Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Fela @ 2005 05 24, 14:56)
Oi as irgi labai uzsimaniau nusidazyt su tais naturaliais chna. Na, bet kokiais tepliot nenoriu  schmoll.gif , bet va tie sokoladiniai is body shopo tai tikrai suintrigavo. Taigi mergytes parasykit kas juos bandet ar patiko ar nesausina plauku? Ar greit sie dazai nusiplauna ir kaip atrodo plaukai kai jie pradeda plautis ar nenuryzeja (as naturali brunete). Bijau dazyt, kad nesugadinciau savo plaukuciu, bet patamsint paryskit spalvyte noreciau, o jei plaukam nekenkia, suteikia blizgesio ir dar juos pastiprina...?? Nu, nebezinau lauksiu jusu uz ir pries.



jei nori tik paryskinti, tai gali tik chna su basma palaikyti 15-20 minuciu, o ne dazus su chemikalais naudoti smile.gif
ypac, jei neketini greitu laiku keisti smarkiai plauku spalva...
Atsakyti
o kaip jums pavyksta su tuo chna nusidazyti? as pora kartu bandziau, bet man tas procesas nepatiko. tie chna su tokiais gumuleliais, kurie vis krenta pro sonus, pribyra uz rubu, apykakles, o paskui, jau plaunant galva, tuos visus gumulus reikia gerai isplauti, kad neliktu koks. o be to ir plaukai baisiai susivelia. nezinau, gal as su tais chna dazais tiesiog elgtis nemoku rolleyes.gif
Atsakyti
Tai as ir nenoriu dazyt su chemikalais, o maisyt paprasta chna su basma bijau, nes neturiu patirties (kad nesigauciau per tamsi ar per ryza), o body shope yra pirkt jau gatavo sokolado spalvos misinio su naturalia chna ir alyvogiu aliejum. Tai ir klausiu ar verta juo dazyt. Girdejau, kad sis nesausina plauku, kaip dazant ta pigia chna. Su spalvom ekspermentuot nezadu, grazi ir mano naturali, tik noriu ja paryskint suteikt blizgesio.
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2005 05 24, 15:10)
o kaip jums pavyksta su tuo chna nusidazyti? as pora kartu bandziau, bet man tas procesas nepatiko. tie chna su tokiais gumuleliais, kurie vis krenta pro sonus, pribyra uz rubu, apykakles, o paskui, jau plaunant galva, tuos visus gumulus reikia gerai isplauti, kad neliktu koks. o be to ir plaukai baisiai susivelia. nezinau, gal as su tais chna dazais tiesiog elgtis nemoku rolleyes.gif



tai turbut tikrai dar nemoki smile.gif

siaip reikia labai gerai ismaisyti, tada nesigaus gumulais.
antra, kai dazaisi, juk nesivelki geru rubu? bet kurioje kirpykloje tau uzdeda skraiste ar kazka panasaus... smile.gif taigi, reikia drabuzius apsaugoti.
tavo ilgi plaukai? aisku, isplauti reikia gerai, cia ne cheminiai, o augaliniai dazai, jie visiskai kitokie.
kai plausi galva, iskart dek kondicionieriu, tada gerai issisukuos.
Atsakyti
nesidedu geru rubu, bet vistiek nemalonu, kai krenta viskas uz apykakles smile.gif
taip, mano plaukai ilgi, uztai visada naudoju kondicionieriu, nes kitaip plaukai veliasi. o ta kondicionieriu reikia uzdet dar kai plaukai su chna, tada palaikyt dar kelias minutes ir viska isplaut, ar jau isplovus chna, tada uztet ta kondicionieriu?
Atsakyti
po to kai isplauni chna..

siaip man nebyra niekas uz apykkales, nes gerai apsivynioju....siaip labai gerai yra plevele maistui, puikiai priglunda ir laikosi smile.gif
Atsakyti
o ar zilus plaukus chna nukanda? ar ant tamsiai pilku plauku kokia sviesia bet ne geltona spalvike galima isgauti?
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2005 05 24, 18:59)
o ar zilus plaukus chna nukanda? ar ant tamsiai pilku plauku kokia sviesia bet ne geltona spalvike galima isgauti?


Aš tik todėl ir pradėjau dažyti plaukus, kad anksti ir smarkiai pražilau sad.gif
Jau dvejus metus dažau tik chna ir basma. Žili nusidažo, bet skiriasi nuo nežilų, nes esu tamsiaplaukė - tie žili pasidaro tokie kaip ir auksiniai, o likusieji - tamsiai tamsiai kaštoniniai. Kadangi žilų plaukų daug, tai toks margumynas gaunasi, kirpėja sakė, kad atrodo, kaip dažyta sruogelėmis.
Atsakyti
Na kad po dažymo su chna negalima dažyti kitokiais dažais tai man jau aišku unsure.gif Bet iškilo klausimėlis, jei plaukai jau dažyti cheminiais dažais, tai ar užtepus tos chna nesigaus reakcija ir nepažaliuosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Matyte @ 2005 05 24, 21:10)
Na kad po dažymo su chna negalima dažyti kitokiais dažais tai man jau aišku unsure.gif Bet iškilo klausimėlis, jei plaukai jau dažyti cheminiais dažais, tai ar užtepus tos chna nesigaus reakcija ir nepažaliuosiu g.gif

Man nepažaliavo smile.gif O jei baisu,pabandyk kokią sruogelę.
Atsakyti
aš irgi dažiau po cheminių,tikrai viskas gerai gavos,na buvo praėję gal koks 1,5 mėn nuo dažymo su cheminiais smile.gif
o kada pribyra už apykaklės,nu nežinau,man dar nėr taip buvę,bet aš visą laiką kai dažaus užsidedu tokį kaip maišelį ant kaklo,bet taip darydavau ir cheminiais dažydama,juk bet kokių dažų gali nulašėti,o be to tie cheminiai sunkiai išsiplauna,o vat chna tai be problemų,buvau kažkada ir baltą megztuko rankovę apterliojus,ir išskalbiau paprasčiausiai su mašina,nė žymės neliko tongue.gif
aišku yra tų minusų dažant chna,mane pvz nervina,kad tas tris dienas kai negalima plauti su šampūnu,tai plaukai būna kaip kudlos kokie,na tokie šiurkštūs ir susivėlę būna..reiks gal pabandyt kondicionierių g.gif
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2005 05 24, 17:59)
o ar zilus plaukus chna nukanda? ar ant tamsiai pilku plauku kokia sviesia bet ne geltona spalvike galima isgauti?


ryza tik tongue.gif
sviesios spalvos tikrai su chna, isskyrus ryza negausi smile.gif


QUOTE(Matyte @ 2005 05 24, 21:10)
Na kad po dažymo su chna negalima dažyti kitokiais dažais tai man jau aišku unsure.gif Bet iškilo klausimėlis, jei plaukai jau dažyti cheminiais dažais, tai ar užtepus tos chna nesigaus reakcija ir nepažaliuosiu g.gif



drasiai, as sviesinu sruogas pries dazydama su chna ir niekada nepazaliavau smile.gif
Atsakyti