Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Nusidziau trumpus, sviesius plaukus su Basma, kai kur gavosi gerai tamsiai ruda spalva be jokiu atspalviu, o ant grifkos ir sonu matyt orandzinis atspalvis, kaip bakalazano ir nzn kaip panaikint ar vel dazyt is naujo ar ka daryt nzn ...
Atsakyti
QUOTE(KV7x8 @ 2006 05 24, 15:38)
Nusidziau trumpus, sviesius plaukus su Basma, kai kur gavosi gerai tamsiai ruda spalva be jokiu atspalviu, o ant grifkos ir sonu matyt orandzinis atspalvis, kaip bakalazano ir nzn kaip panaikint ar vel dazyt is naujo ar ka daryt nzn ...


Bandyk dar kartą su Chna + Basma.
BE to - yra visa tema apie plaukų dažymą su Chna. Ten bus daug naudingos informacijos.
Atsakyti
nusidaziau plaukus su basma, bet nemaisiau su chna, jau puse metu daziau vien su basma ant sviesiu plauku ir budavo gerai, ilgiau palaikydavau budavo i juoduma, poto pasidarydavo tamsiai rudi poto po keliu men, vel sviesus, nu o dabar nusidaziau su basma ir kai kur gavosi baklazano spalva, grifka sviesesne tai ant grifkos matosi tokia fiolietine spalva, tai kaip gaut tamsiai ruda spalva ant ryzu plauku ?
Atsakyti
griztu as pas jus atgal 4u.gif
nedaziau plauku 4 men . per ta laika ataugo nemazas "gabalas" plauku. ir pradejo mane namiskiai kalbinti vel dazytis. apklausiau visus - atsakymas buvo vienas vel dazyti vysnine spalva.
siandien emiau ir issidaziau. ir ka jus galvojat blink.gif blink.gif blink.gif tie atauge plaukai isidaze ryzai ruda spalva o ne vysnine blink.gif nors laikiau ilgai 1,5 val. jauciu toks efektas gavosi delto , kad as tuos atauginejancius plaukus buvau kokius 4 kartus skalavusi cintrinos sultimis po plovimo.
ai bet tikiuosi, jeigu pradesiu dazyti kaip anksciau kas savaite, plauku spalva susilygins thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 04 birželio 2006 - 19:28
Man tai baisu su chne dazytis, kad veliau perdazant nesigautu zaliai. Plaukai nedazyti.
Atsakyti
o tu ketini greitai perdazineti po to?
jau po dvieju triju savaiciu drasiai gali su cheminiais dazais dazyti, tik aisku, geriau su kirpeja pasitarti, nes itariu, kad yra dazu, su kuriais gal ir veliau daug sureaguoja...tokia isvada padariau po merginu pasakojimu.
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2006 06 07, 10:24)
o tu ketini greitai perdazineti po to?
jau po dvieju triju savaiciu drasiai gali su cheminiais dazais dazyti, tik aisku, geriau su kirpeja pasitarti, nes itariu, kad yra dazu, su kuriais gal ir veliau daug sureaguoja...tokia isvada padariau po merginu pasakojimu.

na as neketinu greitai dazyti , bet girdejau kad kol neatauga tol gali zaliai gautis.
Atsakyti
QUOTE(Ingute*** @ 2006 06 07, 18:07)
na as neketinu greitai dazyti , bet girdejau kad kol neatauga tol gali zaliai gautis.

bent jau man kirpeja sake, kad po 2-3 savaiciu galima dazyti kitais dazais, tik turbut reiketu kirpeja perspeti, kad pries tai su xna dazyti, kad zinoku kokios koncentracijos, sudeties dazus parinkti.
As jau beveik metai, kaip dazau tik su xna. Pries tai plaukai ziauriai slinko doh.gif tai mano kirpeja patare su xna pabandyti, juolab, kad plaukus dazydavau panasia spalva, gal tik labiau i raudonuma. Labai dziaugiuosi xna spalva ant savo plauku. Daug kas giria ir klausineja kokie cia dazai, nes mano plaukai ilgi, beveik iki juosmens, ir nuo xna labai blizga, atrodo labai sviekai, o ir slinkti, zinoma, nustojo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingute*** @ 2006 06 07, 01:08)
Man tai baisu su chne dazytis, kad veliau perdazant nesigautu zaliai. Plaukai nedazyti.

man taip buvo, daziau su chna, po to sruogelem sviesinau, tai gavosi tokia horizontali zalia juosta... doh.gif
Atsakyti
as nusipirkau bespalves xna..Noreciau jusu paklausti ar po to man nebus visokiu zaliu juosteliu nuo jos jei sumastysiu plaukus dazyti?
Atsakyti
ne, neturetu buti, nes ji neturi pigmento, o paprastai zalia spalva gaunasi sureagavus pigmentui. bet jei sugalvosi greitai dazyti, tau tiesiog nelygiai dazais pasidengs plaukai
Atsakyti
sveikutės, skaičiau skaičiau ir pati susižavėjau ta chna čia iš jūsųs pasakojimų smile.gif , dar draugė papasakojo, kad seniau dažydavo ir tikrai plaukai labai blizgėjo(tik ji šviesi, tai dabar nebenori tokios ryškios spalvos).
Na o jei mano situacija tokia- esu tamsi tamsi šatenė natūrali. tačiau visą laiką šviesinau, tik šįkartą viską nusidažiau tamsiai ir gavausi (man labai pasisekė, kaip draugė sako) natūralios savo spalvos. tai galvoju, ar ant dažytų tokių (kurių pusė- natūralūs) galima bandyti su chna, nenukris man plaukai....hm...o dažiau tai prieš savaitę. ar reikia kažkiek palaukti, ar galima imt ir padažyt, nes ir aš noriu gyvesnio atspalvio, o tai dabar tokia paprasta šatenė ir tiek. plius, mano plukas plonas gan ir imlus dažams, bet gal nebūsiu labai ryški (nes tamsi), kaip manot smile.gif
Atsakyti