Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Nusidaziau su Venitos dazais - ale na ir kuoksteli plauku po tokio dazymo palikti teko blink.gif Spalvyte grazi, bet plauku nerealiai gaila, kad tiek iskrito verysad.gif fear.gif bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo googa: 27 vasario 2006 - 17:43
Venita juk vis tiek chemijos turi daug, kad ir chna pagrindu. na, nepasiseke sad.gif
Atsakyti
Mhm verysad.gif Bet nepatinka man naturaliai su chna isgaunama spalva - ne tai ryza, ne tai oranzine, ne tai ruda, noriu buti vysnyne blush2.gif
Atsakyti
o man mirtinai nusibodo buti tamsiai vysnine schmoll.gif o tik tokia gaunasi su chna. dabar galvoju ka cia padarius, kad pakeitus plauku spalva g.gif g.gif
ar galima po chnos dazyti su cheminiais dazais g.gif ir ar paims jie toki raudona pigmenta g.gif

gal kas turit kokios patirties 4u.gif ka daryti, kad plaukai nusviesetu ir nebutu tokia intensyvi chnos spalva g.gif
Atsakyti
Sveikutes, perskaiciau visa tema - ir sedziu su chna ant galvos biggrin.gif

Turiu klausimeli 4u.gif
Jei i dazus dedi citrina ar obuoliu acta, ar galima tada uzpilti pienu? Ar nesutrauks? Ar dedate kava, jei uzpylete pienu? Zodziu, noriu paklausti, ar issirenkate viena buda ir dazote, ar maisote viska ka galima?

As pabandziau su pienu, tad nedejau citrinos nei kavos. Pabijojau. Galvoju kita kart isbandyt kava, bet tada nepilsiu pieno.
Atsakyti
Jei jau dedu pieno - tai citrinos nea/...
O labiausiai mano plaukučiams tiko Labai stipri kava, chna + basma po pakelį ir citrinos sultys.
Jei noriu labiau pamaitinti plaukus - pilu šiek tiek pieno, ir simsondijų aliejaus. Bet be citrinos.
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2006 03 09, 19:44)
o man mirtinai nusibodo buti tamsiai vysnine schmoll.gif  o tik tokia gaunasi su chna. dabar galvoju ka cia padarius, kad pakeitus plauku spalva  g.gif  g.gif
ar galima po chnos dazyti su cheminiais dazais  g.gif  ir ar paims jie toki raudona pigmenta  g.gif

gal kas turit kokios patirties  4u.gif  ka daryti, kad plaukai nusviesetu ir nebutu tokia intensyvi  chnos spalva  g.gif



po chna su cheminiais dazais dazyti negalima, palauk bent menesi, nes vaiskciosi zalia biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 03 10, 13:21)
Jei jau dedu pieno - tai citrinos nea/...
O labiausiai mano plaukučiams tiko Labai stipri kava, chna + basma po pakelį ir citrinos sultys.
Jei noriu labiau pamaitinti plaukus - pilu šiek tiek pieno, ir simsondijų aliejaus. Bet be citrinos.

aha...man irgi su kava labai patiko, dar dejau gvazdikeliu, tai kvapas toks malonesnis buvo bigsmile.gif praejusi karta visko dejau : kavos, gvazdikeliu, pieno, truputi acto, aliejuku vusokiu, na bet nesigavo jokia atomine bomba ir pakankamai gerai nusidaze thumbup.gif siaip as noriu tamsiai tamsiai rudos spalvos, gal turit dar kokiu patarimu ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2006 03 10, 13:28)
siaip as noriu tamsiai tamsiai rudos spalvos, gal turit dar kokiu patarimu ?  4u.gif


Na man tamsiai ruda gaunasi tada, kai maišau 1 pakelį chna + 2 pak. basmos. Užpilu 2 citrinų sultimis nakčiai, o paskui įpilu karšto vandens kiek reikia prieš dažydama. Kartais įpilu dar varnalėšų aliejaus, bet jis spalvos nekeičia. Tiesa, aš ir natųrali esu arčiau tamsiai kaštoninės, tai galvoju, kad ir nuo to priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 03 10, 13:40)
Na man tamsiai ruda gaunasi tada, kai maišau 1 pakelį chna + 2 pak. basmos. Užpilu 2 citrinų sultimis nakčiai, o paskui įpilu karšto vandens kiek reikia prieš dažydama. Kartais įpilu dar varnalėšų aliejaus, bet jis spalvos nekeičia. Tiesa, aš ir natųrali esu arčiau tamsiai kaštoninės, tai galvoju, kad ir nuo to priklauso.


siaip as taip pat esu labai tamsiu plauku, tiesiog atsiauginu dabar plaukus, nes anksciau buvau sviesi - noriu islygint plauku spalva, kad butu kuo vienodesne su naturalia mano spalva ax.gif na as visad dedu 2-3 basmos ir tik puse xna. patinka kava det ir gvazdikelius nes kvapas malonesnis lieka rolleyes.gif bandziau karta su citrina ir actu dazyt, bet ar cia sutapimas ar kas..bet gavos nekaip, beveik nieko nenudaze schmoll.gif tai jau geriau pienas, kava, gvazdikeliai ir semenu, simondsiju, varnalesu aliejukai thumbup.gif sekanti karta reiks uzsiplikyt stipria kava ir sumaisyt su basma ir xna, kaip jadzka minejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(puffy_ @ 2006 03 10, 14:32)
sekanti karta  reiks uzsiplikyt stipria kava ir sumaisyt su basma ir xna, kaip jadzka minejo  mirksiukas.gif


Jei esi kavos mėgėja - tau patiks biggrin.gif , aš po tokio dažymo kvepėjau kava gal dvi savaites, o kavos aš negeriu ir nelabai mėgstu... doh.gif
Beje, dariau taip, kaip perskaičiau žurnale: 4 šaukštus kavos užpyliau rodos stikline vandens ir pavirinau 10-15 min., tada perkošiau ir gauta kavute užplikiau chna su basma. Beje, atspalvis gražus buvo, tik jau tas kvapas! doh.gif
Atsakyti
SIAIP ESU NATURALI SIAUDU BLONDINE ax.gif PO VAIKO GIMIMO SLINKO PLAUKAI doh.gif TAI MOCIUTE REKOMENDAVO CHNA thumbup.gif PLAUKAI NUSTOJO SLINKTI , ATSIGAVO, SVELNUS TOKIE thumbup.gif . BET VIENA DIENA NUEJAU I KIRPYKLA IR PAPRASIAU VEL BLOND. KAIP VISI SAKE TUREJAU PATAPTI ZALIA, BET VISKAS BUVO biggrin.gif BET SVIESUS DAZAI LABAI ALINA PLAUKUS, TAI PRIES 4MEN VEL GRIZAU PRIE CHNA.
TIK NOREJAU PAKLAUSTI KA DUODA PIENAS?DAR DRAUGEI KIRPEJA REKOMENDAVO KEFYRA.
Atsakyti