Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(irisas @ 2013 12 30, 17:25)
o tai kur tuomet plytelės pigesnės? kuriam salone?

parduotuvej Talja
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2013 12 30, 19:39)
parduotuvej Talja

O kaina? blush2.gif

Derinsit tik su balta?
O grindys?

As siandien lb grazias metines radau, toooks saldainis, bet kaina 200 Lt, o dekoro plyteliu 500 is tos kolekcijos biggrin.gif Tai gal dar paieskosiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 gruodžio 2013 - 19:32
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 30, 20:29)
O kaina? blush2.gif

Derinsit tik su balta?
O grindys?

As siandien lb grazias metines radau, toooks saldainis, bet kaina 200 Lt, o dekoro plyteliu  500 is tos kolekcijos biggrin.gif Tai gal dar paieskosiu cool.gif

kaina 15x15 44lt, 20x20 sake butu apie 50lt. derinciau tik su baltomis. o grindis mastau daryti irgi baltas g.gif tik ar ne per "ligoniskai" atrodys tada?
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2013 12 30, 21:45)
kaina 15x15 44lt, 20x20 sake butu apie 50lt. derinciau tik su baltomis. o grindis mastau daryti irgi baltas  g.gif  tik ar ne per "ligoniskai" atrodys tada?

As ivesciau daugiau spalvu, nes grynai turkis ir grynai balta - gali buti keistoka, arba reikia labai gerai ismanyti darba, kad suskambetu graziai. Ivedus baltas, bet pvz margintas dramblio kaulo spalvos/pilkai (sviesiai) plyteles - nepraras sviesumo, bet atsiras tarsi formos.
Pvz: atrodo, kad spavu nera, bet is tiesu daug skirtingu formu daro vaizda idomu
user posted image

Aisku, priklauso nuo jusu baldu, aksesuaru, kas ten bus dar. Ir kokios jusu pasirinktos plyteles, ty ju dydziai ir formos.

Nors foto ikeliau visai be plyteliu doh.gif lotuliukas.gif Bet esme gal supratot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 30 gruodžio 2013 - 21:33
taip, as jusu minti supratau smile.gif imetu minimalu vaizda kas kaip stoves vonios kambaryje. baldai priklasuys nuo plyteliu spalvos, bet vizija turiu arba medienos imitacija arba lakines baltos... aisku jeigu prie issirinktu plyteliu netiks tai derinsiu kitka.
user posted image

va siandiena issirinkau plyteles, kaip jums toks variantas? tik reiktu sugalvoti kaip jas isdelioti. vonia 6 kv.m ar 27x60 plyteles nebutu per dideles labai?
http://www.salle-de-...vogres-dennis-2

user posted image

user posted image

tik kazkaip spalvos nelabai atitinka realybes, jos siaip ryskesnes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs.B_: 31 gruodžio 2013 - 16:44
o gal kas naudojatės Vispool voniom? Įdomu kokie atsiliepimai... Domina pastatomos akmens masės.
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2013 12 31, 15:36)


user posted image

tik kazkaip spalvos nelabai atitinka realybes, jos siaip ryskesnes.


O kokioj parduotuvėj radot šitas plyteles? Aš ieškau tokių žydrų. Derinsiu tik su balta, kaip buvo prieš tai įmesta nuotrauka anksčiau temutėj.

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2013 12 31, 17:36)
va siandiena issirinkau plyteles, kaip jums toks variantas?

Labai grazu, man tai net sirdis dziaugiasi, kad lietuviai jau po mazu nebebijo spalvu (bet graziu spalvu biggrin.gif ). Man atrodo vonia ir vaiku kambarys ta vieta, kur galima pazaist su spalvomis rolleyes.gif
O del dydzio.. vakar maciau 7 kv vonia gyvai is tokiu dideliu (bet rusvu). Tai tikrai grazu, bent jau man.

Kur radot sias plyteles? ax.gif Kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
dekui dekui 4u.gif nepatikesit, bet iki praeitos sav, kol nebuvau paskaiciusi sio forumo, buvau nusiziurejusi rudas plyteles lotuliukas.gif kaip dekorines, o pagrindo niekaip neissirinkome, balta man nesiziurejo su ruda nors tu ka.... doh.gif
tai pamacius, tas turkio plyteles su balta mane uzbure wub.gif dekui tai, kuri ikelet ta foto thumbup.gif tikiuosi igyvendinti sia ideja ax.gif

taigi, padekite isrinkti varianta, kaip sudeti plyteles.
user posted image
user posted image

1. kairiaja siena daryti (nuo virsaus) balta+turkis+balta
WC bakeli ir salia einancia kolona "apsiuti" zalia spalva. likusi siena iki duso kampo balta.
siena, kur puse duso, gyvatukas ir sk.masina daryti balta su tulpiu motyvais. galvoju gal ideti i dusa viena tulpe ir ties sienos viduriu, mazdaug kur gyvatukas ideti kelias tulpes.

2. kairiaja siena daryti (nuo virsaus) balta+turkis+balta.
WC bakeli ir salia einancia kolona "apsiuti" turkio spalva. likusi siena iki duso kampo balta. bet tame duso kampe deti zalia juosta, kaip pavyzdineje foto.
siena, kur puse duso, gyvatukas ir sk.masina daryti balta su tulpiu motyvais.

gal turit ir kitokiu minciu? man reikia skubiai apsispresti, nes ateina deti plyteliu po savaites doh.gif o kai kurias dar ir uzsakineti reiks, nes vietoje neturi...
beje, del grindiniu esu dar giliau pasimetusi... baltos manau bus per balta jau, o turkis, net nezinau...
beda ta, kad siena kur gyvatukas yra 274cm, plyteles su gelemis dedasi stacios, ju plotis 27cm, tai 4 cm lieka "ant ledo". nemanau, kad tarpeliai suvalgys tuos 4 cm... nezinau kaip geriau ir bepadaryti...

plyteles Ermitaze, kaina..hmm.. baltos 64 lt/kv.m, spalvotos 70 lt/kv.m. tulpes 80lt/vnt.
Atsakyti
Mrs.B_,
man labai sunku visada is aprasymo isivaizduoti, butu geriau schemute, ar foto, kad ir pliku sienu.
Spalvas paprasciausias variantas delioti pagal tai, kaip 'skaldosi' sienos. Gal kazkokios dalys yra issikisusios?
Kitas variantas apacia - virsus - cia jau toks papraciausias budas.
Dar vienas - kriaukles su spintele ireminimas.
Tulpes deciau tik vienoj vietoj, jei is viso deciau.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 01 01, 14:58)
Mrs.B_,
man labai sunku visada is aprasymo isivaizduoti, butu geriau schemute, ar foto, kad ir pliku sienu.

keliu schemute. atstumu tarp objektu tokiu dideliu nera kaip kad cia gavosi man...
user posted image
user posted image

juodi bruksniai prie duso, ale gyvatukas. prie WC juodai pazymeta kolona, kuri kartu su bakeliu gaunasi issikisusi.
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2014 01 01, 19:15)
keliu schemute. atstumu tarp objektu tokiu dideliu nera kaip kad cia gavosi man...
user posted image
user posted image

juodi bruksniai prie duso, ale gyvatukas. prie WC juodai pazymeta kolona, kuri kartu su bakeliu gaunasi issikisusi.

Kokią programėlę naudojai?
Atsakyti