Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(*Emilina* @ 2013 12 01, 09:31)
jau atsiunte, bet parodysiu galutini varianta kai jau mums viskas tiks ir patik wink.gif


ok, luktersiu ax.gif
Atsakyti
Emilina, grazus dusas 4u.gif juoda balta ir pas mus 2a. Turejo buti, bet niekaip man tos plyteles neprilipo, galiausiai pasikeiciau, i kitas, smelines margas + rudas medzio imitacijos... kai pradejo jas klijuoti, tai pamaniau, kad cia mano klaida, atrodys be rysio, bet kai susiklijavo viskas, susidejo prietaisai, ir kai pradejau jas valyti, tai isimylejau jas biggrin.gif labai paprasta valyti, nereikia "chachalinti" kiekvieno antspauduko biggrin.gif kaip pirmam aukste... ten grindu vis dar neatsveiciu doh.gif atrodo isvalai, su valikliu kempine po atskira plytele, ir kaip jos numozotos taip numozotos doh.gif
Kaip jums sekasi savo naujus vonios kambarius issveisti?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 12 01, 17:21)

Kaip jums sekasi savo naujus vonios kambarius issveisti?

AS pati kazin ar buciau rinkusis baltas blizgias plyteles, mums jas paliko buto seimininkai, kai pirkome, tik reikejo issiklijuoti. Dabar, kai jau naudojames vonia, tai esu kol kas patenkinta, netgi labai. Po duso prabraukiu slapiausias vietas su sausintuvu (tokiu, kaip langus valo) ir viskas. Aisku, mazai dar naudojame.
Labiausiai bijau pelesio doh.gif Istatem ventiliatoriu, ir siaip, vonios durys dazniausiai atviros pas mus, tai tikiuosi, kad tas brudas labai nepuls ir neisdarkys vaizdo g.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 12 01, 17:21)

Kaip jums sekasi savo naujus vonios kambarius issveisti?

kad tik menesi kaip gyvenam name, dar nebuvo baisiu sveitimu, bet manau su sitom plytelem bedu nelabai ir bus. o antram dar neisklijuota doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 11 13, 13:20)
Gal kuri darėtės ar gyvai matėt turkio spalvos sienas vonioje, labai noriu, tik nepasiryžtu  doh.gif

As irgi zadu rinktis turki. Arba zydra.. bet labiau i turkio, manau.. Gal labiau zadejau, kol neperskaiciau apacioj esancio posto.
O kaip jums sekasi?

O tokia zydra man atrodo.. kaip saldainiukas biggrin.gif Bet voniai tinka rolleyes.gif

user posted image


QUOTE(Pūkis @ 2013 11 13, 16:18)
As labai norejau vienos sienos turkio spalvos  wub.gif , bet nieko panasaus neradau parduotuvese, aisku ieskojom ne dazu, o plyteliu, bet taip ir neradau ka nors panasaus  doh.gif , praktiskai dominuoja vien tik ruda spalva, skiriasi tik jos atspalviai  doh.gif , o del uzsakomu is katalogu, tai taip pat norimo atspalvio as neradau  doh.gif . Paklausus vienoj parduotuvej, tai net pardaveja pasake, kad ruda - nacionaline lietuviu spalva vonioje  doh.gif  unsure.gif 
Sekmes jums, man labai grazi si spalva vonioje  wub.gif

O taip, Lietuviu nacionaline spalva pilka ir ruda. Bijo cia spalvu zmones kaip maro. Kita vertus - neturi dar ir supratimo apie jas. Todel lengviausias variantas daryti be spalvu ir sakyti - oj, as uz naturaluma, man spalvos tai neskoninga.. Melavimas sau irnesakyk.gif

Bet mane taip nuliudino jusu postas, nes as dar neiskojau, bet jau ka ka, o del vonios tikrai buvau apsisprendus..
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 12 01, 20:51)
kad tik menesi kaip gyvenam name, dar nebuvo baisiu sveitimu, bet manau su sitom plytelem bedu nelabai ir bus.  o antram dar neisklijuota doh.gif

Na as ne apie tuos uzgyventus sveitimus, o po visu darbu biggrin.gif pas mus unitazus kai state kazkuo irgi apdirbo, tokiais smulkiais juodais taskiukais, nezinau kuo valyti, gramdytis irgi nesileidzia... blogiausia situacija su sviesiu plyteliu grindim doh.gif gal ten plytelininkas su kokiu silikonu pagleizojo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 02, 17:47)
As irgi zadu rinktis turki. Arba zydra.. bet labiau i turkio, manau.. Gal labiau zadejau, kol neperskaiciau apacioj esancio posto.
O kaip jums sekasi?

O tokia zydra man atrodo.. kaip saldainiukas biggrin.gif Bet voniai tinka rolleyes.gif

O taip, Lietuviu nacionaline spalva pilka ir ruda. Bijo cia spalvu zmones kaip maro. Kita vertus - neturi dar ir supratimo apie jas. Todel lengviausias variantas daryti be spalvu  ir sakyti - oj, as uz naturaluma, man spalvos tai neskoninga.. Melavimas sau  irnesakyk.gif

Bet mane taip nuliudino jusu postas, nes as dar neiskojau, bet jau ka ka, o del vonios tikrai buvau apsisprendus..

Visiškai sutinku dėl rudų atspalvių, plytelės praktiškai vien rudos, tik daugybė daugybė įvairiausių atspalvių doh.gif Turkio spalva labai labai graži ir vonioj labai tinka, bet kad... nu nėra pas mus biggrin.gif Užtai rinkausi intensyviai mėlyną spalvą voniai biggrin.gif Nu negaliu pakęst visų tų rudų biggrin.gif Mažas tualetas balta + juoda+ raudona thumbup.gif Tik jau juodos grindys doh.gif Gerai, kad tik porą kvadratų biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(irisas @ 2013 12 02, 20:57)
Visiškai sutinku dėl rudų atspalvių, plytelės praktiškai vien rudos, tik daugybė daugybė įvairiausių atspalvių  doh.gif Turkio spalva labai labai graži ir vonioj labai tinka, bet kad... nu nėra pas mus  biggrin.gif Užtai rinkausi intensyviai mėlyną spalvą voniai  biggrin.gif Nu negaliu pakęst visų tų rudų  biggrin.gif Mažas tualetas balta + juoda+ raudona  thumbup.gif Tik jau juodos grindys  doh.gif Gerai, kad tik porą kvadratų  biggrin.gif

O atsiusti neina is uzsienio, na uzsakyti pardej?

O ka gero turi Eurotopas? Vilniuj ju nebeliko, bet pazistu savinininka, tai gal atveztu.. surenkam urmu uzsakyma ir tegu veza mums turkio plyteles lotuliukas.gif
Atsakyti
sveiki,
gal kas klijavote sitokiomis plytelemis, kokie atsiliepimai butu?

http://www.senukai.l...tel-luna_4.html

http://www.senukai.l...51012780_4.html

http://www.senukai.l...51012782_4.html
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 02, 21:06)
O atsiusti neina is uzsienio, na uzsakyti pardej?

O ka gero turi Eurotopas? Vilniuj ju nebeliko, bet pazistu savinininka, tai gal atveztu.. surenkam urmu uzsakyma ir tegu veza mums turkio plyteles lotuliukas.gif

Tikrai yra visokiausiu spalvu ir formu/dydziu plyteliu Domus galerijoje iejus kaireje paciame gale, nepamenu pavadinimo parduotuves. Tiesiog lygios plyteles, bet spalvu palete labai plati. Taip pat Aparici gali tureti. Jie nemazai turi plyteliu, kur galima rinktis spalva. Tik kaina jau aisku ne 50lt/kv.m. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2013 12 02, 22:07)
Tikrai yra visokiausiu spalvu ir formu/dydziu plyteliu Domus galerijoje iejus kaireje paciame gale, nepamenu pavadinimo parduotuves. Tiesiog lygios plyteles, bet spalvu palete labai plati. Taip pat Aparici gali tureti. Jie nemazai turi plyteliu, kur galima rinktis spalva. Tik kaina jau aisku ne 50lt/kv.m. 4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2013 12 02, 20:06)
O atsiusti neina is uzsienio, na uzsakyti pardej?

O ka gero turi Eurotopas? Vilniuj ju nebeliko, bet pazistu savinininka, tai gal atveztu.. surenkam urmu uzsakyma ir tegu veza mums turkio plyteles lotuliukas.gif

Na užsakyti gal ir galima, bet kaina labai svarbi mums buvo, nes užsakomosios bent dvigubai brangesnės būtų, o reikėjo jų daug
Atsakyti