Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Chill! @ 2014 01 01, 22:13)
Kokią programėlę naudojai?

homestyler
Atsakyti
Galima net ir taip is dvieju spalvu bigsmile.gif http://www.varrell.c...ting-Ideas.jpeg

O galvojant apie spalvas, tai zydras deciau kur vandens 'teritorija'
Papildyta:
Gan paprastas variantas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 01, 23:59)

O galvojant apie spalvas, tai zydras deciau kur vandens 'teritorija'
Papildyta:


as isivaizduoju taip:
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs.B_: 01 sausio 2014 - 23:25
http://belgahelga.bl...f-leveling.html

3D plyteles cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 02, 07:32)

čia ne plytelės,čia lietos grindys 4u.gif
tema SM mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *MONAMI*: 02 sausio 2014 - 10:24
QUOTE(*MONAMI* @ 2014 01 02, 11:23)
čia ne plytelės,čia lietos grindys  4u.gif
tema SM mirksiukas.gif

Aciu, paskaitysiu veliau (darbe nerodo paveiksliuku), ar cia kicas, ar orginalus dalykas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chill! @ 2013 12 31, 21:38)
O kokioj parduotuvėj radot šitas plyteles? Aš ieškau tokių žydrų. Derinsiu tik su balta, kaip buvo prieš tai įmesta nuotrauka anksčiau temutėj.

smile.gif

gal imestumet vizija kaip darysit savo vonia? grindys kokios spalvos bus? man tojaksciau imestoj foto labai graziai atrodo turkis+balta, bet maniskiui kambariui kazkaip norisi dar kazkokios spalvos inesti.. g.gif

dar viena minti galvoju, gal siena kur veidrodis bus daryti balta ir ideti juosta plyteliu kur su akmenukais g.gif WC daryti zalia, o desiniaja siena daryti balta+turkis+balta... ar is vis zalios nebekisti??? kazin gal ermitaze irgi yra dizaineris, kuris pabraizytu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif as optimiste lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 02, 13:31)
dar viena minti galvoju, gal siena kur veidrodis bus daryti balta ir ideti juosta plyteliu kur su akmenukais g.gif WC daryti zalia, o desiniaja siena daryti balta+turkis+balta... ar is vis zalios nebekisti??? kazin gal ermitaze irgi yra dizaineris, kuris pabraizytu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  as optimiste  lotuliukas.gif

Ne manes klauset, bet ir as ikisiu trigrasi blush2.gif
As dideliu zaliu plyteliu nedeciau. Nes zalia ir melyna yra dvi to paties lygio spalvos. Jos nekuria kontraso, o labiau konkuruoja. Bet galima deti smulkes zalias plyteles, apvadukus, bet kartu derinti su kitom spalvom. Dar galima pamastytia apie melsva - zalsva mozaika ir kazkur paderinti.
Kadangi ir mano vonia bus panasaus kolorito, zadu derinti arba su smeliniais atspalviais, arba su pilkais, juodais. Jusu atveju, jei dedat geltona, smeline jau gal nelabai. O nenorit ir ant grindu isvesti juosta is spalvotu plyteliu? Arba dali kazkokia 'nutesti' spalvos? Aisku, reikia ziureti, ar nebus per daug, ypac, jei bus geles. Ir ateity kokie akcentai ant sienu kabos ax.gif
Papildyta:
Pilku plyteliu grindys

user posted image

Smelines (pas ka pastelika tik)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 02, 13:59)
Ne manes klauset, bet ir as ikisiu trigrasi blush2.gif
As dideliu zaliu plyteliu nedeciau. Nes zalia ir melyna yra dvi to paties lygio spalvos. Jos nekuria kontraso, o labiau konkuruoja. Bet galima deti smulkes zalias plyteles, apvadukus, bet kartu derinti su kitom spalvom. Dar galima pamastytia apie melsva - zalsva mozaika ir kazkur paderinti.
Kadangi ir mano vonia bus panasaus kolorito, zadu derinti arba su smeliniais atspalviais, arba su pilkais, juodais. Jusu atveju, jei dedat geltona, smeline jau gal nelabai. O nenorit ir ant grindu isvesti juosta is spalvotu plyteliu? Arba dali kazkokia 'nutesti' spalvos? Aisku, reikia ziureti, ar nebus per daug, ypac, jei bus geles. Ir ateity kokie akcentai ant sienu kabos ax.gif


turejau omenyje ir Jus ax.gif biggrin.gif daugiausia reiskiates mano atveju ax.gif bet as jau verksiu... verysad.gif pasirodo, Ermitazas tu plyteliu teturi gal tik 2 dezes... nors uzvakar kalbejo kitaip... ispirko??? netikiu g.gif uzsakytos jos atkeliaus tik per 2 menesius... man ta pirma jusu ikelta foto wub.gif jokiu akcentu nebus pas mane ant sienu nei dabar nei ateity ax.gif tik veidrodis virs kriaukles, bet ir tas paprastas, be jokiu mandresniu isvedziojimu...
as masciau apie ta spalvos nutesima grindyse. jeigu tarkim wc padaryt melyna ir nuo jo daryti nutesima toki L formos link geliu prie gyvatuko (arba tu geliu nedet, o ideti tiesiog auksta melynu plyteliu ale kolona???) oi kaip man truksta fantazijos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs.B_: 02 sausio 2014 - 13:56
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 02, 11:31)
gal imestumet vizija kaip darysit savo vonia? grindys kokios spalvos bus? man tojaksciau imestoj  foto labai graziai atrodo turkis+balta, bet maniskiui kambariui kazkaip norisi dar kazkokios spalvos inesti.. g.gif 

dar viena minti galvoju, gal siena kur veidrodis bus daryti balta ir ideti juosta plyteliu kur su akmenukais g.gif WC daryti zalia, o desiniaja siena daryti balta+turkis+balta... ar is vis zalios nebekisti??? kazin gal ermitaze irgi yra dizaineris, kuris pabraizytu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  as optimiste  lotuliukas.gif


Pas mane labai nedidelė vonia - wc bus. Prie vienos sienos: kriauklė, wc, skalbiamoji. prie kitos vonia. O kitos dvi laisvos, išskyrus tai, kad gyvatukas kabės prie vienos. Tai aš tas dvi sienas, kurios liesis su vandeniu darysiu žydras, o kitas dvi baltai žadu dažyti, nes man nepatinka kai yra perkrauta tų plytelių. Man tie kambariai tokie sunkūs ir tokie per daug sterilūs atrodo. Žodžiu, ne man schmoll.gif
Ateity gal atsiras ant baltosios vienos sienos kokia nedidelė dekoracija, paveiklas ar tai kas, bet čia negreit, kol atrasiu kas patiktų smile.gif


O jums patarčiau nepridėtų per daug tų visokiausių atspalvių, nes apkrausit vonią. Bisuomet padekoruoti galėsit rankšluosčiais spalvotais, ar puodeliais kokiais burnai skalauti. smile.gif. Nebūtinos juk dekoracijos ant sienų jeigu jums nepatinka, galima lengvai sužaisti su tuo, kas ir taip neišvengiamai turės būti vonioje. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chill!: 02 sausio 2014 - 15:29
smile.gif As linkstu i rudo atspalvio vonias. Man jos graziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 02 sausio 2014 - 15:54
Mes irgi i ruda/balta zvalgemes, bet apvaziave plyteliu pardavimo vietas ir apziureje kolekcijas nusipirkom Tubadzin Gobi kolekcijos grindis pilkas, viena siena tokio pat pilkumo banguotas, o visa kita baltom lygiom... Pirkom Iris, parveze per 2 savaites, dabar prasides savaitgaliais klijavimai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SAraliai: 02 sausio 2014 - 16:04