Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(smalyziuke @ 2013 12 27, 20:15)
na cia kiekvienam pagal skoni, as pavyzdziui zadu vonios kambaryje daryti raudonas itempiamas lubas, kitiems atrodo mano mintis beprotiska, kitiems originalu, bet svarbiausia gi man paciai, kad patiktu, aisku abejoniu turiu, bet... o gal pas ka nors yra gal pakomentuotu  smile.gif

Idomi ideja, su kokios spalvos plytelem derintum?
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2013 12 27, 22:55)
Idomi ideja, su kokios spalvos plytelem derintum?

Esu buvus USA visiskai raudonoj vonioj - man tada (pries 10 metu) padare tooooki ispudi, kad maniau, jog butinai ir pas mane bus viskas raudona. Idomu, kaip dabar vertinciau tokia vonia... unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Raudonos lubos
1. variantas
2. variantas3 variantas4 variantas

Pati nenorėčiau. unsure.gif
Atsakyti
kažkas ieškojot žydrų plytelių voniai, tai Ermitaže mačiau. Baltarusiškos lyg, jei gerai pamenu. g.gif Ir su raštais dar yra, su delfinais.
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 12 27, 21:03)
bet turetu buti praktiska  thumbup.gif niekas nesimatys, jokiios vandens nuosedos  4u.gif

bet ar tikrai gerai toks praktiškumas? g.gif kai visai nesimato kur reikia pavalyt? aš tai taip nenorėčiau schmoll.gif mane erzintų žinojimas, kad visur yra nuosėdų, jau geriau tegul matos, tada pavalai ten kur reikia ir psio, rami galva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2013 12 28, 12:50)
kažkas ieškojot žydrų plytelių voniai, tai Ermitaže mačiau. Baltarusiškos lyg, jei gerai pamenu.  g.gif Ir su raštais dar yra, su delfinais.

O graziai zydros, ne murzinai? ax.gif

Siandien buvau domus ikisus nosi turkio plyteliu - na ne kas, ne kas.. Ieskosim toliau unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 28, 22:00)
O graziai zydros, ne murzinai? ax.gif

Siandien buvau domus ikisus nosi turkio plyteliu - na ne kas, ne kas.. Ieskosim toliau unsure.gif


kažkaip nelabai atidžiai žiūrėjau, nes ieškojau plytelių į katilinę. biggrin.gif Bet šiaip graži spalva, akis užkliuvo už tos spalvos. delfinai gražūs (na jau kur su raštais prasideda). mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2013 12 28, 12:23)


aciukas uz nuorodas
na sienos pas mane daugiausia baltos, bet kelios plyteles yra raudonos, kitos dekoro plyteles su trupuciu raudono, juodo, pilko, na jei sugebesiu ikelsiu kitais metais foto, bet kol vonia nepastatyta ir kriaukles nera tai neskubu fotografuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 28, 23:00)
O graziai zydros, ne murzinai? ax.gif

Siandien buvau domus ikisus nosi turkio plyteliu - na ne kas, ne kas.. Ieskosim toliau unsure.gif

sveikos, as cia prisiziurejau ir uzsimaniau spalvines gamos vonioj turkis+balta. uzsimusk vadinasi.... doh.gif radau ale turkio plyteles Savanoriu 192c. matmenys 20x20 arba 15x15. baltas plyteles siulo tada rinktis 15x20 arba 20x30 .berods bet vel iskyla klausimas ar jos nepermazos? ir kaip ziuretusi tos turkio spalvos plyteles kvadratines, na nepailgos... ir ar imti blizgias ar matines?

pabraizyciau vonios schema, bet neturiu programos... turkio spalva galvoju apsiuti wc bakeli, kolona salia ir paskui nebezinau kur dar jos imaisyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2013 12 30, 14:53)
sveikos, as cia prisiziurejau ir uzsimaniau spalvines gamos vonioj turkis+balta. uzsimusk vadinasi.... doh.gif  radau ale turkio plyteles Savanoriu 192c. matmenys 20x20 arba 15x15. baltas plyteles siulo tada rinktis 15x20 arba 20x30 .berods bet vel iskyla klausimas ar jos nepermazos? ir kaip ziuretusi tos turkio spalvos plyteles kvadratines, na nepailgos... ir ar imti blizgias ar matines?

pabraizyciau vonios schema, bet neturiu programos... turkio spalva galvoju apsiuti wc bakeli, kolona salia ir paskui nebezinau kur dar jos imaisyti  g.gif

Blizgios praktiškesnės, jas lengviau valyt. O dėl plytelių išdėstymo galite kreiptis pas dizainerį, kur plyteles pirksit, 1000 plytelių gal jas matėte? Jeigu ten, tai ten tikrai yra dizaineris, kuris padarys nemokamai projektą, žinoma, tada reikia ten plyteles pirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 12 30, 17:13)
Blizgios praktiškesnės, jas lengviau valyt. O dėl plytelių išdėstymo galite kreiptis pas dizainerį, kur plyteles pirksit, 1000 plytelių gal jas matėte? Jeigu ten, tai ten tikrai yra dizaineris, kuris padarys nemokamai projektą, žinoma, tada reikia ten plyteles pirkt smile.gif

yra ir ten tos plyteles, taciau kvadratas net ant 15lt brangesnis... tai tas dizaineris nebesigauna uz dyka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs.B_ @ 2013 12 30, 16:21)
yra ir ten tos plyteles, taciau kvadratas net ant 15lt brangesnis... tai tas dizaineris nebesigauna uz dyka  biggrin.gif

o tai kur tuomet plytelės pigesnės? kuriam salone?
Atsakyti