Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 02, 17:47)
As irgi zadu rinktis turki. Arba zydra.. bet labiau i turkio, manau.. Gal labiau zadejau, kol neperskaiciau apacioj esancio posto.
O kaip jums sekasi?

O tokia zydra man atrodo.. kaip saldainiukas biggrin.gif Bet voniai tinka rolleyes.gif

user posted image
O taip, Lietuviu nacionaline spalva pilka ir ruda. Bijo cia spalvu zmones kaip maro. Kita vertus - neturi dar ir supratimo apie jas. Todel lengviausias variantas daryti be spalvu  ir sakyti - oj, as uz naturaluma, man spalvos tai neskoninga.. Melavimas sau  irnesakyk.gif

Bet mane taip nuliudino jusu postas, nes as dar neiskojau, bet jau ka ka, o del vonios tikrai buvau apsisprendus..



100% jums pritariu, nes pati ieskausi butent tokios spalvos plyteliu. Esu maciusi tik mozaika 1000 plyteliu. O paprastu - ne su ziburiu sad.gif Todel dabar emiau svarstyti daryti absoliuciai balta ir zaisti turkio spalvos interjero detalems: kilimeliais, aksesuarais, vazonais ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 02, 17:47)
As irgi zadu rinktis turki. Arba zydra.. bet labiau i turkio, manau.. Gal labiau zadejau, kol neperskaiciau apacioj esancio posto.
O kaip jums sekasi?

Pas mane grindų plytelės tokios:
user posted image
user posted image
Sienų iki maždaug 120 cm aukščio tokios (baltos, lygios, neblizgios):
user posted image
Užbaigiamos juodu karniziuku 2 cm storio.
Bandžiau dažyti sienas turkio spalva - man nesižiūrėjo iš to mažo plotelio padažyto, nors labai norėjau g.gif gal erdvės per mažai (8 m2) ar kas, bet pasirinkau dažyti sienas šalta pilka spalva, ji labiausiai derėjo prie grindinių plytelių, suabejojau dėl baltos, kad nebūtų labai sterilu biggrin.gif taikau į lengvą vintažą, tai ta pilka man tinka, o ten ir ne plytelės, o dažai ir tai stipriai keičia bendrą vaizdą. Pritariu išsakytai minčiai, kad daugumai patinkančios pilkos ir rusvos plytelės tikrai pabodę, bet žinot - jei kažkam gerai, man tuo labiau gerai smile.gif
O turkio (tiksliau anties kiaušinio) spalvą pasirinkau daryti miegamajame ax.gif

Įvairių spalvų plytelių tikrai yra toje Domus galerijoje nurodytoje parduotuvėje, galite pasidairyti iš Vives ir Bayker, jos kiek pigesnės, bet spalvų tikrai visokių yra, jei norisi būtent plytelių visur.
O Senukuose vienas ale turkio spalvos irgi mačiau
plyteles
Papildyta:
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 02, 21:07)
Tikrai yra visokiausiu spalvu ir formu/dydziu plyteliu Domus galerijoje iejus kaireje paciame gale, nepamenu pavadinimo parduotuves. Tiesiog lygios plyteles, bet spalvu palete labai plati.

drinks_cheers.gif UAB Eldoris ten, tik pati parduotuvė kažkaip kitaip vadinasi, super parduotuvė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 03 gruodžio 2013 - 09:35
Man tai noretusi, kad ir formos bei ismatavimu tokiu, kaip pateiktame pvz. butu, ne standartines mazytes. Reiketu paziureti senukuose tas, kurias jus nurodet, kaip gyvai atrodo.

O Domus galerijoje bent jau mes tai buvom, ten graziu ir plyteliu, ir voniu yra, bet kainos kosmines. Aisku, nereiketu ju labai daug, nes butu tik akcentas, bet vis viena.

Va, radau kazka panasaus pas juos.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 03 gruodžio 2013 - 09:39
QUOTE(vinniepooh @ 2013 11 28, 15:37)
1 Ar labai daug laimėsite pasidarę tokią vonios apdailą su vieta pasidėjimui?
2 Nesimato, kur įėjimas į patalpą. Aš išnaudočiau ir erdvę virš/šalia skalbimo mašinos. Ten puikiausiai galite įsirengti ūkinę spintą ar spintelę. Koks lubų aukštis? Galite daryti daugiau pakabinamų spintelių, gal net palubėje rečiau naudojamies daiktams (teko būti tokiame vonios kambaryje, kur erdvė išnaudota nuo iki).
3. Ten, kur gali būti tiesioginis kontaktas su vandeniu, naudokite tik labai atsparią drėgmei plokštę. O kitiems baldams tiktų ir paprastesnė impregnuota.


Sveiki, ačiū, kad atsiliepėte:)
1. kadangi uždengti vonią vis tiek norėsiu, manau, panaudoti ją funkcionaliai yra geriau, negu tuščia erdvę palikti. Taip, teks priemones derinti, kad tilptų, tačiau elementariai skudurus, pirštines ir pan. galėsiu susidėti
2. įėjimas yra iš to kampo, iš kurio piešta, tik jis neįsitrižai, o tiesiai, kad kairėje lieka klozetas ir pan. lūbų aukščio dabar nepasakysiu, bet butas blokiniame name. šiek tiek prisibijau, dar ir virš skalbimo mašinos kažką kabinti, nes tuomet kambarys bus visai užgrūstas, nes priešais skalbimo mašinos sieną, bus spintelė iki lubų, norisi šiek tiek erdvės kvėpuoti:)
3. o yra kažkokios specialios plokštės, turi kažkokį spec. pavadinimą?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2013 12 03, 18:34)
Sveiki, ačiū, kad atsiliepėte:)
1. kadangi uždengti vonią vis tiek norėsiu, manau, panaudoti ją funkcionaliai yra geriau, negu tuščia erdvę palikti. Taip, teks priemones derinti, kad tilptų, tačiau elementariai skudurus, pirštines ir pan. galėsiu susidėti
2. įėjimas yra iš to kampo, iš kurio piešta, tik jis neįsitrižai, o tiesiai, kad kairėje lieka klozetas ir pan. lūbų aukščio dabar nepasakysiu, bet butas blokiniame name. šiek tiek prisibijau, dar ir virš skalbimo mašinos kažką kabinti, nes tuomet kambarys bus visai užgrūstas, nes priešais skalbimo mašinos sieną, bus spintelė iki lubų, norisi šiek tiek erdvės kvėpuoti:)
3. o yra kažkokios specialios plokštės, turi kažkokį spec. pavadinimą?

4u.gif

Labai smagi yra spintelė virš skalbimo mašinos, ji nėra gili, todėl neatrodys griozdiškai
http://www.ikea.com/...ducts/00206096/
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 12 02, 20:14)
Na as ne apie tuos uzgyventus sveitimus, o po visu darbu biggrin.gif pas mus unitazus kai state kazkuo irgi apdirbo, tokiais smulkiais juodais taskiukais, nezinau kuo valyti, gramdytis irgi nesileidzia... blogiausia situacija su sviesiu plyteliu grindim doh.gif gal ten plytelininkas su kokiu silikonu pagleizojo g.gif

pas mus irgi visokiu kliauzu pilna, na bet manau nei vienu namu nera be to:) iskentesim kaip nors, neissivalysim, tada susigyvensim wink.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 12 03, 19:58)
Labai smagi yra spintelė virš skalbimo mašinos, ji nėra gili, todėl neatrodys griozdiškai
http://www.ikea.com/...ducts/00206096/



įdomus variantas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella Maris @ 2013 12 01, 12:26)
ok, luktersiu  ax.gif

padeliojo kelis variantus, nu bet nelimpa... doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 12 04, 21:09)
padeliojo kelis variantus, nu bet nelimpa... doh.gif
user posted image

Tos plytelėa jau senokai Senukuose yra smile.gif O dabar yra naujos juodos/raudonos/baltos. Tokios su ripliuotais rutuliukais, atrodo kaip raštai iš perlų. Mes mažam tulike iš tokių klijavom, labai man patiko galutinis variantas smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irisas: 04 gruodžio 2013 - 23:56
Laba diena 4u.gif prisijungsiu ir aš prie vonios (ir visų kitų kambarių ir kambarėlių) planuotojų. Pakolkas tik apmąstymai ir paieškos, nes mūsų namas senas ir per žiemą susiradę projektuotoją perplanuosim ir pavasarį presides griovimai ir įrenginėjimai thumbup.gif
QUOTE(virsukalne @ 2013 11 14, 14:59)
Man asmeniskai vonia ne itin patinka aplamai smile.gif uz dusa as smile.gif

su vyru diskutuojam- ko mums reikia g.gif
kad reikia vonios- manau, kad tikrai reikia...pakolkas vaikai nedideli ir gulėjimai, pasipliuškenimai vonioje vyksta kasvakar rolleyes.gif pati, nedažnai, bet irgi mėgstu pamirkt muilo burbuluose biggrin.gif pakolkas gyvenam bute tai yra vonia su Brastos slankiojamomis durimis, ta prasme iš abiejų vonios galų sienos ir tarp jų sumontuotos slankiojančios durys thumbup.gif labai geras dalykas- užsidarai ir neprisitaško....
Namas dviejų aukštų, vyras siūlo pirmame aukšte daryti dušo kabina ir wc kartu, antrame aukšte vonią ir wc kartu g.gif atskirai wc nedarysim, nes nebus tiek vietos g.gif
man kyla klausimas ar tos dušo kabinos reikia išvis g.gif o ir tą kabina vyras siūlo daryti atvirą be durų tik su nuolydžiu grindyse g.gif kažkada esu gyvenusi kambaryje su tokia dušo kabina, tai visa vonia paplūsdavo vandeniu besimaudant g.gif
tai dabar apmąstymuose, kaip padaryti geriau g.gif
gal ką patarsit g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 06 gruodžio 2013 - 13:23
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2013 12 06, 14:20)
su vyru diskutuojam- ko mums reikia g.gif
Namas dviejų aukštų, vyras siūlo pirmame aukšte daryti dušo kabina ir wc kartu, antrame aukšte vonią ir wc kartu g.gif atskirai wc nedarysim, nes nebus tiek vietos g.gif
man kyla klausimas ar tos dušo kabinos reikia išvis g.gif

Dažniausia taip ir daroma mirksiukas.gif .
Kad reikia dušo kabinos papildomai, tai tikrai. Net nesvarbu, kiek asmenų šeimoje, vistiek prireikia tos dušo kabinos, kad ir svečiams atvykus. Negi dabar makaluosis jie pas Jūs antram aukšte vonioje g.gif . Pas mus dvi vonios. Vienoje - dušo kabina, klozetas, bide, kitoj bus dušo kabina, vonia, klozetas, bide. Net nekilo minties pasilikti tik vieną prausimosi tašką - kam tos eilės vakare ar ryte? rolleyes.gif
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2013 12 06, 14:20)
o ir tą kabina vyras siūlo daryti atvirą be durų tik su nuolydžiu grindyse g.gif kažkada esu gyvenusi kambaryje su tokia dušo kabina, tai visa vonia paplūsdavo vandeniu besimaudant g.gif

Be durų? g.gif ... Be durų tai jau labai turėtų prisitaškyt... Pas mus dabar vaikų vonioje dušo kabina su durim, tačiau be padėko - tiesiai ant plytelių su nuolydžiu. Viskas būtų gerai, tik kad tos plytelės - mozaika doh.gif . Tai daug tarpelių gaunasi, prabėga tas vanduo pro apačią. Bet kai pripratom, išmokom mažesne srove vandenį leisti (irgi gerai - taupu bigsmile.gif ), nebaisiai visai irnesakyk.gif. Aišku, svečius tokiu atveju šiek tiek instruktuot reikėtų hihihi.gif. Dabar dėsim tokią pačią dušo kabiną pas save vonioje, tik pagrindas yra ne mozaika, o stambesnės plytelės. Galvoju, gal mažiau tas vanduo prabėgs pro apačią, nes natūraliai tarpelių mažiau. Man visai patinka tokios dušo kabinos valymo prasme - jokių iškilimų, užkaborių nėra. Dar jų gėris tas, kad durys susilenkia į vidų, erdvu patalpoj thumbup.gif .
Tokia pas mus: http://www.svedbergs.../stor/62178.jpg .
Yra galimybė prie jos derinti tokį grindų kantelį: http://www.svedbergs.../stor/32974.jpg , bet pabijojau jį klijuot, nes dabar, kai vanduo išbėga, sustumiam jį atgal su gumine rankenėle (langams valyti skirta) ir viskas o.k., o jeigu vanduo persipiltų per tokį kantelį, atgal jo jau nebesustumsi doh.gif , reikės šluostinėtis su škurliais visokiais...

Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2013 12 03, 10:31)
Pas mane grindų plytelės tokios:
Užbaigiamos juodu karniziuku 2 cm storio.
Bandžiau dažyti sienas turkio spalva - man nesižiūrėjo iš to mažo plotelio padažyto, nors labai norėjau  g.gif gal erdvės per mažai (8 m2) ar kas, bet pasirinkau dažyti sienas šalta pilka spalva, ji labiausiai derėjo prie grindinių plytelių

Man labai gražios Jūsų pasirinktos plytelės wub.gif . Smalsu būtų pamatyti rezultatą ax.gif . O pilka spalva man dabar išvis ant bangos hihihi.gif. Namanau, kad populiariausia yra pilka ar ruda spalvos (dėl rudos gal kiek abejočiau). Populiariausia yra BEIGE lotuliukas.gif . Ją vejasi balta su visokiais atspalviais mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 12 06, 14:19)
Man labai gražios Jūsų pasirinktos plytelės  wub.gif . Smalsu būtų pamatyti rezultatą  ax.gif . O pilka spalva man dabar išvis ant bangos hihihi.gif. Namanau, kad populiariausia yra pilka ar ruda spalvos (dėl rudos gal kiek abejočiau). Populiariausia yra BEIGE  lotuliukas.gif . Ją vejasi balta su visokiais atspalviais  mirksiukas.gif .

Man irgi gražios wub.gif biggrin.gif kai pamačiau, tai net vyras sakė, kad šitas imam ir kur nors pritaikom, tai joms vieta vonioj teko (čia aš apie margas).
Galėsiu parodyti galutinį rezultatą, kada jis bus ir jei bus rodytinas smile.gif
Atsakyti