Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Carpe diem @ 2013 12 06, 16:43)
Galėsiu parodyti galutinį rezultatą, kada jis bus ir jei bus rodytinas smile.gif

Tai aišku, kad bus thumbup.gif . Labai lauksiu smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 12 04, 23:52)
Tos plytelėa jau senokai Senukuose yra smile.gif O dabar yra naujos juodos/raudonos/baltos. Tokios su ripliuotais rutuliukais, atrodo kaip raštai iš perlų. Mes mažam tulike iš tokių klijavom, labai man patiko galutinis variantas smile.gif
user posted image
user posted image


o gal galit parodyt kaip atrodo? blush2.gif pas mus pirmam aukšte bus wc mažas, nepilnai 2kvadratai, na tik wc ir kriauklė. Mozaikos nelabai noriu... Didelės plytelės nelabai tinka tokioj mažoj erdvėj.. unsure.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 12 06, 22:46)


ačiū. 4u.gif galvojau visas išklijuotas tokiom. blush2.gif reikės pasižiūrėt šias plyteles dar kaip realiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 12 04, 21:09)
padeliojo kelis variantus, nu bet nelimpa... doh.gif
user posted image


Mums ir is situ plyteliu deliojo vonia, bet man nepatiko, tai lauksiu pavasario, gal atsiras nauju smile.gif man dar patiko sios plyteles bet neturi pakankamai ju rolleyes.gif

Pas mus apacioj wc sitom isklijuota sienos plytelem jos turi tokias dar horizontalias juostas vos matosi, ir grindys beveik tokios pacios...vaizdas man labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella Maris @ 2013 12 07, 21:32)
Mums ir is situ plyteliu deliojo vonia, bet man nepatiko, tai lauksiu pavasario, gal atsiras nauju smile.gif man dar patiko sios plyteles bet neturi pakankamai ju  rolleyes.gif

Pas mus apacioj wc sitom isklijuota sienos plytelem jos turi tokias dar horizontalias juostas vos matosi, ir grindys beveik tokios pacios...vaizdas man labai grazus  thumbup.gif

mes dabar issirinkom is uzsakomuju, tai delioja dabar is siu musu vonia http://www.paradyz.c...we/vivian-purio
Atsakyti
As taip pat dvejojau tarp dabar pasirinktu plyteliu ir tu kaip su perliukais plyteliu is senuku, nes man norisi vonioje raudonos, pilkos, juodos, baltos spalvos. Projekteli pasidariau pati, nes niekaip nesulaukiau is dizaineres doh.gif viena siena jau iki puses isklijavo, kol kas atrodo labaiiiiiii graziai
Galeciau ikelti foto, bet nesuprantu kaip jas ikelti, kur prikabinti g.gif
Papildyta:
klausimukas, o kokias dedate duris vonioje? Esu nusiziurejusi laminuotas lenkiskas, kazin kaip jos?
Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2013 12 09, 19:05)

Galeciau ikelti foto, bet nesuprantu kaip jas ikelti, kur prikabinti g.gif



reikia dėt per kitus puslapius, kur talpinat nuotraukas . mirksiukas.gif



Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2013 12 09, 20:05)

Galeciau ikelti foto, bet nesuprantu kaip jas ikelti, kur prikabinti g.gif
[

pabandykit per www.part.lt
Atsakyti
Sveiki smile.gif

Kadangi matau, kad tema yra apie vonią ir viskas kas su ja susiję, tai nutariau pasiklausti jau patyrusių "vonininkių" dėl vonios santechnikos smile.gif

Kur pirkote santechnika voniai?
Kur pavyko gauti geriausias kainas? 4u.gif
Gal netyčia buvote pas kaimynus Lenkus ir turite atsiliepimų apie Lenkiškus gamintojus?

Nenorime dėti prastos santechnikos, tačiau iš gandų girdėjau kad Lenkiškų yra neblogų santechnikos gamintojų.

Atsakyti
QUOTE(fatimoosia @ 2013 12 09, 22:38)
Sveiki smile.gif

Kadangi matau, kad tema yra apie vonią ir viskas kas su ja susiję, tai nutariau pasiklausti jau patyrusių "vonininkių" dėl vonios santechnikos smile.gif

Kur pirkote santechnika voniai?
Kur pavyko gauti geriausias kainas?  4u.gif
Gal netyčia buvote pas kaimynus Lenkus ir turite atsiliepimų apie Lenkiškus gamintojus?

Nenorime dėti prastos santechnikos, tačiau iš gandų girdėjau kad Lenkiškų yra neblogų santechnikos gamintojų.

Mes pirkome is ketvertas.lt, pristate i namus, kokybe nesiskundziame - maisytuvai vokiski, kaina gera thumbup.gif Aptarnavimas irgi operatyvus.
Atsakyti
QUOTE(fatimoosia @ 2013 12 09, 21:38)
Sveiki smile.gif

Kadangi matau, kad tema yra apie vonią ir viskas kas su ja susiję, tai nutariau pasiklausti jau patyrusių "vonininkių" dėl vonios santechnikos smile.gif

Kur pirkote santechnika voniai?
Kur pavyko gauti geriausias kainas?  4u.gif
Gal netyčia buvote pas kaimynus Lenkus ir turite atsiliepimų apie Lenkiškus gamintojus?

Nenorime dėti prastos santechnikos, tačiau iš gandų girdėjau kad Lenkiškų yra neblogų santechnikos gamintojų.

Mes uzsakinejom is voniaplius.lt. Darem taip murestoj nusiuziurejom mus dominancia santecnika , nusirasem prekiu kodus ir ivedus i googla ismeta kur pigiausia, tai vien vonios kaina mazesne ant 300 lt buvo thumbup.gif
Atsakyti