Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(JViktorija @ 2014 01 07, 17:26)

Pas mus yra, bide nebuvo vietos. Tai bidete issigebejimas, neatsidziaugiu  thumbup.gif . Ir dziaugiuosi, kad nepaklausiau tu kurios sake, kad nereikalingas daiktas  smile.gif . Man ypatingai patinka, kad i kibira isipilt vandens gali laisvai  lotuliukas.gif


jau isivaizduoju kaip mano 2 m dukryte prilekus ten vandeni paleidzia unsure.gif doh.gif
Atsakyti
gal grizkim prie mano turkio spalvos sienu ax.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 07, 16:32)
gal grizkim prie mano turkio spalvos sienu  ax.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Prasom. gal tiks spalvyte

dar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 07 sausio 2014 - 16:40
QUOTE(Amelita @ 2014 01 07, 17:40)

tai dekui, as plyteles jau kaip ir issirinkus. dabar reik nuspresti kieki, kiek kokios spalvos uzsakyti, todel reik susidelioti kaip klijuoti.
Papildyta:
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 07, 15:46)
taigi paskutinis planas:
user posted image
tarkim siena kur bus kriaukle iskloju turkiu, akiu lygyje dedu veidrodi per visa siena. WC bakelis turkio splava. Toliau visos sienos baltos. Grindu plyteles baltos su kokiu nezymiu pilksvu rasteliu  g.gif
kaip tokia mintis?

na mintis kazkas tokio
user posted image

tik pas mane nebutu to balto tarpo tarp WC ir veidrodzio. eitu turkis is vien.

Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 06, 13:10)
Taip, ant durų tikrai nieko gero. Juo labiau, kad ne tik taškysis, bet ir nutekėt gali link durų. Reikėtų atvirą pusę sukt į dešinę. Bet ten spėju bus klozetas? O kodėl norit palikti vieną pusę neuždengtą?

Ne, klozeto nebus, šalia pažymėta kriauklė yra, o ir patalpa per daug maža, matmenys surašyti, tai ten dušo vieta kaip ir proporcingai pažymėta. Kreipt atvirą pusę į šoną... Sienelė dar labiau sumažins erdvę. Reikia kažką su uždarymu mastyt.


Bide tai ir man ne, nenaudočiau jos.
Atsakyti
Oj prisizvengiau is diskusiju apie bide biggrin.gif kai pati sprendziau sia dilema, irgi panasiu buvau skaicius.
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 07, 17:00)
niekada neturejau ir nejauciu tam poreikio  ax.gif

Ta pati ir as galvojau, nu ir tikrai neturejom ir nereikejo, man viena drauge siule vis, sako kaip patogu, tikrai daryk jei vietos yra. Nu vis masciau ir masciau, o kadangi vietos buvo, ir truputis pinigu, tai padarem. Sakyciau, tai tikrai ne mirtinai reikalingas daiktas, bet patogumo duoda. Man labiausiai patinka, kad vaikai gali patys isipilti gerti, vakare dantis issiplove issiskalauja, ir kojas ant greituju nusiplauna, nes jei vaikus kist i vonia, tai tuoj maudytis uzsimano ir sedek tada su jais valanda. Tai zodziu, dziaugiuosi.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2014 01 07, 19:09)
Oj prisizvengiau is diskusiju apie bide biggrin.gif kai pati sprendziau sia dilema, irgi panasiu buvau skaicius.

Ta pati ir as galvojau, nu ir tikrai neturejom ir nereikejo, man viena drauge siule vis, sako kaip patogu, tikrai daryk jei vietos yra. Nu vis masciau ir masciau, o kadangi vietos buvo, ir truputis pinigu, tai padarem. Sakyciau, tai tikrai ne mirtinai reikalingas daiktas, bet patogumo duoda. Man labiausiai patinka, kad vaikai gali patys isipilti gerti, vakare dantis issiplove issiskalauja, ir kojas ant greituju nusiplauna, nes jei vaikus kist i vonia, tai tuoj maudytis uzsimano ir sedek tada su jais valanda. Tai zodziu, dziaugiuosi.

Sveikutea 4u.gif
As ir noreciau sito gerio, bet gaila pas mus vietos nera verysad.gif

P.s mes ir vonios irenginejimo sukury doh.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2014 01 07, 21:09)
Oj prisizvengiau is diskusiju apie bide biggrin.gif kai pati sprendziau sia dilema, irgi panasiu buvau skaicius.

Ta pati ir as galvojau, nu ir tikrai neturejom ir nereikejo, man viena drauge siule vis, sako kaip patogu, tikrai daryk jei vietos yra. Nu vis masciau ir masciau, o kadangi vietos buvo, ir truputis pinigu, tai padarem. Sakyciau, tai tikrai ne mirtinai reikalingas daiktas, bet patogumo duoda. Man labiausiai patinka, kad vaikai gali patys isipilti gerti, vakare dantis issiplove issiskalauja, ir kojas ant greituju nusiplauna, nes jei vaikus kist i vonia, tai tuoj maudytis uzsimano ir sedek tada su jais valanda. Tai zodziu, dziaugiuosi.


tai gaunasi bide del vaiku perkama, bet jie juk keli metai ir jau nebenores gerti ar dantu valytis bide ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2013 12 31, 18:39)
o gal kas naudojatės Vispool voniom? Įdomu kokie atsiliepimai... Domina pastatomos akmens masės.


Man irgi patiko šios vonios, tačiau pasidomėjus tai jų kokybė prasta (super mamas pasiskaičiau buvo tema apie jas) ir kalbėjau viename salone. Kodėl? Net ekpozicijoje stovint skyla joms krastai (didziausia ju problema turbut) ir kita problema, kad neturi savo jokio zmogelio pasodinto Lietuvoje, tai kol is ju kazka gausi spesi prazilti (garantijos ir kiti klausimas "vdruk")

Todėl rekomendavo PAA vonias iš kurių manau ir rinksimės sau. Jie turi pasamdę čia žmogų Lietuvoje smile.gif (bent jau kiek man sake) smile.gif
Papildyta:
O ar įsirenginėjate potinkinė dušo sistemą? Man labai patinka ir stacionari galva ir visas vaizdas.. žinoma kaina atitinkama... (nelabai patinka) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 01 07, 17:14)
gal. Kitas dalykas buvo ligonine, sesti ant jo nesizyzau, o pusiau stovom tai vanduo tekejo per kojas ant grindu  smile.gif  na, nepasigendu as to patogumo ir nesusizavejau tai tiek

Bet kokį daiktą naudojant ne taip, kaip reikia, jis bus nepatogus smile.gif .

QUOTE(Eden@ @ 2014 01 07, 17:30)
aha  biggrin.gif
man irgi kaip unitazas atrodo...nusiplaut sikna po kakos...arba moteriai pasiorgazmint  ax.gif nes pas pazystama vandens srovele is apacios ejo...tiesiai i putka, kai atsisedi  biggrin.gif suprantu, kad taip nera, bet vistiek tokios asociacijos kyla  biggrin.gif

...iš apačios sakot... g.gif . Ot praliotas, pas mus iš priekio doh.gif ... lotuliukas.gif
Jai moteriška linkus pasiorgazmint pati save, specialiai tam bide statyt nereikia schmoll.gif , galima ir duše ar vonioj (jeigu jau srovės pagalba...) lotuliukas.gif . Ar žiūrint į dušą nekyla tokios asociacijos unsure.gif g.gif? biggrin.gif

QUOTE(@leja @ 2014 01 07, 17:32)
jau isivaizduoju kaip mano 2 m dukryte prilekus ten vandeni paleidzia  unsure.gif  doh.gif

Kaip tik turiu tokio amžiaus dukrytę ir ką... pirmąkart įjungė vandenį didele srove ir dar pakeltu snapeliu, prilaistė, kiek išsigando. Bet dabar jau ne, piktybiškai nelaisto schmoll.gif . Patinka jai ten bėgt rankas nusiplaut - jaučiasi tokia savarankiška cool.gif .

QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 07, 17:59)
tai dekui, as plyteles jau kaip ir issirinkus. dabar reik nuspresti kieki, kiek kokios spalvos uzsakyti, todel reik susidelioti kaip klijuoti.

Pasidarykit sienų išklotines ir pasidėliokit/pasipieškit plyteles 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(@leja @ 2014 01 07, 22:19)
tai gaunasi bide del vaiku perkama, bet jie juk keli metai ir jau nebenores gerti ar dantu valytis bide  ax.gif

Tai aišku, kad ne dėl vaikų. Mes vaikų vonioj dėjom, nes dvi dukros auga, o pas save vonioj - dėl savęs. Pagrinde dėl higienos "tomis dienomis" biggrin.gif . Ir visai smagu, kad joje patogu apiprausti vaiką, kad nereikia leisti vonios, ar kelti virš praustuvės. Pas mus kol kas situacija tokia, kad turim įsirengę vieną dušą. Vonios dar neturim. Tad bide labai praverčia. Mažiai patys prašo, kad vakare juos "mažai" praustume smile.gif .
Teisingai kažkas rašė, kad kai žmonės nėra kažko naudoję, tai ir nepasigenda. Prieš kokia 11 metų indaplovė virtuvėje irgi atrodė, kaip tinginių, baltarankių išmislas, o dabar jau retoj naujai daromoj virtuvėj jos nestato smile.gif .
Nenorit, nestatykit, man tai kas irnesakyk.gif ... Tik paklausiau, o kokia diskusija užvirė ax.gif ...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 07, 17:59)
tai dekui, as plyteles jau kaip ir issirinkus. dabar reik nuspresti kieki, kiek kokios spalvos uzsakyti, todel reik susidelioti kaip klijuoti.
Papildyta:


o kur jus radote turkio spalvos plyteliu? as kiek visur ziuriu, tai zydros, melynos, bet ne turkis schmoll.gif

irgi galvoju derinti su balta spalva; turkio spalva desim po veidrodziu, klozeto bakeli ir dusa;
Atsakyti
QUOTE(fatimoosia @ 2014 01 07, 23:26)
Man irgi patiko šios vonios, tačiau pasidomėjus tai jų kokybė prasta (super mamas pasiskaičiau buvo tema apie jas) ir kalbėjau viename salone. Kodėl? Net ekpozicijoje stovint skyla joms krastai (didziausia ju problema turbut) ir kita problema, kad neturi savo jokio zmogelio pasodinto Lietuvoje, tai kol is ju kazka gausi spesi prazilti  (garantijos ir kiti klausimas  "vdruk")

Todėl rekomendavo PAA vonias iš kurių manau ir rinksimės sau. Jie turi pasamdę čia žmogų Lietuvoje smile.gif (bent jau kiek man sake) smile.gif
Papildyta:
O ar įsirenginėjate potinkinė dušo sistemą? Man labai patinka ir stacionari galva ir visas vaizdas.. žinoma kaina atitinkama... (nelabai patinka) biggrin.gif


Ga galit imesti man ta nuoroda apie Vispool vonias? Kazkaip neuztikau.
Mes irgi svarstom apie Vispool (konkreciai Gemma). Kazkaip nei vienoje ekspozicineje vonioje nemaciau skilusiu krastu unsure.gif Is esmes tai man tiek Vispool, tiek Paa nepatinka del storo akmens, kai maciau tas brangesnes ir ciupinejau, tai skirtumas akivaizdus, bet gaila man tiek tukst. investuoti i vonia doh.gif Tada jau geriau burbuline statyciau.

Ir mes mastome apie potinkine. Kol kas domimes Grohe F serija. Kaina, kaip jus sakot, irgi nepatinka biggrin.gif Nu bet kad man taip nesinori tu slangu, vamzdziu ir kitokiu dalyku doh.gif

Beje, bide mes irgi nedejom, nors vietos daug. Kai yra toje pacioje patalpoje dusas, man poreikis prapuola. Bet antram aukste, kur bus tik tualetas ir kriaukle, mastau irengti bidete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 08 sausio 2014 - 08:26