Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(inix @ 2006 06 20, 11:06)
jau nusidažiau, na tikrai faina, kur aš anksčiau buvau, plaukai tokie standesni, splava liuks. 4u.gif



Aš irgi atsidžiaugt negaliu. Net aplinkiniai sakė, kad plaukai ir gražiau, ir sveikiau atrodo. Net plaukų kritimas visai kitas, nors laikiau vos 10 min. thumbup.gif clap.gif thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 20 birželio 2006 - 15:39
Ta diena ir iki kito plauku plovimo jie islieka tokie stori po dazymo, paskui tampa tokie patys....na, nezinau ar aiskiai pasakiau, kaip bebutu pacios pamatysit. Tikrasis poveikis "ateina" po tam tikro laiko, cia juk zolytes, jom reikia laiko plaukus pagydyti wub.gif Vakar buvau pas kita, ne savo, kirpeja, ta sako "...kokie sveiki ir svelnus plaukai, turbut labai gerus dazus naudojate..." teko pasakyti geruju, brangiuju dazu pavadinima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2006 06 20, 19:41)
Tikrasis poveikis "ateina" po tam tikro laiko, cia juk zolytes, jom reikia laiko plaukus pagydyti wub.gif Vakar buvau pas kita, ne savo, kirpeja, ta sako "...kokie sveiki ir svelnus plaukai, turbut labai gerus dazus naudojate..." teko pasakyti geruju, brangiuju dazu pavadinima biggrin.gif


Laiko iš tikrųjų reikia, bet ir rezultatas - garantuotas mirksiukas.gif
Dažau tiktai chna jau keli metai. Šiaip tingiu terlentis, bet anksti ir gausiai priaugo žilų plaukų, tai norom nenorom tenka pasiterlioti bent kartą per kelias savaites. Beje, chna dažyti man rekomendavo kirpėja, kai nurėžė cheminių dažų nudegintus plaukus. Ir pati po to stebėjosi, kaip pastorėjo plaukai, kaip blizga. Tada ir aš dėmesį atkreipiau, kad labai lengva atskirti, kieno plaukas voliojasi namie vonioj blush2.gif - maniškiai kelis kartus storesni už šeimynos biggrin.gif , nors anksčiau tokie nebuvo.
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, prisipirkau chna ir basma po 2 pakelius(plaukai iki juosmens),manau turetu uztekti.Aliejaus turiu tik C/enko ir ricinos, kuri geriau deti ir kiek? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2006 06 26, 08:42)
Perskaiciau visa tema, prisipirkau chna ir basma po 2 pakelius(plaukai iki juosmens),manau turetu uztekti.Aliejaus turiu tik C/enko ir ricinos, kuri geriau deti ir kiek?  smile.gif


Aš tai dėčiau ricinos, nes ji riebesnė. O anas kiek žinau linų aliejukas, tai jis lengvesnis, neriebina, tad geriau paskiau ant plaukučių susitept 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 26 birželio 2006 - 16:45
O aš ricinos nepilčiau. Geriau jau alyvuogių aliejaus kokį šaukštuką. O dar geriau man plikyti su pienu. Kur kas labiau spalva patinka kokia gaunas. Nežinau ar čia tikman, bet kai pilu aliejaus - spalva gaunas kažkokia blyški doh.gif:
Atsakyti
Kaip manot kokia spalva gautusi dažant su basma jei pas mane puse plaukų tamsiai rudi natūralūs ir puse jau nuaugusių dažytų tamsiai rudai, nors dabar jau visi kažkokie nublukę. ax.gif
Atsakyti
Ryte nesulaukiau atsakymo,tai dejau abieju aliejuku po nedaug,na viso gavosi arbat.saukstelis,laikiau 3 val.Mano naturalus beveik juodi,tai prasimusa toks
rusvumas,noretusi labiau raudonumo.Gal tos basma nereikia visai deti?
O siaip tai labai esu patenkinta,kur as anksciau buvau? smile.gif
Ir tas sieno kvapas labai patinka smile.gif
Kada dabar galiu sekanti karta dazyti?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 06 26, 17:49)
O dar geriau man plikyti su pienu. Kur kas labiau spalva patinka kokia gaunas. Nežinau ar čia tikman, bet kai pilu aliejaus - spalva gaunas kažkokia blyški doh.gif:


Su pienu dar nebandžiau. Spalva ryškesnė ar kokia gaunas? g.gif


QUOTE(neaiski @ 2006 06 26, 19:26)

Kada dabar galiu sekanti karta dazyti?



Aš tai lygiai po savaitės antrą kart dažiau ir laikiau ilgiau, nes per pirmą plovimą man viskas nusiplovė
smoke.gif Čia kažkuri iš mūsų eksperčių minėjo, kad nuo augalinių dažų nieko blogo nenutiks. Galima dažyt ir kas savaitę. Gal tik reik žiūrėt, kad plaukučiai neišsausėtų ax.gif
Atsakyti
Siandien pameginau, bet nesu labai patenkinta: esu sviesi, tad laikiau tik 10 min., kad nesigauciau apelsinas. Gavausi dryzuota, t.y. labai nelygiai pasiskirscius spalva... Ir kosytes tos turejau pakankamai - nepritrukau. Sruogos prie veido gavosi zymiai ryskesnes uz visus kitus plaukus, o galams poveikis maziausias. Ka ne taip dariau?????
Atsakyti
QUOTE(Sapho @ 2006 06 26, 21:48)
Siandien pameginau, bet nesu labai patenkinta: esu sviesi, tad laikiau tik 10 min., kad nesigauciau apelsinas. Gavausi dryzuota, t.y. labai nelygiai pasiskirscius spalva... Ir kosytes tos turejau pakankamai - nepritrukau. Sruogos prie veido gavosi zymiai ryskesnes uz visus kitus plaukus, o galams poveikis maziausias. Ka ne taip dariau?????


O plaukai nebuvo dažyti g.gif:
Atsakyti
aš tai jau du sykius dažiau ir man tikrai patiko rezultatas, tik gaila, kad po savaitėlės apsiplauna smarkokai, nežinot, gal po daugiau dažymų ta spalva įsigers po truputį...
p.s. nors tiesa pasakius, kai dažiau su švackopo tamsinančiais, tai ir gi apsiplovė gana grait, o jie tai su peroksidu...
o rimtai, ar ne per riebūs plaukai lieka, kai su pienu plikot, gal po to šampūnu nuplaunat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inix: 27 birželio 2006 - 10:41