Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Laura_k @ 2004 12 11, 21:01)
gal galit pasakyti ka naudot chna ar basma nes noriu juodu plauku ir kaip ten maisyti su kuo ir t.t kiti dazai man netinka po savaites kitos nusiplauna sad.gif sakau gal sitie tiktu

aciu biggrin.gif



basma = juodi plaukaj
chna = ryzhi plaukai

o del bespalves..shejp nezinau. apskritai kiek cia supratau, tai vienom
neima cheminiai dazai paskuj, kitom ima.
cia matai matyt nuo plauku priklauso smile.gif
Atsakyti
tai tik vien su basma dazyt ir psio?
gal kas dazot juodai galit tiksliai pasakyt kad poto netaip ka padarius nesigauciau zalia kokia tais blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_k: 12 gruodžio 2004 - 23:29
baisu....chna su basma reikia apylygem dalim maisyti, kitokiu atveju gausi zalius plaukus arba melynus, jei dazysi vien tik su basma.. doh.gif
Atsakyti
nu va o as buciau daziuis vien tik su basma blink.gif blink.gif blink.gif
tai reik vieno pakelio chna ir vieno basma sumaisyt poto su vandeniu ir tepti ar kaip mano tokie ilgoki plaukai


isvis ar dazot kas su basnma ir chna juodai?
Atsakyti
ash dazhydavau juodai. mano plaukai irgi apyilgiai. dedavau du chna ir viena basma (pakeliais). i plauka geriasi chna, basma duoda tamsuma. gali atvirkshchiai - deti du basma ir viena chna. bet gali gautis chiornai chiornai su zhaliu atspalviu. ka ash zhinau, man tai savotishkai grazhu rolleyes.gif
be to tas juodumas labai greit nusiplauna, bent jau man...
o tokiem apyilgiems plaukams trys pakeliai per akis, daugiau koshes, tad lygiau ishsiteps smile.gif kaip maishty t.b. parashyta ir ant pakelio. ash su karshtu vandeniu maishydavau, bet chia skaichiau patarimu, kad galima su karshtu pienu, tipo ne tokia biri koshe gaunasi, lengviau tepasi. gal ir teisybe, verta pabandyt.
sekmes smile.gif
Atsakyti
jauciu nedazysiu labai jau bijau zalia gautis blink.gif blink.gif blink.gif
beto jei juodumas greit nusiplauna tai kokia esme dazyt g.gif
Atsakyti

1) plaukai labai sveikai ir graziai atrodo ir jauciasi, nes dazai naturalus thumbup.gif
2) tai labai pigu (1 pakelis -1lt)
3) man atrodo, kad dazantis plaukus juodai, jei jie nera naturaliai labai tamsus, pakankamai daznai reikia padazyti atauginejancius plaukus, tad faktiskai manau kas pora savaiciu tenka dazyti turbut...o su chna ir basma ta galima daryti zymiai pigiau nei su iprastais dazais, kurie kenkia plaukams. thumbup.gif ir daznai, o daznas dazymas su cheminiais dazais kenkia... sad.gif
Atsakyti
gal zinot kokiu nors naturaliu budu tamsint plaukams?
Atsakyti
Basma,chna,dilgeliu nuoviras-ziurint kiek tu nori tamsint wink.gif
Atsakyti
tamsiai rudai ; ) rudus irgi plaukus.
zinau kad dilgeles.bet kazkaip jokio nuo ju efekto nesijaucia ; /
dar girdejau kad ajerai bet jie kaip tik sviesina.
Atsakyti
chna su basma tam labiausiai tinka, reiketu pora pakeliu chna ir apie puse pakelio basma, jei nori tamsiau, basmos dek daugiau, bet ne daugiau kaip pakeli.
Atsakyti
o kur tos BASMOS galima isigyti? ; /
Atsakyti