Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(VILTE20 @ 2006 06 13, 18:30)
As jau valanda sedziu su savo zolem..Laikysiu ilgiau, kad tamsesne spalva gautusi

As stengiuosi tam reikalui skirti daugiau laiko, bent jau 2 val. mirksiukas.gif

QUOTE(Miaška @ 2006 06 14, 11:53)
Beje, iš karto po dažymo išplaunu galvą su šampūnu, nes vien vandeniu ar balzamu man tas aliejus niekaip neišsiplauna.

Po dazymo su xna aplamai patariama 3 dienas nenaudoti sampuno g.gif As stengiuosi, bent 2 dienas pralaukti....Kdangi mano plaukai ilgi, tai netaip greitai riebaluojasi.

QUOTE(Tynka @ 2006 06 14, 12:16)
o kuo jūs galvą apsukate/aprišate ar dar ką darote,  kad galit visą naktį laikyti. aš tai vos tą valandą ištraukiu - pradeda man bėgti kaklu ir  pan.

Gal per skysta kose pasidarai g.gif Siaip, as aprisu galva su poletileniniu maiseliu, ant virsaus dar ranksluosti, nurasyta tam procesui, apvinioju smile.gif
Va ir vakar vargau su tuo plauku dazymu/stiprinimu, tai gavau eilini komplimenta tongue.gif Siaip, tas procesas (kitaip jo nepavadinsi biggrin.gif ) reikalauja nemazai laiko ir terliones, bet tikrai pasiteisino, bent jau man thumbup.gif Zinoma, daug paprasciau nueiti i kirpykla ir atsedejus valanda iseiti ispucitai, bet cia mes plaukus gydome, juos graziname...negaliu atsidziaugti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniurke: 15 birželio 2006 - 21:50
QUOTE(Tynka @ 2006 06 14, 13:16)
o kuo jūs galvą apsukate/aprišate ar dar ką darote,  kad galit visą naktį laikyti. aš tai vos tą valandą ištraukiu - pradeda man bėgti kaklu ir  pan.


Aš vynioju į maistinę lipnią plėvelę (nusirašiau nuo Ugniaplaukės, anksčiau dėdavausi dušo kepuraistes iš viešbusčių - kaip Jadzka, bet plėvė - patogiau), niekas nepravarva, gal išmokau atitaikyt skystumą g.gif . Ant viršaus maukšlinuose megztą kepuraitę, nukniauktą iš mamos, tai ir miegot netrukdo, kai laikau per naktį. Jei tik dieną - laikau 2-4 val.

O šampūnu plaunu, nes neišeina aliejaus gerai išskalaut. Ir nieko, spalva lieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 06 15, 22:53)


O šampūnu plaunu, nes neišeina aliejaus gerai išskalaut. Ir nieko, spalva lieka smile.gif

lieka lieka spalva smile.gif as dazau sausus nesvarius plaukus, o po to plaunu su sampunu - taip ir galva isplaunu ir zoleles isskalauju, o spalva lieka . cia gal nuo plauku priklauso g.gif
Atsakyti
Manu, geriau isplauk plaukus biggrin.gif, tada geriau pigmentas isigers, cia juk ne cheminiai dazai, kuriais dazant rekomenduoja neplautus plaukus tepti, kad ne taip pazeistu plaukus. cia juk tikra atgaiva plaukams, ir kad chna geriau isigertu, geriau jau plaukus pries tai isplauti smile.gif
Atsakyti
as zinau, kad geriau, bet tas tingumas blush2.gif prazioje isplauti plaukus, po to juos " istepti" ir vel listi po dusu ax.gif ech kiekviena karta mane grauzia sazine, ir vis galvoju, nu jau kita syki dazysiu svarius plaukus biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, išskaičiau visą temą, bandysiu ir aš. Tik man atrodo reik chna dasipirkt. Mano plaukai tai nuo pečių dar sprindis, bet jų nedaug, plonyčiai tokie. Nusipirkau 1 pakelį chna. Dabar pagalvojau, o jeigu prirūksiu? Gal reik dar nusipirkt g.gif Tam pakely 25 gramai, gal mažoka? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 06 17, 17:09)
Nu va, išskaičiau visą temą, bandysiu ir aš. Tik man atrodo reik chna dasipirkt. Mano plaukai tai nuo pečių dar sprindis, bet jų nedaug, plonyčiai tokie. Nusipirkau 1 pakelį chna. Dabar pagalvojau, o jeigu prirūksiu? Gal reik dar nusipirkt  g.gif  Tam pakely 25 gramai, gal mažoka? rolleyes.gif


Mažoka smile.gif , net kai turėjau trumpai kirptus plaukus (tiesa, maniškiai stori), imdavau 2 pakučius.
Atsakyti
Ačiū Miaška, aš pati net nenutuokiu kiek ten tos košės gausis. Dar biški pasiskaitinėjau, tai nusprendžiau, kad naudosiu tris pakelius 4u.gif Geriau tegu būna daugiau, nes jei bedažant neužteks, tai tada jau linksma nebus. Taigi, jei ryt nieks nesutrukdys - dažysiu jau yu.gif
Atsakyti
aš irgi kai dažiau, tai 1 pakelį turėjau ir man pritrūko truputį (o plaukai tai vos pečius siekia ir dar pakarpyti). Dažiau lygiai prieš savaitę ir man labai patiko spalva, tik jau atsiplauna po truputį, tai žadu ryt vėl pasiryškinti jau su 2 pakeliais. (kaip manot, gal nieko baisaus plaukams, jei tik savaitei praėjus vėl dažau? sakau, gal dar geriau įsigers ir nenusiplaus taip greitai...hm.)
esu tikrai patenkinta atspalviu, net akys žalesnės atrodo, kai plaukai kaštoniniai, o ne pilki.
Atsakyti
Tai va, aš jau nusidažiau. Vis gi užteko dviejų pokučių bigsmile.gif Turėjau tris, bet kai sudėjau porą ir pamačiau, kad daug tų miltų, nusprendžiau, kad užteks. Kaip jau minėjau, mano ploni plaukučiai. Labai patiko gautas atspalvis, toks švelniai auksinis, bet laikiau tik 10 min - bijojau ryškiai ryža gautis, nes mano plaukai šviesūs 4u.gif Dabar dažysiu po savaitės tik šaknis, nes jos tamsesnės šiek tiek, tai norisi ryškiau. Vienu žodžiu, aš laaabai patenkinta, prie chemijos kol kas negryšiu, atspalvis labai tinka, veiduką pagyvina thumbup.gif Ačiū už patarimus sunglasses2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 19 birželio 2006 - 22:42
QUOTE(inix @ 2006 06 19, 10:27)
(kaip manot, gal nieko baisaus plaukams, jei tik savaitei praėjus vėl dažau? sakau, gal dar geriau įsigers ir nenusiplaus taip greitai...hm.)



o kas jiems gali nutikti nuo augaliniu dazu blink.gif ? na jie truputi gali pasausinti plaukus, tad naudok balzama, taip lengviau ir po dazymo issiplauna chna, kai uzzsiverti balzamo iskart.

cia tas pats, kas kauke plaukams detumeis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniaplaukė: 20 birželio 2006 - 08:14
jau nusidažiau, na tikrai faina, kur aš anksčiau buvau, plaukai tokie standesni, splava liuks. 4u.gif
Atsakyti