Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

niekaip nesugalvoju, kur sikpopieri padeti vonioje doh.gif biggrin.gif laikikliai prie sienu man lb nepatinka...niekas kazi nesijuoks, jei padesiu vonioje prie vc toki pop.ranksluosciu laikikli ir sumausiu tualet. popieriu? biggrin.gif siuksliu deze, tualeto bako sveitiklis, muiline ir dantu sepeteliu stikline ar spintutes metaliniai, tai susisauktu spalvos ir medziagos...bet kad virtuveje turiu ranksluosciam toki pat laikikli biggrin.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(cold play @ 2013 11 14, 16:29)
niekaip nesugalvoju, kur sikpopieri padeti vonioje doh.gif  biggrin.gif  laikikliai prie sienu man lb nepatinka...niekas kazi nesijuoks, jei padesiu vonioje prie vc toki pop.ranksluosciu laikikli ir sumausiu tualet. popieriu? biggrin.gif  siuksliu deze, tualeto bako sveitiklis, muiline ir dantu sepeteliu stikline ar spintutes metaliniai, tai susisauktu spalvos ir medziagos...bet kad virtuveje turiu ranksluosciam toki pat laikikli biggrin.gif  biggrin.gif
user posted image

biggrin.gif
nebūtina dėti tokių, kokie jau yra virtuvėje 4u.gif
Yra spec. stovų, pvz. http://www.cdstyle.l.../pID/783/lang/1 ar http://beta.lt/store...1.1.90.jpeg?112
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 14 lapkričio 2013 - 15:42
QUOTE(bambyze @ 2013 11 14, 16:39)
biggrin.gif
nebūtina dėti tokių, kokie jau yra virtuvėje  4u.gif
Yra spec. stovų, pvz. http://www.cdstyle.l.../pID/783/lang/1 ar http://beta.lt/store...1.1.90.jpeg?112

Kokie faini, nebuvau tokiu dar maciusi bigsmile.gif
Atsakyti
Reikia patarimo smile.gif

Nusipirkom Otylia kolekcijos plyteles:
Otylia plyteles

Sienos bus kreminemis plytelemis isklijuotos, ant triju sienu eis po viena vertikalia eile geletos plyteles ir juodos su dekoru. Grindys juodos. Koki deti siuliu glaista? kremini, juoda? Ar kur kremines - panasios spalvos ir glaista, o kur juodos - juoda glaista?

Idedu sienu isklotines: user posted image
baltos plyteles tai kremines:user posted image
rusvos burbuliukais nupiestos, tai geleta plytele:user posted image
o pilkai uztusuotos, tai juodos plyteles: user posted image
ir geltona siaura juostele - dekoras juodo pagrindo, auksiniais taskuciais: user posted image

Klausimas, koki deti siuliu glaista? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurga_urte: 15 lapkričio 2013 - 11:18
QUOTE(Jurga_urte @ 2013 11 15, 11:18)
Reikia patarimo smile.gif



Bent jau jusu pateiktoj nuorodoj beige spalvos glaistas mirksiukas.gif Man grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2013 11 15, 13:17)
Bent jau jusu pateiktoj nuorodoj beige spalvos glaistas  mirksiukas.gif Man grazu smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(cold play @ 2013 11 15, 15:21)

dar su meistrais pasitarem, tai ir nutarem, kad darysim, kaip nuorodoj drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(virsukalne @ 2013 11 14, 15:59)
Man asmeniskai vonia ne itin patinka aplamai smile.gif uz dusa as smile.gif bet vandens jame isleidziu tai turbut gerokai daugiau nei toje "dviguleje" reiketu biggrin.gif

pas mus bus du dusai ir tokia viena vonia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 10 25, 09:36)
Mes irgi klijavom veidrodį ir nedėjom jokių profiliukų schmoll.gif . Veidrodis nuožulniais kraštais, tiesiog iklijuotas paliktame plote, o kraštai užglaistyti, ar užsilikoninti  unsure.gif ... smile.gif
user posted image

user posted image

Sakėm, jei kada sugalvosim, kad trūksta grožio, užklijuosim kokį dailų rėmą  rolleyes.gif ...



Gal galite pasidalinti info apie savo plyteles? blush2.gif labai grazios? kokia cia kolekcija? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2013 11 21, 10:54)
Gal galite pasidalinti info apie savo plyteles?  blush2.gif  labai grazios? kokia cia kolekcija?  blush2.gif

Ačiū 4u.gif
Plytelės iš čia
Aspen Arena - grindų
user posted image

Sienoms:
Aspen Noce
user posted image

Incision Aspen Noce (šitų tinklapy dabar nėra)
user posted image

Incision Aspen Arena (šitų tinklapy dabar nėra)
user posted image

Mozaika iš čia -sienoms ir grindims
Coloniale 01 - XCOL 701
user posted image

4u.gif

Čia tarpelius didelių plytelių pati paspalvinau blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 11 21, 17:51)
Ačiū  4u.gif
Plytelės iš čia
Aspen Arena - grindų
user posted image

Sienoms:
Aspen Noce
user posted image

Incision Aspen Noce  (šitų tinklapy dabar nėra)
user posted image

Incision Aspen Arena  (šitų tinklapy dabar nėra)
user posted image

Mozaika iš čia -sienoms ir grindims
Coloniale 01 - XCOL 701
user posted image

4u.gif

Čia tarpelius didelių plytelių pati paspalvinau  blush2.gif  smile.gif


Labai aciu uz info 4u.gif
man jusu mozaika nerealaus grozio; o jus ja LT pirkote ?
Atsakyti
QUOTE(Andze1a @ 2013 11 21, 19:53)
Labai aciu uz  info  4u.gif
man jusu mozaika nerealaus grozio; o jus ja LT pirkote ?

Aciu 4u.gif . Man ji irgi labai labai wub.gif .
Pirkom cia. 4u.gif
Atsakyti