Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 07, 16:46)
bet ir siaip as apie bide negalvociau, kad ir didesne tureciau, manau...

Kodėl? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 16:49)

niekada neturejau ir nejauciu tam poreikio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 16:49)


o kokie argumentai statyti bide? Nes as apie ji irgi negalvoju, nors vietos jam butu. 30 m gyvenu be bide ir net nesusimastau kad man jo reikia. Teko naudotis tuo patogumu ligoninej tai ziauriai nepatiko ir tokios nesamones sakiau pas mane nebus ax.gif kadangi bus ne duso kabina o vonia, tai nematau problemos ilipti i vonia nusiprausti. Pazystami bande protint kad labai patogu kojas plauti, arba vaikams rankas biggrin.gif tai manes tokie argumentai neitikino
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 07, 17:00)
niekada neturejau ir nejauciu tam poreikio  ax.gif

Labai geras daiktas - negaliu atsidžiaugti thumbup.gif . Ir kitiems rekomenduoju bigsmile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 16:02)
Labai geras daiktas - negaliu atsidžiaugti  thumbup.gif . Ir kitiems rekomenduoju bigsmile.gif.

o ka daryt su juo? uzpakali plaut? ar ji kaip kriaukle naudot? g.gif tikrai nezinau zinokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 01 07, 17:01)
o kokie argumentai statyti bide?

Labai patogu ir pačiai apsiprausti, ir vaikus apiprausti. Man per mėnesines - nepamainomas dalykas smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2014 01 07, 17:01)
o kokie argumentai statyti bide? Nes as apie ji irgi negalvoju, nors vietos jam butu.  30 m gyvenu be bide ir net nesusimastau kad man jo reikia. Teko naudotis tuo patogumu ligoninej tai ziauriai nepatiko ir tokios nesamones sakiau pas mane nebus  ax.gif  kadangi bus ne duso kabina o vonia, tai nematau problemos ilipti i vonia nusiprausti. Pazystami bande protint kad labai patogu kojas plauti, arba vaikams rankas  biggrin.gif  tai manes tokie argumentai neitikino

aha, manes irgi neitikina tokie argumentai, kaip koju plovimas, augintiniu maudymas, o tuo labiau vaiko ranku plovimas doh.gif as siuo klausimu paliksiu senamadiska biggrin.gif

QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 17:02)
Labai geras daiktas - negaliu atsidžiaugti  thumbup.gif . Ir kitiems rekomenduoju bigsmile.gif.


man mieliau visai palisti po dusu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2014 01 07, 17:04)
o ka daryt su juo? uzpakali plaut? ar ji kaip kriaukle naudot?  g.gif  tikrai nezinau zinokit  4u.gif


bandziau ligoninej uzpakali plaut biggrin.gif vanduo per kojas i tapkes teka , ant zemes balos... ax.gif nesusipratimas visiskas, arba as nemoku naudotis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2014 01 07, 17:04)
o ka daryt su juo? uzpakali plaut? ar ji kaip kriaukle naudot?  g.gif  tikrai nezinau zinokit  4u.gif

Taip. Ir kojas galit. Tai ne unitazas. Tai kaip žema praustuvė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 16:05)
Labai patogu ir pačiai apsiprausti, ir vaikus apiprausti. Man per mėnesines - nepamainomas dalykas  smile.gif .

supratau 4u.gif
esu maciusi ligonineje ir pas viena pazystama namuose, man kazkodel jis labai nepatraukliai kaip daigtas atrodo..iskart mintys tokios durnos i galva lenda doh.gif biggrin.gif nepasakosiu kokios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eden@ @ 2014 01 07, 17:07)
supratau  4u.gif
esu maciusi ligonineje ir pas viena pazystama namuose, man kazkodel jis labai nepatraukliai kaip daigtas atrodo..iskart mintys tokios durnos i galva lenda  doh.gif  biggrin.gif  nepasakosiu kokios  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 17:05)
Labai patogu ir pačiai apsiprausti, ir vaikus apiprausti. Man per mėnesines - nepamainomas dalykas  smile.gif .


na tuomet man nesunku ilipti i vonia apsiplauti, ir vaikus ten prausti. Galvojau kad kazko nezinau ar nemoku, bet jeigu tik tiek tai apsieisiu as be jo mirksiukas.gif
Atsakyti