Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

aš prisiskaičiusi jūsų rekomendacijų jau porą mėnesių dažau su chna ir basma,maišau po lygiai,tai visai fainai gaunas,bet plaukus tai tikrai biškį pasausina,aš dažau kas dvi sav,biškį užknisa tos terlionės,bet ką padarysi,nes pradėjau dažyt dėl to,kad noriu atsiauginti plaukus ilgus..tik va-poskutinį kartą ko tai biškį per daug ryža gavaus,nežinau net,gal daugiau basmos reikia dėti..
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 04 26, 22:51)
aš prisiskaičiusi jūsų rekomendacijų jau porą mėnesių dažau su chna ir basma,maišau po lygiai,tai visai fainai gaunas,bet plaukus tai tikrai biškį pasausina,aš dažau kas dvi sav,biškį užknisa tos terlionės,bet ką padarysi,nes pradėjau dažyt dėl to,kad noriu atsiauginti plaukus ilgus..tik va-poskutinį kartą ko tai biškį per daug ryža gavaus,nežinau net,gal daugiau basmos reikia dėti..



Aš taij labai mielai naudoju Venita firmos žolelių dažus (jų Droge visada būna)
Ir jos iškart su spalva. Bent jau man super spalva yra Bronze.
Draugė dažė su raudona irgi puikiai gavos, graži raudona spalva:) Bent jau man mažiau vargo su šitais nei su chna ir basma, o kainuoja gal 2,5 Lt. ir spalva garantuota gaunasi. Plaukus man dar geriau pastiprina nei paprasta chna.
Ištikima šitiems dažams gal kokius 2 metus jau...
Atsakyti
"Venitos" dažai, tie kur tokiose tamsiai rudose dėžutėse, nėra natūralūs mirksiukas.gif Tai yra, ten ne vien chna ir basma, bet jau kažkokių pridėta chemikalų..dabar neprisimenu bet lyg ir 2-phenyl-p-phenylenediamine yra, kuris naudojamas, kad spalva ilgiau išliktų..beje, plaukus gadina ir gali alergiją sukelt.. O "Venita" popieriniuose maišiukuose esančio mišinio sudėtis išvis nenurodyta..gal jie natūralesni biggrin.gif Turiu nusipirkus, bet kai sudėtį gerai peržiūrėjau, tai numečiau į šoną. kam man ta chemija už 3 Lt, jei galima kokybiškesnių nusipirkti biggrin.gif Dabar stengiuosi atauginti ilgesnius plaukus, o antra juos sustiprinti..mano plaukai labai pavargę ir silpni buvo ax.gif

Taip kad aš irgi dažau paprastų paprasčiausiai maišydama chna ir basma smile.gif Maišau lygiomis dalimis, bet plaukai labai jau skaistūs gaunasi..norėčiau tamsiai tamsiai rudų, bet niekaip nesigauna biggrin.gif Dabar tokia "kaštoninė" esu biggrin.gif
Kai pirkdavau paruošta mišinį "The Body Shop", tai būdavo šokolado spalva..tik ten pirktą chną ir basmą reikdavo 3 val. ant plaukų laikyt ir jie visiškai natūralūs, su sezamo aliejumi..plaukų visai nesausina, bet kaina irgi ne litas ir ne du..kainuoja kaip visi kiti "normalūs dažai ax.gif Jaučiu, kad grįšiu prie "The BOdy Shop", nes man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 04 27, 09:55)
"Venitos" dažai, tie kur tokiose tamsiai rudose dėžutėse, nėra natūralūs mirksiukas.gif Tai yra, ten ne vien chna ir basma, bet jau kažkokių pridėta chemikalų..dabar neprisimenu bet lyg ir 2-phenyl-p-phenylenediamine yra, kuris naudojamas, kad spalva ilgiau išliktų..beje, plaukus gadina ir gali alergiją sukelt.. O "Venita" popieriniuose maišiukuose esančio mišinio sudėtis išvis nenurodyta..gal jie natūralesni biggrin.gif Turiu nusipirkus, bet kai sudėtį gerai peržiūrėjau, tai numečiau į šoną. kam man ta chemija už 3 Lt, jei galima kokybiškesnių nusipirkti biggrin.gif Dabar stengiuosi atauginti ilgesnius plaukus, o antra juos sustiprinti..mano plaukai labai pavargę ir silpni buvo ax.gif

Taip kad aš irgi dažau paprastų paprasčiausiai maišydama chna ir basma smile.gif Maišau lygiomis dalimis, bet plaukai labai jau skaistūs gaunasi..norėčiau tamsiai tamsiai rudų, bet niekaip nesigauna biggrin.gif Dabar tokia "kaštoninė" esu biggrin.gif
Kai pirkdavau paruošta mišinį "The Body Shop", tai būdavo šokolado spalva..tik ten pirktą chną ir basmą reikdavo 3 val. ant plaukų laikyt ir jie visiškai natūralūs, su sezamo aliejumi..plaukų visai nesausina, bet kaina irgi ne litas ir ne du..kainuoja kaip visi kiti "normalūs dažai ax.gif  Jaučiu, kad grįšiu prie "The BOdy Shop", nes man labai patiko thumbup.gif


Taij va, aš ir pabėgau nuo natūralios cha ir basma, kad trūko man spalvos intensyvumo sad.gif REiks kada Venitos atidžiau išstudijuot sudėtį... bent jau man po jos plaukai sustiprėdavo. Aišku sausindavo šiek tiek, bet kai mano plaukučiai linkę riebaluotis - tas buvo labai gerai smile.gif
Atsakyti
Apie Venitos dažus man tą patį sakė kirpėja, kad chemija ten. Anot jos, jei jau yra toks spalvų pasirinkimas - negali būti netūralu, nes vien chna ir basma tokios spalvų įvairovės neišgausi. Dažausi chna ir basma mišiniu, 1.5 pokelio chna ir 0.5 pokelio basmos, kol kas man patinka tokia spalva. Dažausi jau daugiau nei metai, tai atsigavo, sustiprėjo plaukai. O dėl sausumo, tai po dažymo praėjus kelioms dienoms tiesiog užsiteplioju kokią drėkinančią kaukę ir liuks thumbup.gif
Atsakyti
Aš visai nesenai dažiau su chna ir basma, maišiau 2 chna ir 1 basma. Bet rezultato tai jokio, aš turbut per mažai laikiau, tik 2 valandas. Tai plaukai lyg ir nieko, bet jau kvapas tai man nepatiko, kažkokio šieno ar žolės kvapas. Spalvos nebuvo ir dar pilna šiukšlyčių galvoj. Tai tik per kokį trečią plovimą viskas isiplovė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 04 27, 08:01)
Aš taij labai mielai naudoju Venita firmos žolelių dažus (jų Droge visada būna)
Ir jos iškart su spalva. Bent jau man super spalva yra Bronze.
Draugė dažė su raudona irgi puikiai gavos, graži raudona spalva:) Bent jau man mažiau vargo su šitais nei su chna ir basma, o kainuoja gal 2,5 Lt. ir spalva garantuota gaunasi.  Plaukus man dar geriau pastiprina nei paprasta chna.
Ištikima šitiems dažams gal kokius 2 metus jau...


su naturaliais dazais, jei skaitete tuos nurodytus straipsnius, negalima isgauti labai intensyvaus atspalvio, nes gamtoje tokiu atspalviu nera:) Jei norite intensyvesniu spalvu, tada teks jau griebtis chemijos ir gadinti plaukus schmoll.gif

as pati pries dazydama siek tiek pasisviesinu sruogas, tada gaunasi ryskesnes sruogeles, taciau skirtumas jauciasi tarp tik chna dazyto plauko ir tos paryskintos sruogeles verysad.gif , tad isivaizduoju, ka jus su visokia chemija padarote savo plaukams.... schmoll.gif schmoll.gif


QUOTE(inore @ 2005 04 27, 09:31)
Aš visai nesenai dažiau su chna ir basma, maišiau 2 chna ir 1 basma. Bet rezultato tai jokio, aš turbut per mažai laikiau, tik 2 valandas. Tai plaukai lyg ir nieko, bet jau kvapas tai man nepatiko, kažkokio šieno ar žolės kvapas. Spalvos nebuvo ir dar pilna šiukšlyčių galvoj. Tai tik per kokį trečią plovimą viskas isiplovė. doh.gif



kvapas po keleto plovimu pranyksta, be to, jis nera toks jau ir nemalonus, mano draugui labai patinka smile.gif sako: dilgeliu kvapas smile.gif

geriau galva isskalauk dar pirma karta doh.gif man tai niekad nelieka, nes stengiuosi gerai isskalauti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 04 26, 21:51)
aš prisiskaičiusi jūsų rekomendacijų jau porą mėnesių dažau su chna ir basma,maišau po lygiai,tai visai fainai gaunas,bet plaukus tai tikrai biškį pasausina,aš dažau kas dvi sav,biškį užknisa tos terlionės,bet ką padarysi,nes pradėjau dažyt dėl to,kad noriu atsiauginti plaukus ilgus..tik va-poskutinį kartą ko tai biškį per daug ryža gavaus,nežinau net,gal daugiau basmos reikia dėti..



dek daugiau basma ir laikyk 3-4 valandas arba net per nakti, gausis daug tamsiau. Mano pusseseryte tamsiaplauke, tad laiko visa nakti drassiai ir thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 04 27, 10:45)
dek daugiau basma ir laikyk 3-4 valandas arba net per nakti, gausis daug tamsiau. Mano pusseseryte tamsiaplauke, tad laiko visa nakti drassiai ir  thumbup.gif  thumbup.gif


Nu palaikiau aš porą kartų ir per naktį - plaukams tikrai patiko, o vat pagalvei - nea schmoll.gif biggrin.gif
Ugniaplauke, kuomi tą galvą muturiuoji, kad niekas nevarvėtų ir neteptų? Kai užterliojum, tai laikau ilgai, 3 val. mažiausiai, bet kartais ima varvėti per kaklą ar veidą, tai išsiterliju visa vaikų džiaugsmui... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 04 27, 09:52)
Nu palaikiau aš porą kartų ir per naktį - plaukams tikrai patiko, o vat pagalvei - nea schmoll.gif  biggrin.gif
Ugniaplauke, kuomi tą galvą muturiuoji, kad niekas nevarvėtų ir neteptų? Kai užterliojum, tai laikau ilgai, 3 val. mažiausiai, bet kartais ima varvėti per kaklą ar veidą, tai išsiterliju visa vaikų džiaugsmui... biggrin.gif



gal tu mase labai skysta darai, reikia mazdaug grietines tirstumo (ne tos susitingusos, o kuri jau atsilusi)...

dedu maiseli polietilenini elementaru, po to apsuku folga (anksciau dedavau laikrascius del silumos izoliacijos, bet kakzaip ir folga gerai), ir aprisu stipriai kokia skara, kuria jau paaukojus specialiai. ir su tuo turbanu vaisktau po namus doh.gif kaip kokia arabe:)

o pagalve geriau uztiesk kuo nors, kokiu tamsiu ranksluosciu...nes gi visko buna tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 04 27, 08:55)
Kai pirkdavau paruošta mišinį "The Body Shop", tai būdavo šokolado spalva..tik ten pirktą chną ir basmą reikdavo 3 val. ant plaukų laikyt ir jie visiškai natūralūs, su sezamo aliejumi..plaukų visai nesausina, bet kaina irgi ne litas ir ne du..kainuoja kaip visi kiti "normalūs dažai ax.gif  Jaučiu, kad grįšiu prie "The BOdy Shop", nes man labai patiko thumbup.gif


O kiek kainuoja dažai Body shope?? Ar yra įvairių atspalvių pasirinkimas?
Nenoriu būti ryža, o rudai noriu nusidažyti.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 04 27, 09:52)
Nu palaikiau aš porą kartų ir per naktį - plaukams tikrai patiko, o vat pagalvei - nea schmoll.gif  biggrin.gif
Ugniaplauke, kuomi tą galvą muturiuoji, kad niekas nevarvėtų ir neteptų? Kai užterliojum, tai laikau ilgai, 3 val. mažiausiai, bet kartais ima varvėti per kaklą ar veidą, tai išsiterliju visa vaikų džiaugsmui... biggrin.gif


Čia kažkuri buvo minėjus,kad ne vandeniu užpilti,o pienu.Aš taip jau eile kartų darau-košė upeliais nebėga(būna tirštesnė nei su vandeniu),nesausina odos,labai blizga plaukai:).
Atsakyti