Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

na tos sruogos sviesios gausis ryskesnes smile.gif
Atsakyti
bet apskritai kokia spalvyte bus gal tu bent jau nutuoki?
Atsakyti
Nu, jau nusidažiau su chna, rezultatas:
user posted image
user posted image

ir plaukai laaabai pastorėjo. Nu iškart svoris ant galvos pasijuto (chna išskalavau gerai, žolių galvoj neliko biggrin.gif )
Atsakyti
niekada nedrisciua prognozuoti spalvos biggrin.gif

ar patenkinta? panasu i tai, ka norejai, ar norejosi tamsiau?

sruogu tai foto nesimato sviesesniu...gal gyvai kitaip?
Atsakyti
Norėjau ryžesnių, kaži ar paryžėtų jei dar šiandien chna užsidėčiau? Ar galima taip dažnai dažyti su chna? nes mano tokie rudo kaštono su morkiniu atspalviu gavosi. O noriu dar ryžesnių.
Šiaip plaukų kokybe tai labai pagerėjo. Ir kas svarbiausia, kažkuri dingo suskilinėję galiukai, o galva iškart sunkesnė tokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2006 06 13, 07:25)
Norėjau ryžesnių, kaži ar paryžėtų jei dar šiandien chna užsidėčiau? Ar galima taip dažnai dažyti su chna? nes mano tokie rudo kaštono su morkiniu atspalviu gavosi. O noriu dar ryžesnių.
Šiaip plaukų kokybe tai labai pagerėjo. Ir kas svarbiausia, kažkuri dingo suskilinėję galiukai, o galva iškart sunkesnė tokia biggrin.gif

na jei tu nori skaisčiau ryžų, tai abejoju ar padės jei dar kartą šnd dažysi.
Na bet jei tu blondinė, tai kažkada turėtų gautis ir skaisčiai ryža, ypač kai nueis dažai (kaip supratu prieš chna tu dažei cheminiais )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 13 birželio 2006 - 09:56
Chna gali daznai dazyti, jei tavo plaukai nera sausi. nes ji truputi sausina plaukus, todel rekomenduojama naudoti po to balzamus, arba dazant ipilt sauksteli aliejaus i chna...ar vat taip su pienu. na ivairiai.

Tynka sako teisingai, kai nueis tie cheminiai dazai, tada bus ryzesni. siaip galejai truputi pasviesinti plaukus pries dazant su chna, luktert pora dienu ir tada dazyti jau chna. bet dabar jau teks laukti, kol nueis chemija smile.gif
Atsakyti
Niu pas mane tai atsiplaunantys buvo, tipo 24 plovimai, nu tai kažkur jei po poros savaičių tai manau gal bus galima ane?
Nes noriu skaisčiai ryžų.
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2006 06 12, 23:41)
Nu, jau nusidažiau su chna, rezultatas:
user posted image
user posted image

ir plaukai laaabai pastorėjo. Nu iškart svoris ant galvos pasijuto (chna išskalavau gerai, žolių galvoj neliko biggrin.gif )



nu man tai labai graži spalva, čia tik su chna? na turiu ir aš jau jos, ryt plausiu galvą ir pabandysiu....labai jau vilioja ta sunki galva... ax.gif
Atsakyti
vėl sugundėt mane ta cha - dažiau kurį laiką, vsiia nieko buvo, tik man kažkaip neklusnūs plaukai būdavo ir suktis bandė (na šiaip jie linkę) ir blizgesys greit dingdavo (beje visi dažai man itin greit nusiplauna), ir tas dažymas taip ilgai užtrunka...
Na bet gal vėl bandysiu...

Atsakyti
zinai, kad tris dienas negalima su sampunu plauti galvos? tada ilgiau turetu islikti blizgesys, nes turi isigerti pigmentas.
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2006 06 13, 12:49)
zinai, kad tris dienas negalima su sampunu plauti galvos? tada ilgiau turetu islikti blizgesys, nes turi isigerti pigmentas.

zinau, bet kad as siaip galva plaunu geriausiu atveju kas antra diena, tai man tris pratempti - laaabai sunku, nebent niekur neiciau is namu ir pas mane niekas neateitu...
Atsakyti