Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(virsukalne @ 2013 11 14, 15:59)
Man asmeniskai vonia ne itin patinka aplamai smile.gif uz dusa as smile.gif bet vandens jame isleidziu tai turbut gerokai daugiau nei toje "dviguleje" reiketu biggrin.gif

Man tai būtinai reikia vonios rolleyes.gif . Nors jau seniai joje besilepinau, bet vistiek be jos - neįsivaizduoju schmoll.gif , ypatingai name mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2013 11 06, 21:07)
4u.gif
Si ir yra kampuota  ax.gif
Mes dejom su apdailos plokste, kazkodel visose reklamose su plytelem apdirbta. O kokia jos prieziura, su kuo valote, nes kazkaip aktualu, nes anksciau tai paprasta turejom, sakiau, dabar reiks begt pirkt spec. priemones kokios, nes maciau turi Ravakas  ax.gif, gal zinot ar ji pasiteisina ar galima su paprastais valikliais valyti, kur pilni prekybos centrai



Tik dabar pamaciau, kad manes klauset... blush2.gif

Valau su Eres firmos skirta priemone akrilinei voniai su paprasta kempinele. Valos puikiai.

user posted image
Atsakyti
is ko gaminote spintele po praustuvu? praustuvas bus pastatytas ant stalvirsio, tik nzn is kokios medziagos ta stalvirsi gaminti, baldininkai siulo virtuvini stalvirsi deti. as pati noreciau deti is mdf. unsure.gif
Atsakyti
Stai jau ir as si ta galiu parodyti.
user posted image

Tik beda, kad sviesus glaistas vietom jau nebegrazus doh.gif ejo santechnikai darbuotis, tai kad ir buvo uzdengta, ne visur padejo. Kaip galima truputi atsviezinti?
Ir kuo nuvalyti plyteles nuo dazu? Kai daze siena irgi truputi apsitaske, tai paprastai nenusivalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 11 24, 14:17)
Stai jau ir as si ta galiu parodyti.


Tik beda, kad sviesus glaistas vietom jau nebegrazus doh.gif ejo santechnikai darbuotis, tai kad ir buvo uzdengta, ne visur padejo. Kaip galima truputi atsviezinti?
Ir kuo nuvalyti plyteles nuo dazu? Kai daze siena irgi truputi apsitaske, tai paprastai nenusivalo g.gif

Man visai grazu, sviesu. As buciau dejusi didesne plautuve, patogiau, nes vietos galbut visai pakaktu ir deciau su spintele gal po ja ax.gif Nors jeigu yra ir taip kur laikyti visokioms priemonem, tai gal ir nereikia biggrin.gif
Kokios lubos - dazytos, ar kas nors kita?

DAzus bandykit astriu peiliuku paskusti atsargiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 11 24, 18:13)
Man visai grazu, sviesu. As buciau dejusi didesne plautuve, patogiau, nes vietos galbut visai pakaktu ir deciau su spintele gal po ja  ax.gif Nors jeigu yra ir taip kur laikyti visokioms priemonem, tai gal ir nereikia  biggrin.gif
Kokios lubos - dazytos, ar kas nors kita?

DAzus bandykit astriu peiliuku paskusti atsargiai  g.gif

Dabar kai susidejo visi prietaisai ir man atrodo praustuviukas galejo buti didesnis, o spintele gal su laiku atsiras, tik dar nezinau kurioj vietoj smile.gif Kadangi cia nebus pagrindinis seimos san mazgas, kazkokiu priemoniu cia daug nelaikysiu, bet ranksluoscius kazkur reikes deti.

Lubos gipsines dazytos.
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2013 11 24, 18:30)
Dabar kai susidejo visi prietaisai ir man atrodo praustuviukas galejo buti didesnis, o spintele gal su laiku atsiras, tik dar nezinau kurioj vietoj smile.gif Kadangi cia nebus pagrindinis seimos san mazgas, kazkokiu priemoniu cia daug nelaikysiu, bet ranksluoscius kazkur reikes deti.

Lubos gipsines dazytos.

A, jeigu ne pagrindinis san mazgas, tada thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2013 11 22, 22:33)
Tik dabar pamaciau, kad manes klauset... blush2.gif

Valau su Eres firmos skirta priemone akrilinei voniai su paprasta kempinele.  Valos puikiai.

user posted image


atsiprašau už neišmanymą, bet Ravak akrilines vonias reikia spec. priemonėmis valyti?



Papildyta:
norėčiau išgirsti jūsų nuomonę, gal turėtumėte ir patarimų. mano vonios kambarys mažas, spintelėms vietų ir susidėti daiktams nelabai yra. pagrindinė vieta būtų virš pakabinamo tualeto, erdvė ir aplink vonią (po kriauklę ten beveik nebus vietos ką sudėti). nekreipkite dėmesio į kreivą spintelės liniją, čia pati jau koregavau biggrin.gif
kaip manote ar toks sprendimas geriausias?

user posted image

aišku po vonia matyt reikia palikti tarpą kojoms, kad būtų patogiau prieiti prie krano. taip pat nesimato, kad yra skalbimo mašina palei sieną iš kurios pieštą.

po vonią daiktųs susidėti susigalvojau iš šio pavyzdžio (būtų plastikas)

user posted image

o iš kokios medžiagos geriausia būtų gaminti vonios baldus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiktoo: 25 lapkričio 2013 - 21:24
QUOTE(Wiktoo @ 2013 11 25, 21:23)
atsiprašau už neišmanymą, bet Ravak akrilines vonias reikia spec. priemonėmis valyti?


user posted image



Nesupratau klausimo... Ar jus galvojate, kad Ravak vonias reikia valyti butent su Ravak priemone vonioms? g.gif Ravak vonia, jei ji yra akriline, galima valyt su akrilinems vonioms skirtomis priemonemis, aisku nepirksciau kokios super duper man nezinomos priemones pas bobute turguje. smile.gif

Akriline vonia valom su akrilinem voniom skirtom priemonem, nes sios priemones svelnios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 25 lapkričio 2013 - 21:40
QUOTE(slyva @ 2013 11 24, 14:17)
Stai jau ir as si ta galiu parodyti.
user posted image

Tik beda, kad sviesus glaistas vietom jau nebegrazus doh.gif ejo santechnikai darbuotis, tai kad ir buvo uzdengta, ne visur padejo. Kaip galima truputi atsviezinti?
Ir kuo nuvalyti plyteles nuo dazu? Kai daze siena irgi truputi apsitaske, tai paprastai nenusivalo g.gif

ir man uzkliuvo iskart praustuve...mano vyras, tai pasiutes del tokiu mazu, visada keikiasi jei reikia tokiame nusiplauti rankas. siaip bendras vaizdas nieko mirksiukas.gif pasirodysiu ir as greit, laukiam sia savaite baldu wub.gif
Atsakyti
Labab diena.
Koks apšvietimas vonioje geriausias? Ar LED tinkamas?
Atsakyti
QUOTE(*Emilina* @ 2013 11 25, 23:14)
ir man uzkliuvo iskart praustuve...mano vyras, tai pasiutes del tokiu mazu, visada keikiasi jei reikia tokiame nusiplauti rankas. siaip bendras vaizdas nieko mirksiukas.gif pasirodysiu ir as greit, laukiam sia savaite baldu wub.gif


Mes irgi bijojom to mazo praustuvo, bet vyras sake visai nieko biggrin.gif didesni kiek matavom, atrode bus per didelis, bet gal ir butu tikes.
Lauksim jusu foto 4u.gif
QUOTE(Cocacola28 @ 2013 11 28, 12:27)
Labab diena.
Koks apšvietimas vonioje geriausias? Ar LED tinkamas?

Mes dejom LEDus, dabar mastom gal ir veidrodzio apsvietima daryt su ledine juostele aplink veidrodi. Gal kas turit toki? Ar uztenka sviesos? Aisku, nuo galingumo priklauso....
Atsakyti