Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

O Ugniaplauke cia pamokeles pravedineja.

Cia gerai butu, kad po pusmecio, jau po triju menesiu reikia dazyti. Stengiesi surinkti tas pacias, nes jos gi skiriasi spalva, be abejo ir kitu pasitaikys nudazyti, bet tik dar sauniau atrodo. O mano visa galva tokia spalva kaip pas ugniaplauke sruogeliu, tik irgi sruoginis dazymas gavosi visai netycia, po nudazymo iskarto pasimato tos sruogos, jos buna sviesesnes.
Atsakyti
sedziu dabar apsimuturiavus ir xna su basma ant galvos prisikrovus ax.gif ziuresiu kas bus...labai nekantrauju, nes pirma karta taip daziau mirksiukas.gif pirma karta pyliau obuoliu acto. anksciau maisydavau xma ir basma su siltu pienu ax.gif tai parasysiu rezultatus kaip man gavos, tikiuosi tamsiai tamsiai rudu blush2.gif
Atsakyti
as kas tris menesiu dazau sruogas, o chna tai kas tris savaites. siaip tas perejimas nera toks labai ryskus pas mane tarp sruogu. uztai kai pradeda ataugineti, padazius kas tris savaites mazdaug su chna , prie saknu tiesiog naturaliai tamsesni plaukai atrodo...uztai kai veliau sviesinu sruogas, jas imu is kitos vietos jau.
Atsakyti
QUOTE(chinchilla @ 2006 01 09, 12:09)
sedziu dabar apsimuturiavus ir xna su basma ant galvos prisikrovus ax.gif  ziuresiu kas bus...labai nekantrauju, nes pirma karta taip daziau mirksiukas.gif  pirma karta pyliau obuoliu acto. anksciau maisydavau xma ir basma su siltu pienu ax.gif  tai parasysiu rezultatus kaip man gavos, tikiuosi tamsiai tamsiai rudu blush2.gif

O man nesigavo...maisiau su geifruktu sultimis, laikiau gal 12val. kad dazai issikirtu ... okai daziau tai viskas trupejo...ir plovesi dazai nuo galvos(kitos sake nesiplauna).... o spalva tai ta pati...nezinau ka blogai dariau g.gif g.gif kita kart vel su pienu darysiu
Atsakyti
nieko nesupratau g.gif pyliau du basmos ir viena xna, maisiau su obuoliu actu, dar ipyliau jojoba ir migdolu aliejaus....bet ziuriu kad nieko beveik nenudaze g.gif kadangi as auginu plaukus, bandau naturalius uzsiaugint ir buvusius sviesius uzsidazyt, tai kur buvo sviesesni, tai ir liko sviesesni nei naturalus kur arciau galvos odos... man su tuo actu kaizkaip nieko nesigavo...o skaiciau kad actas ir kitokios visokios rugstys, citrinos ir t.t. kaip tik isskiria daza is xna ir basma...likau nieko nesupratus...gal jus turite kokiu patarimu kaip isgauti tamsia tamsia ruda sokoladine spalva....gal per daug xna idejau? gal dar kanors g.gif zodziu, atsiliepkite tos, kurios dazote su xna ir basma bei bandote rudas spalvas isgauti...o ne raudonas ir ugnines ax.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chinchilla: 09 sausio 2006 - 16:42
QUOTE(chinchilla @ 2006 01 09, 16:41)
nieko nesupratau g.gif  pyliau du basmos ir viena xna, maisiau su obuoliu actu, dar ipyliau jojoba ir migdolu aliejaus....bet ziuriu kad nieko beveik nenudaze g.gif  kadangi as auginu plaukus, bandau naturalius uzsiaugint ir buvusius sviesius uzsidazyt, tai kur buvo sviesesni, tai ir liko sviesesni nei naturalus kur arciau galvos odos... man su tuo actu kaizkaip nieko nesigavo...o skaiciau kad actas ir kitokios visokios rugstys, citrinos ir t.t. kaip tik isskiria daza is xna ir basma...likau nieko nesupratus...gal jus turite kokiu patarimu kaip isgauti tamsia tamsia ruda sokoladine spalva....gal per daug xna idejau? gal dar kanors g.gif  zodziu, atsiliepkite tos, kurios dazote su xna ir basma bei bandote rudas spalvas isgauti...o ne raudonas ir ugnines ax.gif  dekui 4u.gif

as taip dazausi... bet va pagal nauja buda - t.y. su citrinu sultim, tai man daug sviesiau gavosi - tokie gerai i ryzuma plaukai... chna ir bastmos dedu - 1:1 , bet cia dar labai priklauso nuo naturalios ( ar iki dazymo buvusios ) plauku spalvos... as nutariau kita karta dazytis kaip ir daziau - su pienu uzpilti, tik dar gvazdikeliu ideti, nes si karta dejau, kvepia po to plaukai gvazdikeliais, o be to sako, kad jie irgi rudumo priduoda....

man dar patiko body shopo chna.... spalvike tokia tikrai sokoladine tamsiai gaunasi....
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2006 01 11, 18:23)
as taip dazausi... bet va pagal nauja buda - t.y. su citrinu sultim, tai man daug sviesiau gavosi - tokie gerai i ryzuma plaukai... chna ir bastmos dedu - 1:1 , bet cia dar labai priklauso nuo naturalios ( ar iki dazymo buvusios ) plauku spalvos... as nutariau kita karta dazytis kaip ir daziau - su pienu uzpilti, tik dar gvazdikeliu ideti, nes si karta dejau, kvepia po to plaukai gvazdikeliais, o be to sako, kad jie irgi rudumo priduoda....

man dar patiko body shopo chna.... spalvike tokia tikrai sokoladine tamsiai gaunasi....

aisku...bet tai pasakyk, ar tu ta pienuka uzviri ir kiek mazdaug tu gvazdikeliu dedi? ar visa ta mase dar pabrinkini ar kaip.... ax.gif gal gali smulkiau apie ta procesa papasakoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chinchilla @ 2006 01 12, 12:16)
aisku...bet tai pasakyk, ar tu ta pienuka uzviri ir kiek mazdaug tu gvazdikeliu dedi? ar visa ta mase dar pabrinkini ar kaip.... ax.gif gal gali smulkiau apie ta procesa papasakoti 4u.gif

pieno neuzvirinu, taip beveik jau kai verda ir isjungiu... tada sumaisau su chna ir bastma, ir brinkinu tai tik kol atvesta, bet ne visai iki salto, o iki ''vasarinio'' niu, kad galvai nebutu karsta... o gvazdikeliu tai paskutini karta lygiai degtuku dezute idejau...

o kokia tavo naturali spalva? nes mano tai ir taip vidutiniskai ruda, bet daugiau i pilkuma...
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2006 01 12, 18:55)
pieno neuzvirinu, taip beveik jau kai verda ir isjungiu... tada sumaisau su chna ir bastma, ir brinkinu tai tik kol atvesta, bet ne visai iki salto, o iki ''vasarinio'' niu, kad galvai nebutu karsta... o gvazdikeliu tai paskutini karta lygiai degtuku dezute idejau...

o kokia tavo naturali spalva? nes mano tai ir taip vidutiniskai ruda, bet daugiau i pilkuma...

4u.gif
mano plaukai labai tamsiai rudi, daug tamsesni nei "lietuviski". paskutini karta kai daziau su obuoliu actu(as visada dedu 2 basma ir viena xna), tai gavosi ryzokai.....nepatinka man taip. kadangi as auginu plaukus, tai nuaugusius noriu isgauti tamsiai ruda spalva, kuo naturalesne ir panasesne i naturalia. daugiau su actu nebedazysiu schmoll.gif vel pradesiu su pienu ir gal maziau xna desiu, gal tik puse pakelio...na tiesiog nezinau...noriu tamsiai rudu plauku.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chinchilla: 12 sausio 2006 - 20:52
QUOTE(chinchilla @ 2006 01 12, 20:51)
4u.gif
mano plaukai labai tamsiai rudi, daug tamsesni nei "lietuviski".  paskutini karta kai daziau su obuoliu actu(as visada dedu 2 basma ir viena xna), tai gavosi ryzokai.....nepatinka man taip. kadangi as auginu plaukus, tai nuaugusius noriu isgauti tamsiai ruda spalva, kuo naturalesne ir panasesne i naturalia. daugiau su actu nebedazysiu  schmoll.gif  vel pradesiu su pienu ir gal maziau xna desiu, gal tik puse pakelio...na tiesiog nezinau...noriu tamsiai rudu plauku.. ax.gif

sekmecikes tau 4u.gif ir manau puses pakelio xna uzteks. as kazkada kai daziau, tai tik ketvirtadali xna dejau ir uztektinai rudumo pridave smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2006 01 13, 03:07)
sekmecikes tau 4u.gif ir manau puses pakelio xna uzteks. as kazkada kai daziau, tai tik ketvirtadali xna dejau ir uztektinai rudumo pridave smile.gif


o as tai bijau per mazai xna det, sako jei bus vien basma tai plaukai zali taps blink.gif viena kart pastebejau, kad pries saule plaukai zalsvumo turi blink.gif man nieko baisiau negali buti, kaip melyni ar zali plaukai .....panke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chinchilla @ 2006 01 13, 10:25)
o as tai bijau per mazai xna det, sako jei bus vien basma tai plaukai zali taps  blink.gif  viena kart pastebejau, kad pries saule plaukai zalsvumo turi  blink.gif  man nieko baisiau negali buti, kaip melyni ar zali plaukai .....panke lotuliukas.gif

tai, va jei vien bastma... man dar nebuvo net zalsvumo pries saule... biggrin.gif manau blogiausiu atveju turek po ranka biski chna, jei jau pamatysi kad zalsvi - uzsimaisyk biski xnos ir palaikyk kokiu 15 - 20 min g.gif
Atsakyti