domimes Grohe F serija. Kaina, kaip jus sakot, irgi nepatinka biggrin.gif Nu bet kad man taip nesinori tu slangu, vamzdziu ir kitokiu dalyku  doh.gif

Beje, bide mes irgi nedejom, nors vietos daug. Kai yra toje pacioje patalpoje dusas, man poreikis prapuola. Bet antram aukste, kur bus tik tualetas ir kriaukle, mastau irengti bidete.

VISPOOL vonios - 25 metai garantija.
http://vispool.lt/lt/technologija/
http://www.jaukurai....mpai-balta.html
http://www.tausana.l...a-1935-967.html
Kad būtu mažiau prietaisu siulyciau vonios pripylimui naudoti sifona su pripilymu, ne krana.

Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2014 01 08, 08:52)
o kur jus radote turkio spalvos plyteliu? as kiek visur ziuriu, tai zydros, melynos, bet ne turkis  schmoll.gif

irgi galvoju derinti su balta spalva; turkio spalva desim po veidrodziu, klozeto bakeli ir dusa;


jau tiek daug pridiskutuota apie mano vonia ir plyteles doh.gif kartojuosi, mes radome Ermitaze, jos yra uzsakinejamos. Laukti reikia 2 men., tiek laiko neturime, bandysime lekti i Suvalkus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 01 08, 09:52)
Oho kokių yra siauro požiūrio žmonių  blink.gif

siauro, nes nesutapo su jusu? gal nereikia, ka...
Papildyta:
QUOTE(Pupeliukas @ 2014 01 08, 09:14)
Isradingumui ir fantazijai ribu nera doh.gif
Sanitarinis daiktas ir tiek, ir net nereikia diskutuoti kam jis skirtas. Jis turi savo funkcija, del to ir naudojamas. Butu niekam nereikalingas, butu ir negaminamas. Apsiplauti labai patogu, kojoms plauti, jau sake, kad ir vaikams labai patogu, nereikia lipti ant keduciu, kad kriaukle pasiektu. Elementari zema kriaukle ir tiek.
Cia dar kazkas paminejo musulmonus, manau reikia tik geru pamineti tokius higieniskus zmoniu iprocius thumbup.gif bet pas juos viskas bega i tualeta.
Cia lygiai tas pats, kas zmonems,  augusiems vonioje, kur yra tik vonia ir klozetas, aiskinti, kam reikalinga kriaukle doh.gif "taigi rankas vonioj gali isiplaut, kam ji reikalinga?"  doh.gif esu tokiu girdejusi, netgi cia kazkada buvo klausta, ar reikia visgi kriaukles tokiu atveju  unsure.gif
Jei manote, kad jums tokio daikto nereikia, tai valio, na bet nerodykit savo neisprusimo, klausdami "kam is viso toks daiktas reikalingas?"

na ir uzsivedet doh.gif atrodo, kad supykot...nepirskit savo nuomones, ok? ir apie mano isprusima ne jum sprest 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2014 01 08, 12:53)


O dėl potinklinės sistemos, tai įsirenginėsim. Kolkas nusižiūrėjus esu Hansgrohe Raindance select showerpipe 360.  unsure.gif


gal galit pasidalinti kiek kainuotu toks variantas? Nes apie potinkine as irgi galvoju, irgi hansgrohe bet kaip suprantu ten visokiu dar priedu reikia, tai nelabai gaudausi keik viskas kainuos.
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2014 01 08, 11:53)
forume apie Vispool vonias radau kelių metų atsiliepimus, tad klausimas ar įmonė per tą laiką nieko ir nekeitė? Plius garantija yra nemaža. Tai vėl klausimas. O dėl garantinio aptarnavimo, tai privalo suteikt tai pardavinėjanti įmonė, nes jei ne, gali prarast licenziją prekiaut apskritai tom prekėm. Pvz draugės teta nusipirko kraną, jis per tarpines visas leido vandenį ir t.t. Tai draugė (ji gyvena Airijoj ir ten viskas šiek tiek kitaip nei pas mus  biggrin.gif ), pati nuvarė į parduotuvę ir pradėjo aiškintis su jais. Jie aišku kaltino, kad blogas vanduo, kalkėtas užtai taip atsitiko. Garantinio aptarnavimo LT ale niekas neatlieka ir t.t. Na tai ką.... galiausiai jie priėmė seną kraną ir davė naują (nes pasakė, kad draugė kreipsis tiesiai į gamintoją).

O dėl potinklinės sistemos, tai įsirenginėsim. Kolkas nusižiūrėjus esu Hansgrohe Raindance select showerpipe 360.  unsure.gif


O koki modeli Vispool ziurit? Ar matet gyvai kur?

Kiek mazdaug kainuos jums duso sistema? Mes ziurim Grohe, kuri tik galva is lubu ir as noreciau dar purkstuku sienoje.
Va tokio tipo
user posted image

Ta galva tik atrodo didele, ta, kuri mums ikandama apie 25 cm plocio. Didesnes nuo 3000 kainuoja doh.gif

Siaip Lietuvoje pasirinkimas labai mazas galiu pasakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 08 sausio 2014 - 14:51
QUOTE(ptashka @ 2014 01 08, 14:49)
O koki modeli Vispool ziurit? Ar matet gyvai kur?

Kiek mazdaug kainuos jums duso sistema? Mes ziurim Grohe, kuri tik galva is lubu ir as noreciau dar purkstuku sienoje.
Va tokio tipo
user posted image

Ta galva tik atrodo didele, ta, kuri mums ikandama apie 25 cm plocio. Didesnes nuo 3000 kainuoja  doh.gif

Siaip Lietuvoje pasirinkimas labai mazas galiu pasakyti.

aš čia žiūrėjau, lyg pigiausiai http://www.voniapliu...-showerpipe-360

o dėl vonios, tai tokią žiūrėjau, bet tik puslapy. O vyras matė ir parduotuvėj, Celsy lyg. Tai iš Vispool, kadangi ieškau apvalesnės, tai tik ši mums tinka pagal dydį. doh.gif Tausana psl dar už akies kliuvo Marmite firmos, Švedų ale, bet garantija tik 2metai, lyginant su Vispool 25m tai... biggrin.gif Reikės nuvažiuot pasižiūrėt gal ką turės parduotuvėj ir pasiklausinėt kuri geresnė. g.gif

Pasirinkimas tikrai labai prastas pas mus, ypač jei žiūrint Senukuose ar Ermitaže. Jei kažko nori geresnio, tai ten rast be šansų... Kaip sakau pardavinėja visą pagrinde lenkišką š.....
Atsakyti
As dusa irgi tam paciam puslapyje ziuriu. Vyras nori tokio, kaip jus ikelet, bet as noreciau is viso imontuotos i siena/lubas be jokiu laikymo priemoniu.

Apie Marmite vonias as ieskojau internete. Nu ir kazkaip nelabai net pas pacius svedus radau, tai man stebuklas pasirode biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 01 08, 17:00)
As dusa irgi tam paciam puslapyje ziuriu. Vyras nori tokio, kaip jus ikelet, bet as noreciau is viso imontuotos i siena/lubas be jokiu laikymo priemoniu.



as irgi toki turejau omeny, o ten Misticos ikeltas ne potinkinis (?) g.gif
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2014 01 08, 16:00)
As dusa irgi tam paciam puslapyje ziuriu. Vyras nori tokio, kaip jus ikelet, bet as noreciau is viso imontuotos i siena/lubas be jokiu laikymo priemoniu.

Apie Marmite vonias as ieskojau internete. Nu ir kazkaip nelabai net pas pacius svedus radau, tai man stebuklas pasirode biggrin.gif


na įmontuoto aš ir neatsisakyčiau, bet kai susideda kaina visko, tai..... doh.gif Teko atsisakyt jau ir pastatomo iš grindų kur eina kranas į vonią, kai pamačiau, kad patinkantis ir geros firmos kainuoja 8000lt. doh.gif lotuliukas.gif Jau dėl plytelių esu giliam apmastyme ar vis dėlto pirkt už 240lt/kv ar ieškotis pigesnių.. unsure.gif Nors reikia tik apie 10 kvadratų tokių. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(@leja @ 2014 01 08, 16:18)
as irgi toki turejau omeny, o ten Misticos ikeltas ne potinkinis (?)  g.gif


jis gaunasi kaip virštinklinis. kažkur radau kad taip vadina.. biggrin.gif
Atsakyti