Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(manu @ 2005 12 23, 13:07)
tiesa, man tam puslapyje labai patiko vienas palygimas : jeigu isgeri arbatos puodelis siek tiek nusidazo. jeigu geri daug kartu arbata puodeli nudazo sodresne spalva. o jeigu ta arbata stipri ir dar ilgai laikoma ... taip ir chna dazo plaukus  4u.gif


Aha, ir man taip atrodo. Kai laiko neturiu kelias savaites pasidažyt plaukų, jie pablunka. O jei kelis savaitgalius iš eilės padažau, tai ir laikosi ilgiau spalvytė. Su citrina tai iš viso super: nesiplauna net tada, kai kaukes laikau ant plaukų, atrodo, lyg ką tik nusidažiusi būčiau thumbup.gif
Atsakyti
As daziau be citrinos, dar nespejau pabandyt, tai paskutiniu kartu plaukai gavosi tokie
user posted image
O dabar po poros savaiciu jau nubluke visai
Atsakyti
Vilte20, plaukuciai blizga thumbup.gif
Atsakyti
nu va ir as sedziu isimozojus visa, su turbanu ant galvos. Ziuresim kas gausis. tik as kazkaip isivaizdvau, kad chna netepa odos, tai be jokiu pristiniu, nei ausu kremu nepasitepiau... tik paskui prisiminiau, kad gi indes ar kas ten delnus chna dazosi doh.gif manieji irgi panasus...
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2005 12 23, 16:26)
tik as kazkaip isivaizdvau, kad chna netepa odos, tai be jokiu pristiniu, nei ausu kremu nepasitepiau... tik paskui prisiminiau, kad gi indes ar kas ten delnus chna dazosi doh.gif  manieji irgi panasus...

Aha,dar ir kaip dažo,bet nusiplauna nuo rankų gana greitai smile.gif O kaip plaukučiai?
Atsakyti
QUOTE(ostra @ 2005 12 23, 22:13)
Aha,dar ir kaip dažo,bet nusiplauna nuo rankų gana greitai smile.gif O kaip plaukučiai?



atspalvis panasus i tavo, kur fotkje. Na gal toks link sokolado sakyciau. As laikau pora valandu... ir tai su visokiais kuriozais. Noreciau ryzai ryzai... Bet abejoju ar pavyks, nes mano plaukai tokie tamsiai pilki... Tai gal per tamsus kad nusiryzinti natur priemonem. Na bet atspalvis yra, blizgesys irgi... Viskas thumbup.gif Bandysiu kita karta vel...
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2005 12 24, 08:03)
atspalvis panasus i tavo, kur fotkje. Na gal toks link sokolado sakyciau. As laikau pora valandu... ir tai su visokiais kuriozais.  Noreciau ryzai ryzai...  Bet abejoju ar pavyks, nes mano plaukai tokie tamsiai pilki... Tai gal per tamsus kad nusiryzinti natur priemonem. Na bet atspalvis yra, blizgesys irgi... Viskas  thumbup.gif  Bandysiu kita karta vel...

jeigu plaukai tamsus tai ryzai ryzai nesigaus, tokia splava gaunasi tik blondinems.
mano plaukai tamsiai pilkai rudi, tai kiek dazau spalva gaunasi tik tamsesne uz naturalia plauku spalva. nebent dazant laikyti chna labai trumpai, kad vos atsplavis gautusi, tada plaukai netamseja ir atrodo naturaliai, nieks net neitardavo kad daziausi blush2.gif

merginos, kurios balinat sruogeles , noriu paklausit, jus pacios ta darot ar kirpykloje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 24 gruodžio 2005 - 14:47
Aš pati šviesinu sruogas.Daug kartų dažiausi kirpykloje,tad bežiūrėdama ir pati pramokau-visai gerai pavyksta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostra: 25 gruodžio 2005 - 01:29
QUOTE(raskam @ 2005 12 11, 00:25)
Ir būtinai ilgiau pasisėdėkit www.hennaforhair.com! Sėkmės  thumbup.gif

aciu raskam uz nuoroda 4u.gif ryt ir as zadu tepliotis rolleyes.gif niu, jei ka, tai parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
pati, pora kartu daziausi pas savo kirpeja sruogas, bet moket uz tai 100lt???????? ka pati per 0,5h pasidarau? na jau ne smile.gif
as dazau truputi kitaip, nei dauguma isivaizduoja sruogas. as dazau juostomis, skersai galva, nuo ausies iki ausies, kokio 0,5-1 cm juosta atskiriu ir su folga suvynioju. tada gaunasi labai naturaliai, juosta pasklinda plauku kritimo kryptimi ir tos sruogos pereidineja atspalviais. net nepavadintum, kad sruogomis dazyta.
Atsakyti
na va, vakar daziausi - siandien galiu ivertint rezultata smile.gif chna su gvazdikeliais ir citrinu sultim brinkinau apie 8 val, po do dejau basma. laikiau 3 val. zoles is plauku tikrai lengviau issiplove, plaukai ne tokie susisiause, tik kazkaip norejosi man biski tamsesnes spalvos... dejau po lygiai chna ir basmos, anksciau nusidazydavo liuks, o dabar galvoju gal cia citrina kalta, kad sviesiau gavosi g.gif

Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 12 29, 14:16)
pati, pora kartu daziausi pas savo kirpeja sruogas, bet moket uz tai 100lt???????? ka pati per 0,5h pasidarau? na jau ne smile.gif
as dazau truputi kitaip, nei dauguma isivaizduoja sruogas. as dazau juostomis, skersai galva, nuo ausies iki ausies, kokio 0,5-1 cm juosta atskiriu ir su folga suvynioju. tada gaunasi labai naturaliai, juosta pasklinda plauku kritimo kryptimi ir tos sruogos pereidineja atspalviais. net nepavadintum, kad sruogomis dazyta.

va as dabar isiziurejau i tavo nuotrauka ir pamaciau tas sruogas thumbup.gif labai naturaliai atrodo, be komentaro nebuciau pastebejus

o kaip tu pasirenki priemone su kuriai balinsi (juk buna skirtingu stiprumu, skirtingu firmu) ir kaip nustatai laika kiek laikyti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 02 sausio 2006 - 23:58