Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(wyshnia @ 2005 12 31, 10:30)
na va, vakar daziausi - siandien galiu ivertint rezultata smile.gif chna su gvazdikeliais ir citrinu sultim brinkinau apie 8 val, po do dejau basma. laikiau 3 val. zoles is plauku tikrai lengviau issiplove, plaukai ne tokie susisiause, tik kazkaip norejosi man biski tamsesnes spalvos... dejau po lygiai chna ir basmos, anksciau nusidazydavo liuks, o dabar galvoju gal cia citrina kalta, kad sviesiau gavosi g.gif

gal dar karta pabandyk dazyti, tada spalva gaunasi sodresne
Atsakyti
Oj prisiskaiciau as cia apie tos chna stebuklus ir uzsimaniau nusidazyti biggrin.gif Man labiausiai tinkanti spalva tai vysnia, todel labai noreciau suzinoti ar imanoma tokia spalva isgauti su chna g.gif Kaip manot jei imciau citrinos sulciu, vandens, pora lasiuku aliejaus ir paprikos ar gauciausi graziai ugnine? g.gif
Atsakyti
QUOTE(googa @ 2006 01 04, 16:23)
Oj prisiskaiciau as cia apie tos chna stebuklus ir uzsimaniau nusidazyti  biggrin.gif Man labiausiai tinkanti spalva tai vysnia, todel labai noreciau suzinoti ar imanoma tokia spalva isgauti su chna g.gif Kaip manot jei imciau citrinos sulciu, vandens, pora lasiuku aliejaus ir paprikos ar gauciausi graziai ugnine? g.gif

Ot nežinau,aš ir galvoju kitąkart taip dažyti ,jau ir paprikos nusipirkau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostra: 04 sausio 2006 - 21:02
QUOTE(manu @ 2006 01 02, 23:56)
gal dar karta pabandyk dazyti, tada spalva gaunasi sodresne

butinai bandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(googa @ 2006 01 04, 14:23)
Oj prisiskaiciau as cia apie tos chna stebuklus ir uzsimaniau nusidazyti  biggrin.gif Man labiausiai tinkanti spalva tai vysnia, todel labai noreciau suzinoti ar imanoma tokia spalva isgauti su chna g.gif Kaip manot jei imciau citrinos sulciu, vandens, pora lasiuku aliejaus ir paprikos ar gauciausi graziai ugnine? g.gif

o kokia tavo naturali plauku spalva ? nuo to priklauso koks bus rezultatas.
rasydama ugnine turi omenyje "ryza" , ty kaip musu Ugniaplaukes, tada konsultuokis su ja mirksiukas.gif , man tokia spalva nesigauna, nors ir labai noriu.
uztat gaunasi bordine - raudonmedzio - vysnine (kaip pavadinsi, taip nepagadinsi)
Atsakyti
Na va pasidalinsiu - vakar nusidaziau.. bigsmile.gif ir siaubu filmas! O gi gavausi kaip manu svajone - ryza ryza, o visai ne vysnia, kaip norejau doh.gif Dekit mergaites daugiau paprikos ir turesit ugniaplaukes efekta. Gal kas man patarsit kaip man isgauti - raudonmedi, bordine spalva, nes ji man labai tinka, o ne ryza! aciu verysad.gif Naturali plauku spalva yra lietuviska - sviesiai pilki plaukai, o siaip raudonai dazyti, tik dazas aju nusiploves.. unsure.gif
Atsakyti
tau greiciausiai reiktu ideti komponentu , kurie tamsina, pvz basma g.gif nes tavo plaukai sviesus
mano nat spalva tamsiai rudai pilka, uztenka vien tik chna dazyti ir gaunasi bordinis atspalvis
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2006 01 02, 23:54)
va as dabar isiziurejau i tavo nuotrauka ir pamaciau tas sruogas  thumbup.gif  labai naturaliai atrodo, be komentaro nebuciau pastebejus

o kaip tu pasirenki priemone su kuriai balinsi (juk buna skirtingu stiprumu, skirtingu firmu) ir kaip nustatai laika kiek laikyti  g.gif



bet kuriuos is sviesinanciu dazu sruogoms. tinka pallete, dar ten kazkokie, gal Loreal, net neziuriu, ciumpu pirmus pasitaikiusius apie 15 litu kainuojancius, uztenka dviem kartams, bent jau mano seveliurai bigsmile.gif

laikas, tai labai priklauso nuo plauku juk....as nustatineju hmmm, kazkaip is akies, kysteliu nosi po folga priekiniu sruogu, jei jau atrodo pakankamai nusviesejusios, pradedu plauti priekines sruogas, o po kiek laiko ir tolesnes, tada gaunasi ne visai ir vienodo sviesumo sruogos, pakausyje tamsiausios, kas tik geriau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Radau dar receptuka, kad tinka ir granato zievele ir raudonu svogunu lukstai raudonio - bordo spalvos priduoda, ar kas bande toki stebukla? Kaip ta zievele paruosti? blush2.gif O kas bus kai granatu parduotuvese nebus pirkti? .. g.gif
O gal kas bande ta is Bodyshopo raudona spalva priduodancia chna? ar lieka bordine spalva ant plauku? unsure.gif ut noreciau grazios raudonos vysnios ar granato spalvos plaukuciu naturaliai isgautu... brunette.gif
Atsakyti
O kaži kokią spalvikė raudonas vynas priduotų? g.gif:
Man taij gaunas tokia į raudonumą... O dažau su chna ir basma. Santykis 1:1.
O noriu rudų.....
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 01 06, 13:09)
O kaži kokią spalvikė raudonas vynas priduotų? g.gif:
Man taij gaunas tokia į raudonumą... O dažau su chna ir basma. Santykis 1:1.
O noriu rudų.....

as dazau tik chna (dar tik du kartus daziau- nesu labai patyrusi), tai man gaunasi gana rudi. Siaip mano plaukai gana tamsus
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2006 01 05, 14:43)
bet kuriuos is sviesinanciu dazu sruogoms. tinka pallete, dar ten kazkokie, gal Loreal, net neziuriu, ciumpu pirmus pasitaikiusius apie 15 litu kainuojancius, uztenka dviem kartams, bent jau mano seveliurai  bigsmile.gif

laikas,  tai labai priklauso nuo plauku juk....as nustatineju hmmm, kazkaip is akies, kysteliu nosi po folga priekiniu sruogu, jei jau atrodo pakankamai nusviesejusios, pradedu plauti priekines sruogas, o po kiek laiko ir tolesnes, tada gaunasi ne visai ir vienodo sviesumo sruogos, pakausyje tamsiausios,  kas tik geriau  thumbup.gif  thumbup.gif

na dar man klausimu iskilo 4u.gif
o ka darai kai sruogeles atauga ax.gif tarkim po kokio pusmecio akivaizdziai turetu matytis nuaugusios sruogos , kaip tada dazyti g.gif
Atsakyti