Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(slyva @ 2013 11 24, 17:30)
Dabar kai susidejo visi prietaisai ir man atrodo praustuviukas galejo buti didesnis,

O kokie jo išmatavimai?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2013 11 28, 14:24)
O kokie jo išmatavimai?

28x40 gal g.gif
Butu tilpes turbut ir didesnis 38x45
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2013 11 25, 21:23)
atsiprašau už neišmanymą, bet Ravak akrilines vonias reikia spec. priemonėmis valyti?
Papildyta:
norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, gal turėtumėte ir patarimų. mano vonios kambarys mažas, spintelėms vietų ir susidėti daiktams nelabai yra. pagrindinė vieta būtų virš pakabinamo tualeto, erdvė ir aplink vonią (po kriauklę ten beveik nebus vietos ką sudėti). nekreipkite dėmesio į kreivą spintelės liniją, čia pati jau koregavau biggrin.gif
kaip manote ar toks sprendimas geriausias?

aišku po vonia matyt reikia palikti tarpą kojoms, kad būtų patogiau prieiti prie krano. taip pat nesimato, kad yra skalbimo mašina palei sieną iš kurios pieštą.

o iš kokios medžiagos geriausia būtų gaminti vonios baldus?



1 Ar labai daug laimėsite pasidarę tokią vonios apdailą su vieta pasidėjimui?
2 Nesimato, kur įėjimas į patalpą. Aš išnaudočiau ir erdvę virš/šalia skalbimo mašinos. Ten puikiausiai galite įsirengti ūkinę spintą ar spintelę. Koks lubų aukštis? Galite daryti daugiau pakabinamų spintelių, gal net palubėje rečiau naudojamies daiktams (teko būti tokiame vonios kambaryje, kur erdvė išnaudota nuo iki).
3. Ten, kur gali būti tiesioginis kontaktas su vandeniu, naudokite tik labai atsparią drėgmei plokštę. O kitiems baldams tiktų ir paprastesnė impregnuota.
Atsakyti
Pagaliau pabaige vonia...liko lubos ir spinteles sukabinti. Pasirodau biggrin.gif
Kaip buvo:
user posted image
Dabar:
user posted image

Atsakyti
Ikeliu savo mazosio vonios kambario foto mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:
QUOTE(Smilla @ 2013 11 28, 21:53)
Pagaliau pabaige vonia...liko lubos ir spinteles sukabinti. Pasirodau  biggrin.gif


grazios plyteles. mes antram aukste irgi ryskesni varianta rinkomes thumbup.gif
Atsakyti
Emilina, labai grazu 4u.gif o duso siena is plyteliu? ar mozaikos?
Dar del grindu? juos juodos? labai matosi ant ju dulkes ir lasai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella Maris @ 2013 11 30, 16:05)
Emilina, labai grazu 4u.gif o duso siena is plyteliu? ar mozaikos?
Dar del grindu? juos juodos? labai matosi ant ju dulkes ir lasai? rolleyes.gif

aciu 4u.gif duso sonines sienos is plyteliu, o grindys is akmens mozaikos, siena is "alia" mozaikos, bet tai yra paprastos plyteles.
grindys kaip ir tos juostos yra tamsiai rudos spalvos, jei maudomes ir suslapinam grindis, tai joms isdziusvus nelieka zymiu (sildomos grindys), o jei jau kazkokie darbai vyksta ten ir murzini lasai ar kleckai paliekami tada jo matosi. Bet darbai vyksta ne pastoviai, todel man gerai ir taip mirksiukas.gif
Truksta dar veidrodzio, kuri jau turim, bet pagamino brokuota, laukiam naujo. dar reik lentyneliu duse priemonems susidet, poros sviestuvu ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 11 30, 15:47)
aciu 4u.gif  duso sonines sienos is plyteliu, o grindys is akmens mozaikos, siena is "alia" mozaikos, bet tai yra paprastos plyteles.
grindys kaip ir tos juostos yra tamsiai rudos spalvos, jei maudomes ir suslapinam grindis, tai joms isdziusvus nelieka zymiu (sildomos grindys), o jei jau kazkokie darbai vyksta ten ir murzini lasai ar kleckai paliekami tada jo matosi. Bet darbai vyksta ne pastoviai, todel man gerai ir taip mirksiukas.gif
Truksta dar veidrodzio, kuri jau turim, bet pagamino brokuota, laukiam naujo. dar reik lentyneliu duse priemonems susidet, poros sviestuvu ir viskas.


Saunuoliai thumbup.gif as tai vis neissirenku plyteliu doh.gif pirmam aukste wc kambariukas visas juodas, o vonios kamabry noriu derint juoda+balta+raudona ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella Maris @ 2013 11 30, 18:27)
Saunuoliai thumbup.gif  as tai vis neissirenku plyteliu  doh.gif pirmam aukste wc kambariukas visas juodas, o vonios kamabry noriu derint juoda+balta+raudona  ax.gif

mes antram aukste issirinkom juoda balta raudona, kaip tik laukiam dizaineres pabraizymu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 11 28, 21:53)
Pagaliau pabaige vonia...liko lubos ir spinteles sukabinti. Pasirodau  biggrin.gif
Kaip buvo:
user posted image
Dabar:
user posted image

super ,labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 11 30, 19:01)
mes antram aukste issirinkom juoda balta raudona, kaip tik laukiam dizaineres pabraizymu wink.gif


Kai turesi pabraizymus, pasidalink 4u.gif Man antsiunte viena pabraizyma, bet man nepatinka, tai kai turiu laiko, pati bandau fantazuot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella Maris @ 2013 11 30, 20:47)
Kai turesi pabraizymus, pasidalink 4u.gif Man antsiunte viena pabraizyma, bet man nepatinka, tai kai turiu laiko, pati bandau fantazuot  biggrin.gif

jau atsiunte, bet parodysiu galutini varianta kai jau mums viskas tiks ir patik wink.gif
Atsakyti