Įkraunama...
Įkraunama...

Kent'o mamytės

QUOTE(mazutte @ 2014 01 27, 18:54)
Nemiela, turbut dviese fronta laikysim  biggrin.gif
Mes lankom playgroupus, tai jai tkrai patinka. Bet as visada salia. Man idomu, kaip ji viena tvarkysis. Maciau kaip viena mama savo berniuka pratino but viena, tai jis nuo to streso pora kartu net apsiveme. Kitos mamos berniukas neseniai pradejo, tai sake pirmas dvi savaites verke vaikas. Na man taip baisu..  doh.gif Zinau, kad as labiau bijau negu ji, tik va kaip to neparodyt. Nes jeigu as verkiu, tai ir ji verkia. Na, dar paaugs iki rugsejo.. Bet as turbut uz duru jos lauksiu  doh.gif Del kalbos tai as kazkaip maziausiai pergyvenu. Nes ji multikus angliskus ziuri, tai is ten mokosi, daineles is playgroupo.
O jus savo mergyte mokinot angliskai sneket? Dar norejau paklaust, ar galima mamoms pasilikt pradzioj? Ar jau nuo pirmu dienu palieki viena?  g.gif

Pas maniske is visos grupes (17vaiku) tik viena mergaite verke pirmas dienas. Bet ir tai gal kokias 3d tik.
Del kalbos, tai mes specialiai kazko nemokem, tik kiek is filmuku mokejo ir is paly groups. Zinios minimalios buvo galima sakyt, del to baisoka buvo, kad nemokes pasakyt jei kazka skaudes ar uzsigaus ar elemetariausiai i WC nepasiprasys. Bet viskas ok i WC eina pati, nieko nesipraso biggrin.gif
O del pasilikimo, tai manau visur skirtingai. Tarkim pas mus savaite pries pardedant eit pirmadieni atejo aukletojos 2 susipazint ten visokiu klausimu klausinejo viena, o kita ziade su Eva, tada treciadieni ir penktadieni ejom i darzeli valandai pasibut, pasipratint, susipazint su vaikais. Tai tevai tas dienas galejo pasilikt arba galejo iseit. As buvau su Eva abi dienas. O nuo pirmadienio jau pradejo eit visi po 3val ir tevai nebegalejo pasilikt. Ta verkiancia mergyte aukletoja tiesiog nusinesdavo i grupe ir viskas. Bet girdejau kaip su mama kalbejo, kad ji greit nurimdavo ir zaisdavo tada jau su visais. Ir sakau tu asaru buvo kokiom 3d tik. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemiela @ 2014 01 29, 11:13)
Pas maniske is visos grupes (17vaiku) tik viena mergaite verke pirmas dienas. Bet ir tai gal kokias 3d tik.
Del kalbos, tai mes specialiai kazko nemokem, tik kiek is filmuku mokejo ir is paly groups. Zinios minimalios buvo galima sakyt, del to baisoka buvo, kad nemokes pasakyt jei kazka skaudes ar uzsigaus ar elemetariausiai i WC nepasiprasys. Bet viskas ok i WC eina pati, nieko nesipraso  biggrin.gif
O del pasilikimo, tai manau visur skirtingai. Tarkim pas mus savaite pries pardedant eit pirmadieni atejo aukletojos 2 susipazint ten visokiu klausimu klausinejo viena, o kita ziade su Eva, tada treciadieni ir penktadieni ejom i darzeli valandai pasibut, pasipratint, susipazint su vaikais. Tai tevai tas dienas galejo pasilikt arba galejo iseit. As buvau su Eva abi dienas. O nuo pirmadienio jau pradejo eit visi po 3val ir tevai nebegalejo pasilikt. Ta verkiancia mergyte aukletoja tiesiog nusinesdavo i grupe ir viskas. Bet girdejau kaip su mama kalbejo, kad ji greit nurimdavo ir zaisdavo tada jau su visais. Ir sakau tu asaru buvo kokiom 3d tik. ax.gif

Zinau, kad pas mus irgi ateis i namus. Del pasilikimo dar neissiaiskinau.. Dar iki rugsejo turim laiko, truputi paaugs, kalbos daugiau ismoks, susitarsim gal kaip nors, kad kol ji pazais, as uz duru palauksiu biggrin.gif
Ziuriu taviske irgi rugpjutinuke, tik vyresne metais smile.gif ir vardas panasus smile.gif Gal ir gyvenat kur netoliese biggrin.gif Galetume susibegt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutte @ 2014 01 31, 15:51)
Zinau, kad pas mus irgi ateis i namus. Del pasilikimo dar neissiaiskinau.. Dar iki rugsejo turim laiko, truputi paaugs, kalbos daugiau ismoks, susitarsim gal kaip nors, kad kol ji pazais, as uz duru palauksiu  biggrin.gif
Ziuriu taviske irgi rugpjutinuke, tik vyresne metais smile.gif ir vardas panasus smile.gif Gal ir gyvenat kur netoliese  biggrin.gif Galetume susibegt  bigsmile.gif


Linkiu, kad pavyktu susitart ir viskas butu kuo geriausiai 4u.gif

Jo rugpjutinukai abu pas mane, neplanuotai taip gavos biggrin.gif Eva 7d, o mazius 26d ax.gif Kada tavo panele? O gyvenam mes Gillingham'e. Be abejo smagu butu susbegti, susipazint rolleyes.gif O kur jus?
Atsakyti
QUOTE(Nemiela @ 2014 01 31, 13:45)
Linkiu, kad pavyktu susitart ir viskas butu kuo geriausiai 4u.gif 

Jo rugpjutinukai abu pas mane, neplanuotai taip gavos biggrin.gif  Eva 7d, o mazius 26d ax.gif  Kada tavo panele? O gyvenam mes Gillingham'e. Be abejo smagu butu susbegti, susipazint rolleyes.gif  O kur jus?

Maniske 2d (as 15, o mano mama 7 - tai trys liutu kartos biggrin.gif ). Smagiai ir pas jus sutapo smile.gif Mano vienos pusseseres abu vaikai ta pacia diena gime, tai lygiai 3m skirtumas. O kita pussesere su savo mama gimtadieni svencia.
Mes Sittingbourne 4u.gif Su masina, tai cia greitai. Bet as kai nevairuojanti, tai su traukinuku reiktu geresniu oru palaukt ax.gif Toli jums iki traukiniu stoties? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazutte @ 2014 02 01, 16:06)
Maniske 2d (as 15, o mano mama 7 - tai trys liutu kartos biggrin.gif ). Smagiai ir pas jus sutapo smile.gif Mano vienos pusseseres abu vaikai ta pacia diena gime, tai lygiai 3m skirtumas. O kita pussesere su savo mama gimtadieni svencia.
Mes Sittingbourne  4u.gif Su masina, tai cia greitai. Bet as kai nevairuojanti, tai su traukinuku reiktu geresniu oru palaukt  ax.gif Toli jums iki traukiniu stoties?  ax.gif


Oj geras, MB gimes irgi rugpjucio 15d thumbup.gif O mano mama 17d irgi turim 3 liutu kartas biggrin.gif Mazius jau i mergele ilipo, kaip ir as ax.gif Pasidaline su vyru vaikais 2 liutai 2 mereles namuose - lygybe thumbup.gif
As irgi nevairuojanti, bet su traukinukais vazinejanti lotuliukas.gif Gyvenam kokios 5min nuo stoties, po langais traukiniai vazineja, vaikam atrakcija didziausia lotuliukas.gif Taip, kad sulaukiam geresniu oru ir galim pasiorganizuot kazka drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemiela: 01 vasario 2014 - 23:46
QUOTE(Nemiela @ 2014 02 01, 21:45)
Oj geras, MB gimes irgi rugpjucio 15d thumbup.gif  O mano mama 17d irgi turim 3 liutu kartas biggrin.gif  Mazius jau i mergele ilipo, kaip ir as  ax.gif  Pasidaline su vyru vaikais 2 liutai 2 mereles namuose - lygybe thumbup.gif
As irgi nevairuojanti, bet su traukinukais vazinejanti lotuliukas.gif  Gyvenam kokios 5min nuo stoties, po langais traukiniai vazineja, vaikam atrakcija didziausia lotuliukas.gif  Taip, kad sulaukiam geresniu oru ir galim pasiorganizuot kazka drinks_cheers.gif

Na va, kaip buna biggrin.gif Faina, kad pas jus lygybe, as antro avinuko noreciau ax.gif

Gerai, kai stotis netoli bigsmile.gif Mes kai Londone gyvenom, tai irgi max 5min iki stoties.. Dabar jau maziausiai gero pusvalandzio reikia. Tai ziema niekur ir nevaziuojam ax.gif Pasiusk savo kontaktus i az, butinai reiks meeta pasiorganizuot, kai prasils bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, kentietes 4u.gif Kur pradinge? ax.gif Pavasariu dziaugiates? biggrin.gif
Atsakyti
Moteros, laikas pabusti is ziemos miego!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes mamkos ir ne tik,

As noreciau prisijungti i temele papliurpti, pasiklausineti apie Kenta ir t.t. mes su vyru gyvenam Londone, bet ateity norim palikt Londona ir keltis i koki mazesni miesta ar miestuka, daug keliaujam po Britanija bet niekaip neapsisprendziam kur noretume gyventi... Ar priimsit zose ilganose pasicekavyt? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos Kentes! biggrin.gif kaip gyvenat ax.gif
Atsakyti
Kente gyvu nerasta biggrin.gif
Atsakyti
Grazus oras visos ganosi biggrin.gif ax.gif
Atsakyti