Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Juodai @ 2014 01 06, 08:35)
Agorėa, o padėklas dušui bus? Jei bus atviras priekis, aišku, kad taškysis. Nelygu kas bus už to priekio. Gal nieko tokio, kas bijotų taškymosi smile.gif . Mes dėjom dušo kabiną, bet be padėklo, tiesiai ant plytelių. Ji atsidaro tiek į išorę, tiek į vidų. Kai nesinaudojam dušu, durelės būna sustumtos vidun - labai geras variantas mažai patalpai  mirksiukas.gif


Padėklo nebus, bus tik nuolydis ir sienelė, o priekis atviras, priešais bus gyvatukas ir šiek tiek durų pateks, kaip minėjau patalpa maža, na butuose senuose vonios patalpos kaip būna. Jei dėti duris, tai kažin ar jas eis darinėti, ar pakaks vietos g.gif Nznau, susimasčiau db... Šiaip kad taškysis ant gyvatuko tai nieko baisaus, bet kad ir ant durų tai biški blogiau...

Įdedu kaip bus user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agorėa @ 2014 01 06, 14:04)
Šiaip kad taškysis ant gyvatuko tai nieko baisaus, bet kad ir ant durų tai biški blogiau...

Taip, ant durų tikrai nieko gero. Juo labiau, kad ne tik taškysis, bet ir nutekėt gali link durų. Reikėtų atvirą pusę sukt į dešinę. Bet ten spėju bus klozetas? O kodėl norit palikti vieną pusę neuždengtą?
Atsakyti
QUOTE(Agorėa @ 2014 01 06, 14:04)
Padėklo nebus, bus tik nuolydis ir sienelė, o priekis atviras, priešais bus gyvatukas ir šiek tiek durų pateks, kaip minėjau patalpa maža, na butuose senuose vonios patalpos kaip būna. Jei dėti duris, tai kažin ar jas eis darinėti, ar pakaks vietos  g.gif  Nznau, susimasčiau db... Šiaip kad taškysis ant gyvatuko tai nieko baisaus, bet kad ir ant durų tai biški blogiau...


O kodel tokia didele kabina darote? Jeigu daryti mazesne? Arba prie kitos sienos ir pasukta ta atvira dali i kriaukle, o kriaukle prie priesingos sienos ir nustumt i kampa?
Arba kriaukle palikt taip kaip dabar yra, o duso kabina prie priesingos sienos, tik nesukti tos atviros dalies i duris, sukti i kriaukle? g.gif
Jeigu dabar ivadas toj vietoj, tai kriauklei nereikes net vamzdiu pernesti, tik dusui nusitiesti palei zeme i priesinga puse.
Pas mus tokia pati vonia, tai nors nedareme duso, bet teko matyti tokioje vonioje duso kabina, tai normaliai telpa, jeigu 1x1 m. dusas. Pagla jusu brezinuka, tai gautusi, kad kabina virs 1 m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilla: 06 sausio 2014 - 13:48
QUOTE(Juodai @ 2014 01 06, 09:35)
Ji atsidaro tiek į išorę, tiek į vidų. Kai nesinaudojam dušu, durelės būna sustumtos vidun - labai geras variantas mažai patalpai  mirksiukas.gif
user posted image

o kokia cia kabina? as irgi noreciau, kad darinetusi i vidu, bet kazkodel buvau sumascius, kad tada i isore nesidarineja ir galvoju kaip man reiks vaika maudyt ax.gif o pasirodo ir i isore darinejasi doh.gif reik smegenims iseiginiu...
Papildyta:
dar klausimas, ar kuri esate klijavusi veidrodi vonioje tarp plyteliu? man reikia gan didelio 2.7*0.4m . ji klijuoja plyteliu klojejas ar samdosi atskiras meistras kazkoks? Vyras rekia, kad tokio dydzio klijai neatlaikys... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 06, 15:18)

Dušo kabina Svedbergs.
user posted image

Esam klijavę. Buvau jau dėjusi fotkę šioj temoj 3 psl. smile.gif
user posted image
Jo dydis 80x85cm. Klijavo tas pats meistras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 06 sausio 2014 - 14:35
QUOTE(Juodai @ 2014 01 06, 15:34)
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 06, 15:18)

Dušo kabina Svedbergs.
user posted image

Esam klijavę. Buvau jau dėjusi fotkę šioj temoj 3 psl. smile.gif
Jo dydis 80x85cm. Klijavo tas pats meistras.

dekui, kaip tik sita dusine ir ziurejome thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 06, 15:18)
dar klausimas, ar kuri esate klijavusi veidrodi vonioje tarp plyteliu? man reikia gan didelio 2.7*0.4m . ji klijuoja plyteliu klojejas ar samdosi atskiras meistras kazkoks? Vyras rekia, kad tokio dydzio klijai neatlaikys... g.gif

Mums veidrodi (1254x789) klijavo patys meistrai, kurie daro viso buto vidaus apdaila. Dar vonia neisbaigta wink.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 06, 15:18)
dar klausimas, ar kuri esate klijavusi veidrodi vonioje tarp plyteliu? man reikia gan didelio 2.7*0.4m . ji klijuoja plyteliu klojejas ar samdosi atskiras meistras kazkoks? Vyras rekia, kad tokio dydzio klijai neatlaikys... g.gif

Mes klijavomes patys. Tie, kurie gamino irgi montuoja, bet su atvezimu 2 veidrodziu montavimas 250lt doh.gif issivertem patys.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2014 01 06, 20:15)
Mes klijavomes patys. Tie, kurie gamino irgi montuoja, bet su atvezimu 2 veidrodziu montavimas 250lt doh.gif issivertem patys.

hmmmm, tikrai nepigiau nei plyteles doh.gif
Atsakyti
taigi paskutinis planas:
user posted image
tarkim siena kur bus kriaukle iskloju turkiu, akiu lygyje dedu veidrodi per visa siena. WC bakelis turkio splava. Toliau visos sienos baltos. Grindu plyteles baltos su kokiu nezymiu pilksvu rasteliu g.gif
kaip tokia mintis?

na mintis kazkas tokio
user posted image

tik pas mane nebutu to balto tarpo tarp WC ir veidrodzio. eitu turkis is vien.
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 07, 15:46)
taigi paskutinis planas:

Aš ne apie spalvas norėjau paklaust... ax.gif . Matau patalpa nemaža, jeigu viskas pagal mastelį išdėstyta unsure.gif - o bide nestatote?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 01 07, 15:50)
Aš ne apie spalvas norėjau paklaust... ax.gif . Matau patalpa nemaža, jeigu viskas pagal mastelį išdėstyta unsure.gif - o bide nestatote?

patalpa maza doh.gif cia nepagal masteli isdestyta... 6kv.m. tik..., bet ir siaip as apie bide negalvociau, kad ir didesne tureciau, manau...
Atsakyti