Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(wyshnia @ 2006 01 13, 14:18)
tai, va jei vien bastma... man dar nebuvo net zalsvumo pries saule... biggrin.gif manau blogiausiu atveju turek po ranka biski chna, jei jau pamatysi kad zalsvi - uzsimaisyk biski xnos ir palaikyk kokiu 15 - 20 min g.gif


labai dekui uz patarimus. 4u.gif .dazau su pienuku kitakart ir daug basmos, o xna minimaliai ax.gif laukiu dar sokoladiniu dazymo patarimu mirksiukas.gif
Atsakyti
niu va vakar dar viena toki buda isbandziau tongue.gif tris pakeliai basma, puse xna, kavos, pieno, gvazdikeliu, semenu aliejaus ir alyvuogiu aliejaus, dar truputis acto ir spalva gavos tikrai tamsoka, tamsiai ruda thumbup.gif tokia kokia ir norejau, labai patenkinta ir kvapas geras....kavos ir gvazdikeliu wub.gif
Atsakyti
O as prisiekperimentavau irgi ganetinai daug 4u.gif Buvau ir nieko nenusidažius - tokie tamsiai rudi plaukai gavos - kai perdaug vyno sliukstelejau blink.gif Buvau ir tikrai morka biggrin.gif, o su Body shopo chna raging red, vis tiek daugiau ryza, nei raudona spalvos gaunasi bigsmile.gif Dabar vaikstau su vien chna dazyta ir siek tiek vyno pilta, tai tokia oranzine grazuole, nes kai veidukas irudes, visai nieko gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Aš vėl gryžau prie Venitos dažų su spalva... Man geriausiai patinka Brondze spalvike...

user posted image
Atsakyti
Man paskutinįkart idealiai šokoladinė spalva gavosi thumbup.gif Visi gyrė, kad dabar "pataikiau" labai gerai su tom žolėm pamakliavot ax.gif Ir viskas pe rviweną kartą, o ne atskirai pirma chna, po to basma dažant..dažant per du kartus sugaišdavau visą laisvą savaitgalio dieną verysad.gif
O dabar dažiau paprastai ir "greitai": 1,5 pakelio basmos, 0,5 pakelio chna, apie 3 valg. šaukštus citrinos sulčių ir apie 3 valg.šaukštus "Weleda" aliejaus plaukams, viską užpyliau ką tik užvirtu vandeniu ("Weleda" aleijukas yra skirtas dažymui su chna ir basma(be to poveikio, kad tiesiog sveika plaukams), tai netrupa tos žolės ir spalva gaunasi intensyvesnė ax.gif ), truputį atėvsinau, užsitepiau, 2 valandas su plėvele ir šiltu rankšluosčiu ant galvos, o rezultatas - puikus thumbup.gif
Atsakyti
Rasma,
gal galima plačiau apie tą Weleda aliejuką?
Kur yr pirk, kam naudot (be dažymo), kiek kainuoja, ir pan biggrin.gif
Būsiu labia dėkinga smile.gif
Atsakyti
Ir aš šį savaitgalį plaukų spalvą atšviežinau... smile.gif Nenorėjau terliotis daug, tai tiesiog išspaudžiau dviejų citrinų sultis, sumaišiau su 2,5 pokelio chna, pusdienį palaikiau šiltai, tada užpyliau verdančiu vandeniu ir išsiterliojau. Paprastai dedu dar varnalėšų aliejaus, dabar nieko daugiau nedėjau. Gavosi tikrai "mano" spalva: daugiau kaštoninė nei ryža, tokia švelniai varinė, šį kartą net vyras pastebėjo, kad plaukai šviežiai dažyti! biggrin.gif Ir labai švelnūs plaukai liko, kaip po kaukės.
Atsakyti
Jadzka o po tos venitos dazu vis tiek su chna gaunasi nusidazyti ir atvirskciai - po chna su Venitos dazais? Ar greitai nusiplauna spalva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(googa @ 2006 02 21, 15:52)
Jadzka o po tos venitos dazu vis tiek su chna gaunasi nusidazyti ir atvirskciai - po chna su Venitos dazais? Ar greitai nusiplauna spalva? g.gif


Tai ten ir yra chna, tik kažkokio dažo dar įdėta... MAn tai neblogai paskui ir su paprasta chna dažos ax.gif tik chna neduoda tokio ryžkumo kokio aš noriu..
Atsakyti
Na nezinau kas cia bus g.gif g.gif Vel issitepiau plaukus su chna ir basma, tik sykart kai daziausi net rankas nudaze... Kadangi tepuosi su rankom, tai dabar delnai tokie rusvi doh.gif doh.gif doh.gif Kaip cia taip nutiko net neisivaizduoju blink.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VILTE20: 21 vasario 2006 - 20:35
QUOTE(jadzka @ 2006 02 20, 20:29)
Rasma,
gal galima plačiau apie tą Weleda aliejuką?
Kur yr pirk, kam naudot (be dažymo), kiek kainuoja, ir pan biggrin.gif
Būsiu labia dėkinga smile.gif

"Weleda" produkcijos daug yra vaistinėje, kuri yra "Mandarino" ("Rimi") prekybos centre) ax.gif ten aš tą aliejuką ir pirkau, kainavo 29,98 Lt, 50 ml. buteliukas, bet jau labai ilgai naudoju ir vis nesibaigia ax.gif
Ant pakuotės parašyta:
Plaukų aliejus(sausų/lūžinėjančių plaukų priežiūrai):
Be sintetinių kvapiklių, dažiklių ir konservantų bei žaliavos iš mineralinių aliejų. Sudėtis: žemės riešutų aliejus, dobilų žiedų bei varnalėšų šaknų ekstraktas, natūralių eterinių aliejų mišinys.
Naudojimas: nedidelį kiekį aliejaus pirštų galiukais masažuodami įtrinkite į plaukus (pvz. prieš plaunant galvą).jei plaukai sausi, nušiurę, atskira splaukų sruogeles perbraukite aliejumi sudrėjintais pirštų galiukais, galite naudoti aliejumi suvilgytas medines šukas. jei galvos oda labai sausa, lengvai įtrinkite aliejų į galvos odą (geriausia tuomet, kai dar drėgna po galvos plovimo). Sudarydamas apsauginę plėvelę plaukų aliejus padeda išvengti žalingo poveikio kai vasaros oras, maudynės vargina plaukus, baseinų chemikalai ir sūrus vanduo juos graužia ir dirgina galvos odą. Jei dažote plaukus natūralia medžiaga chna, keletas lašų plaukų aliejaus palengvins dažymą ir rezultatas bus geresnis. Augalų tyrė taps vientisesnė ir lenviau tepsis ant plaukų, plaukai bus minkšti ir žvilgantys.
Čia tiek "trumpai"..vokiškoje vartyojimo insturkcijoje daugiau parašyta, man kolegė vertė, bet apie tą patį, tik plačiau smile.gif
Atsakyti
Rasma,
Kiek suprantu - tai jis sustiprina chna poveikį? Reiks gal ir man pabandyt smile.gif
Atsakyti