Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Smilla @ 2013 10 19, 19:26)
Emillina, turetume tokia vonia, jauciu joje ir miegotume  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

biggrin.gif reiks pamegint pernakvot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 10 19, 17:17)
pas mus irgi tiesiog tuscia toj vietoj. klijuot kiek suprantu ji reiktu.  pas mus  80x83 g.gif vistiek toki jau pagal individualu uzsakyma tik daryt.... g.gif

Tai uz klijavima 300? g.gif
O gal desit dar aliuminio profiliukus? Mums dizainere siule, bet nelabai suprantu kam, cia nuo ju kazkoks grozis turetu buti g.gif as iki siol maniau, kad tie aliuminio profiliai veidrodzio tvirtinimui, kol plytelininkas nepasake, kad del grozio...
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 10 19, 20:55)
Tai uz klijavima 300? g.gif
O gal desit dar aliuminio profiliukus? Mums dizainere siule, bet nelabai suprantu kam, cia nuo ju kazkoks grozis turetu buti g.gif as iki siol maniau, kad tie aliuminio profiliai veidrodzio tvirtinimui, kol plytelininkas nepasake, kad del grozio...

nea, paprastai klijuosim;)
Atsakyti
QUOTE(Jurga_urte @ 2013 10 19, 17:32)
O mes ieskom vonios...tik, kaip issirinkt gera? AKmens mases, akriline, ketine, plienine? Gal kas patartu?

Na, aš motera praktiška ir taupi biggrin.gif tad pasirinkau paprastos senovinės formos špižinę vonią. Pagrinde ji man reikalinga mergaitėms maudyti, jeigu būtų didelė ir kampinė, tai vandens daug reiktų biggrin.gif Akmens masės buvo gerokai brangesnė, akrilinė man ne prie širdies, o plieninė tai skambaliukas ir pigi, nelaiko šilumos. Tad stovi paprasta graži balta špižinę vonia smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
ieškau žmonių, kurie turi patirties su juodom grindų plytelėm vonioje.
Planuojam juodai baltą (daugiau baltą) vonią ir vyras žiauriai nori juodų plytelių. Na, man irgi visai gražu, tik girdėjau, kad priežiūra jų siaubinga.
Renkamės blizgias.
Gal kas turi patirčių/nuomonių/pastebėjimų?? Viskas naudinga šiu metu.

O gal ir apie visai baltas grindų plyteles kažkas turi ką pasakyt? Nes jeigu ne juodos, tai bus baltos. Nežinau ką ir daryt, kad paskuj nebūtų nuo vilko ant meškos ir tektų vonioj prasitrint pusę dienos. doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Eridė* @ 2013 10 21, 10:39)
Sveikos merginos smile.gif
ieškau žmonių, kurie turi patirties su juodom grindų plytelėm vonioje.
Planuojam juodai baltą (daugiau baltą) vonią ir vyras žiauriai nori juodų plytelių. Na, man irgi visai gražu, tik girdėjau, kad priežiūra jų siaubinga.
Renkamės blizgias.
Gal kas turi patirčių/nuomonių/pastebėjimų?? Viskas naudinga šiu metu.

O gal ir apie visai baltas grindų plyteles kažkas turi ką pasakyt? Nes jeigu ne juodos, tai bus baltos. Nežinau ką ir daryt, kad paskuj nebūtų nuo vilko ant meškos ir tektų vonioj prasitrint pusę dienos.  doh.gif  g.gif


Turejom juodas blizgias (ir ant sienu irgi), kai bute gyvenom. Vonia buvo maza, grindys beveik visos uzdengtos kilimeliu, tai dar dar, bet ant sienu tai nepalinkeciau priesui - kiekvienas kalketas vandens lasas matydavosi doh.gif
Pirmai progai pasitaikius darem remonta ir keitem i matines kremines spalvos.
Atsakyti
QUOTE(*Eridė* @ 2013 10 21, 11:39)
Sveikos merginos smile.gif
ieškau žmonių, kurie turi patirties su juodom grindų plytelėm vonioje.
Planuojam juodai baltą (daugiau baltą) vonią ir vyras žiauriai nori juodų plytelių. Na, man irgi visai gražu, tik girdėjau, kad priežiūra jų siaubinga.
Renkamės blizgias.
Gal kas turi patirčių/nuomonių/pastebėjimų?? Viskas naudinga šiu metu.

O gal ir apie visai baltas grindų plyteles kažkas turi ką pasakyt? Nes jeigu ne juodos, tai bus baltos. Nežinau ką ir daryt, kad paskuj nebūtų nuo vilko ant meškos ir tektų vonioj prasitrint pusę dienos.  doh.gif  g.gif


Oi, tik ne juodos. Pas mus juodos, truputį pamargintos (raštas kaip marmuras koks ar pan.) ir net ne blizgios, o tokios pusiau. Tai jei dar būtų blizgios, tikriausiai kločiau kiliminę dangą... Labai sunku išplauti taip, kad gražiai atrodytų - dabar lyg apsinešusios, nes su vandeniu ar su plovikliu paprastu grindims plaunu (gal su kokia prof. priemone ir būtų gerai, nežinau). Ir prie kriauklės visi lašai nuo vandens kaip ant delno, nusiolovei rankas - prašom ir sienas pavalyt blink.gif Taip kad tikrai nesiūlyčiau juodų nei grindims, nei aplink kriauklę ar vonią.
Atsakyti
Bet tokios juodos grindims tai bus praktiška? g.gif matinės...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 21 spalio 2013 - 15:38
Sveikos,
Na pas mus grindu plyteles vonioje juodos, bet jos rastuotos is saves, blizgus su neblizgiu kazkaip derinta, ir rastai is visu pusiu atrodo kitaip, todel jokiu lasu nesimato... norejau blizgiu, tada mane ikalbejo, kad ant blizgiu viskas matysis, todel emiau tas ir esu kabai patenkinta, ir atsodo graziai, ir valyti problemu nera... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 10 18, 19:29)
Mes vis tik nesirinkome Ravak Avokado.
Pirkome plienine, bet trumoa, 1,2 m. Ir prie tos pacios sienos dar liks 50 cm ir tilps spintele su praustuvu.
Uzsisakeme viska is ketvertas.lt (aciu, kas cia paminejo, nes geros kainos ir kita dien i KNS i VLn atveze)
Tai jau vonia laukia dabar vamzdynu pakeitimo ir plyteliu, nes dabar vaizdelis tai  doh.gif
Reikia nufotkinti, bus foto PRIES ir PO  biggrin.gif


Mes irgi pirkom vonia per si puslapi ketvertas.lt. Ir ne tik vonia, labai daug jau esam pirke, kaip minejai labai gera kaina ir greitai pristato. Pirkom akmens mases, labai patenkinti esam!
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Matau, kalbat apie vonias - gal kas turit tokią vonią? Nežinau kodėl rinkomės akmens masės unsure.gif , nesam tokios turėję... Kuom jos geros/blogos?
Atsakyti
MAn visada sunku kažką išsirinkti, bet va pamačiau šias plyteles į vonią ir kažkaip labai įstrigo.Kadangi vonia mažą, noriu šviesių spalvų, gal kuri klijavote tokiais?Mąstau tą juostą dėti apačioje.
user posted image
Atsakyti