Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 07, 17:06)
aha, manes irgi neitikina tokie argumentai, kaip koju plovimas, augintiniu maudymas, o tuo labiau vaiko ranku plovimas  doh.gif  as siuo klausimu paliksiu senamadiska  biggrin.gif
man mieliau visai palisti po dusu  ax.gif

O kas jau toms vaikų rankoms ten nutiks? Ne unitazas gi ten mirksiukas.gif .
Palysti po dušu gal ir mieliau, bet ne per dieną kelis kartus nelysi juk smile.gif.
Papildyta:
QUOTE(@leja @ 2014 01 07, 17:07)
bandziau ligoninej uzpakali plaut  biggrin.gif  vanduo per kojas i tapkes teka , ant zemes balos...  ax.gif  nesusipratimas visiskas, arba as nemoku naudotis  ax.gif

Nesuprantu, iš kur tos balos unsure.gif . Juk reguliuojasi srovės stiprumas ir kryptis smile.gif . Gal kad nepratę, tai taip ir išėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 16:07)
Taip. Ir kojas galit. Tai ne unitazas. Tai kaip žema praustuvė  smile.gif

man irgi bide asocijuojasi su tualetu kazkodel lotuliukas.gif o naudot ji kaip praustuvo , isipilt vandens, maudyt vaika, kazkaip ne man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2014 01 07, 17:07)
supratau  4u.gif
esu maciusi ligonineje ir pas viena pazystama namuose, man kazkodel jis labai nepatraukliai kaip daigtas atrodo..iskart mintys tokios durnos i galva lenda  doh.gif  biggrin.gif  nepasakosiu kokios  biggrin.gif

O įprasta praustuvė patraukliai atrodo? biggrin.gif
Kokio patrauklumo reikia tikėtis iš bide g.gif? Ne vyras gi ten... unsure.gif lotuliukas.gif

Ir kad dar mintis kokias tai sukeltų... doh.gif nu negirdėjau dar tokio pokšto lotuliukas.gif
... ale, papasakokit, kokias sukėlė hihihi.gif geltonai nuspalvinkit, kad nekristų labai į akis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 17:11)
Nesuprantu, iš kur tos balos unsure.gif . Juk reguliuojasi srovės stiprumas ir kryptis  smile.gif . Gal kad nepratę, tai taip ir išėjo mirksiukas.gif


gal. Kitas dalykas buvo ligonine, sesti ant jo nesizyzau, o pusiau stovom tai vanduo tekejo per kojas ant grindu smile.gif na, nepasigendu as to patogumo ir nesusizavejau tai tiek
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 17:09)
O kas jau toms vaikų rankoms ten nutiks? Ne unitazas gi ten mirksiukas.gif .
Palysti po dušu gal ir mieliau, bet ne per dieną kelis kartus nelysi juk smile.gif.

nu man jis atrodo kaip unitazas blush2.gif statyciau tuo atveju, jeigu patalpa butu didele, tikrai didele ir jeigu netureciau svarbesniu pirkiniu ax.gif bet is poreikio, tai man jo nereikia. Kas liecia lipima i dusa, tai lendu rytais ir vakarais, o kadangi diena bunu darbe, tai man is tos bide namie 0 naudos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 17:14)

Kokio patrauklumo reikia tikėtis iš bide g.gif? Ne vyras gi ten...  unsure.gif  lotuliukas.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2014 01 07, 17:13)
man irgi bide asocijuojasi su tualetu kazkodel lotuliukas.gif  o naudot ji kaip praustuvo , isipilt vandens, maudyt vaika, kazkaip ne man lotuliukas.gif

tai aišku, jei darysit ten mažus reikalus, tai pavirs unitazu tongue.gif . O kol jau vaikui puškalio nuplaut ten negalima, tai nesuprantu unsure.gif . Maudyt tikrai neišeis - netilps schmoll.gif
hihihi.gif
Atsakyti
O as apie bidete svajoju..

Bidete tai toks dusiukas prie wc. Cia pvz. user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 01 07, 16:17)
O as apie bidete svajoju..

Bidete tai toks dusiukas prie wc. Cia pvz. user posted image

O cia kaip pas musulmonus kurie su popierium uzpakalio nesivalo:D
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2014 01 07, 16:24)
O cia kaip pas musulmonus kurie su popierium uzpakalio nesivalo:D



Geriau patylesiu. smile.gif cool.gif
Atsakyti
kol neturi, nenaudoji ir nereikia. Bet kai pripranti, nebesinori to gerio atsisakyt.
QUOTE(Amelita @ 2014 01 07, 16:17)
O as apie bidete svajoju..

Pas mus yra, bide nebuvo vietos. Tai bidete issigebejimas, neatsidziaugiu thumbup.gif . Ir dziaugiuosi, kad nepaklausiau tu kurios sake, kad nereikalingas daiktas smile.gif . Man ypatingai patinka, kad i kibira isipilt vandens gali laisvai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 16:14)
O įprasta praustuvė patraukliai atrodo? biggrin.gif
Kokio patrauklumo reikia tikėtis iš bide g.gif? Ne vyras gi ten...  unsure.gif  lotuliukas.gif

Ir kad dar mintis kokias tai sukeltų... doh.gif  nu negirdėjau dar tokio pokšto  lotuliukas.gif
... ale, papasakokit, kokias sukėlė  hihihi.gif geltonai nuspalvinkit, kad nekristų labai į akis  biggrin.gif

aha biggrin.gif
man irgi kaip unitazas atrodo...nusiplaut sikna po kakos...arba moteriai pasiorgazmint ax.gif nes pas pazystama vandens srovele is apacios ejo...tiesiai i putka, kai atsisedi biggrin.gif suprantu, kad taip nera, bet vistiek tokios asociacijos kyla biggrin.gif
Atsakyti